Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové XLR kabely Neotech NEI-1001 UP-OCC Silver interconnect XLR cable/ NC-06612 G

Novinka

Neotech NEI-1001 UP-OCC Silver interconnect XLR cable/ NC-06612 G

Značka: Neotech
Ekonomicky přátelská verze s konektorem ze střední hifi třídy Neotech NC-06612 G. Nyní je k dispozici v různých možnostech délek, dle Vašich potřeb! Monokrystalické stříbro. NEOTECH NEI-1001 UP-OCC monokrystalické stříbro - propojovací kabel Balanced UP-OCC Silver 3x1,17mm² Trojité stínění. Neotech NEI-1001 symetrický modulační kabel Argent UP-OCC 3x1,17mm² Triple Blindage. Neotech NEI-1001 je symetrický modulační kabel vyrobený ze 3 stříbrných UP-OCC vodičů o průřezu 1,17 mm². Každý vodič se skládá ze 4 pramenů různých velikostí. Vodiče jsou udržovány ve stejné vzdálenosti díky použití PE trubek. Kabel je pokrytý PVC pláštěm a pokrytý nylonovým opleteným pláštěm. Kabel který je srovnatelný s nejvyššími modely jako je Kubala Sosna, Synergistic Research a Siltech - Tree Crown... K dispozici je jen jeden kabel. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

25 440 Kč včetně 21 % DPH 21 025 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEI-1001 UP-OCC Silver interconnect XLR cable/ NC-06612 G

zhodocení poslechem:

mimořádně kvalitní kabel, nikdy bych nevěřil že se jedná o čistý stříbrný vodič, žádné artefakty typické pro stříbro, perfektní tonální vyváženost, i na basech!. Zvuk jede z reprobeden a místností jako po sametu. Mimořádný výkon a skvělý kabel! Velmi doporučuji.... oproti kabelu s označením NEMOI 1220 je všeho prostě víc,lepší basový zátah, perfektní dynamika a basový fundament, středy jako vysochaný z mramoru, TOP model kde chybí jen jednička nazačátku cenovky ostatních světových značek....

Ekonomicky přeátelská verze s konektorem ze střední hifi třídy NC-06612 G !!

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable, Synergistic Research a desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, Newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

NEOTECH NEI-1001 UP-OCC monokrystalické stříbro:
Propojovací kabel Balanced UP-OCC Silver 3x1,17mm² Trojité stínění

Neotech NEI-1001 symetrický modulační kabel Argent UP-OCC 3x1,17mm² Triple Blindage
Neotech NEI-1001 je symetrický modulační kabel vyrobený ze 3 stříbrných UP-OCC vodičů o průřezu 1,17 mm². Každý vodič se skládá ze 4 pramenů různých velikostí. Vodiče jsou udržovány ve stejné vzdálenosti díky použití PE trubek. Kabel je pokrytý PVC pláštěm a pokrytý nylonovým opleteným pláštěm.

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Interconnect cable
Conductors UP-OCC Silver
Conductors section 3x 1.17mm²
Shieldinh Cu-Mylar foil
Braided SPC
PTFE tape
Sheath PVC
Cover sleeve Braided nylon
External diameter Ø11.5mm
Quantity Sold by the meter
Nahoru