Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové XLR kabely Neotech NEMOI-1220 UP-OCC Silver XLR cable/ Gold NEX-OCC

Doporučujeme Novinka

Neotech NEMOI-1220 UP-OCC Silver XLR cable/ Gold NEX-OCC

Značka: Neotech
Monokrystalické ploché stříbro. NEOTECH NEMOI-1220 Stíněný propojovací kabel UP-OCC monokrystalické stříbro Ø10mm. NEOTECH NEMOI-1220 Modulační kabel UP-OCC plochý Ø10mm. Řada NEMOI od výrobce Neotech je výsledkem rozsáhlého výzkumu v oblasti audio kabelu. Modulační kabel Neotech NEMOI-1220, kombinující PTFE izolaci a UP-OCC Silver vodiče s obdélníkovým průřezem, má speciální architekturu, která výrazně snižuje efekt indukčnosti a kapacity. Pokud hledáte velmi kvalitní modulační kabel s bezchybným designem, Neotech NEMOI-1220 je pro vás. Výsledek je překvapivý, snoubí se s poslechem často protichůdných kvalit, jako je sezení v basech a čitelná, přirozená zvuková scéna s vysokým rozlišením v médiu, bez sluchové únavy. Jednoznačně nejlepší poměr cena výkon co se týče konektorů, velice čistý, pevný a dynamický zvuk s delikátními středy a výškami! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

16 290 Kč včetně 21 % DPH 13 463 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEMOI-1220 UP-OCC Silver XLR cable/ Gold NEX-OCC

zhodocení poslechem:

mimořádně kvalitní kabel, nikdy bych nevěřil že se jedná o čistý stříbrný vodič, žádné artefakty typické pro stříbro, perfektní tonální vyváženost, i na basech!. Zvuk jede z reprobeden a místností jako po sametu. Mimořádný výkon a skvělý kabel! Velmi doporučuji.... jen mi tam chybí u cenovky místo jedničky šestka, oproti ostatním světovým značkám....

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable, Synergistic Research a desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

EOTECH NEMOI-1220 Stíněný propojovací kabel UP-OCC monokrystalické stříbro Ø10mm

NEOTECH NEMOI-1220 Modulační kabel UP-OCC plochý Ø10mm
Řada NEMOI od výrobce Neotech je výsledkem rozsáhlého výzkumu v oblasti audio kabelu. Modulační kabel Neotech NEMOI-1220, kombinující PTFE izolaci a UP-OCC Silver vodiče s obdélníkovým průřezem, má speciální architekturu, která výrazně snižuje efekt indukčnosti a kapacity. Pokud hledáte velmi kvalitní modulační kabel s bezchybným designem, Neotech NEMOI-1220 je pro vás. Výsledek je překvapivý, snoubí se s poslechem často protichůdných kvalit, jako je sezení v basech a čitelná, přirozená zvuková scéna s vysokým rozlišením v médiu, bez sluchové únavy.

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Interconnect cable
Matériau conducteurs Cross-Section UP-OCC Silver
Number of conductors 2
Conductors section 0.33mm²
Shielding Copper-Mylar Foil + Braided Copper
Insulation PTFE + PE + PVC + Cotton
External sheath PE + PVC
Resistance 0.054 Ohm/m
Capacity 38.19pF/m
Inductance 0.86µH/m
External diameter 10mm
Color Blue
Quantity Sold per meter
Nahoru