Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové XLR kabely Neotech NEMOI-3220 UP-OCC Copper XLR/ zlacené NC-06612

Novinka

Neotech NEMOI-3220 UP-OCC Copper XLR/ zlacené NC-06612

Značka: Neotech
Modulační kabely Neotech NEMOI-3220 kombinují izolaci PTFE a čisté měděné monokrystalické vodiče UP-OCC s obdélníkovým průřezem a jsou vybaveny zvláštní architekturou, která umožňuje výrazné snížení vlivu indukčnosti a kapacity. Výsledek je překvapivý a odhaluje kvality často považované za protichůdné, jako jsou dobré basy, čitelná zvuková scéna, vysoké rozlišení ve středních pásmech a přirozená celková reprodukce. Řada NEMOI od Neotech je výsledkem rozsáhlého výzkumu v oblasti audio kabelů. Modulační kabely Neotech NEMOI-3220 kombinují izolaci PTFE a čisté měděné vodiče OCC s obdélníkovým průřezem a jsou vybaveny zvláštní architekturou, která umožňuje výrazné snížení vlivu indukčnosti a kapacity. Výsledek je překvapivý a odhaluje kvality často považované za protichůdné, jako jsou dobré basy, čitelná zvuková scéna, vysoké rozlišení ve středních pásmech a přirozená celková reprodukce. Kabely NEMOI navíc používají uzamykací RCA konektory DGA-201 s měděnými kontakty OFC a PTFE izolací pro vynikající vodivost. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

4 190 Kč včetně 21 % DPH 3 463 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEMOI-3220 UP-OCC Copper XLR/ zlacené NC-06612

hodonoceno poslechem:

tento kabel patří zvukově k tomu nejlepšímu od firmy Neotech v monokrystalické mědi! Je za velice dobré peníze! Kabel nabízí dostatek basů a neuvěřitelnost hladkost podání. Pokud bych měl říct jedno slovo o něm, tak absolutní průhlednost v hudebním podání. Připomíná mi to jednočinné lampy ve zdařilém zesilovači. Nejlepší kabel který lze pořídit v měděném provedení vodičú bez ohledu na cenu, čas a prostor! Silně doporučuji nákup. Změníte tak úplně názor na měděné kabely obecně. Neuvěřitelně dobrým kombem je reprokabel kabel NEMOS-3080, který má úplně stejné vodiče. Je to kabel snů pro ty co chtějí něco vyjímečného a stále hledají....

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable, Synergistic Research a desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

Modulační kabely Neotech NEMOI-3220

kombinují izolaci PTFE a čisté měděné vodiče OCC s obdélníkovým průřezem a jsou vybaveny zvláštní architekturou, která umožňuje výrazné snížení vlivu indukčnosti a kapacity. Výsledek je překvapivý a odhaluje kvality často považované za protichůdné, jako jsou dobré basy, čitelná zvuková scéna, vysoké rozlišení ve středních pásmech a přirozená celková reprodukce.

Řada NEMOI od Neotech je výsledkem rozsáhlého výzkumu v oblasti audio kabelů.

Modulační kabely Neotech NEMOI-3220 kombinují izolaci PTFE a čisté měděné vodiče OCC s obdélníkovým průřezem a jsou vybaveny zvláštní architekturou, která umožňuje výrazné snížení vlivu indukčnosti a kapacity. Výsledek je překvapivý a odhaluje kvality často považované za protichůdné, jako jsou dobré basy, čitelná zvuková scéna, vysoké rozlišení ve středních pásmech a přirozená celková reprodukce.

Kabely NEMOI navíc používají uzamykací RCA konektory DGA-201 s měděnými kontakty OFC a PTFE izolací pro vynikající vodivost.

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type RCA cables
Length  
Connectors Male RCA
Conductors material OCC Copper (rectangular cross-section)
Insulation PTFE
Polyethylene
Outer sheath PVC
Connectors contacts material OFC Copper
Connectors contacts plating Gold
Cable diameter Ø10mm
GENERAL
Color Black

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru