Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Řezaná metráž Audioquest volná metráž Audioquest Rocket 33 s opletem volná metráž

Audioquest Rocket 33 s opletem volná metráž

Značka: Audioquest
V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby. Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky, kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu! Velice oblíbený reprokabel za zaplatitelné peníze, tentokrat v metráži Rocket 33. 2 x 4 čistě měděné vodiče v kvalite PSC, spolu s NDS technologií dokáží opravdu zázraky....namodifikujte si kabel jak potřebujete.. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

1 790 Kč včetně 21 % DPH 1 480 Kč bez DPH
+

Alternativy

370 Kč včetně 21 % DPH
797 Kč včetně 21 % DPH
797 Kč včetně 21 % DPH
450 Kč včetně 21 % DPH
450 Kč včetně 21 % DPH

Další alternativy

Popis - Audioquest Rocket 33 s opletem volná metráž

poznámky k volné metráži:

V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby.

Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu! využijte poptávkový formulář

doporučené použití reprokabelů Audioquest ve Vašem systému: doporučené použití reprokabelu Audioquest ve Vašem systému

Zde si můžete vybrat délku kabelu dle Vašich potřeb, u délky 1x0,10m se počítá s běžnou délkou například pro centrální reproduktor

a pro délku 2x0,50m se počítá s délkou pro stereo bázi, pravý a levý kanál...

 

Rocket 33

Audioquest Rocket 33 SBW - vynikající reproduktorová sada kabelů v provedení Single Wire i Bi wire.

 "Double Star-Quad" - Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky výrobce Audioquest "Do No Harm“. Toto heslo lze přeložit jako snahu co nejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodiče Rocket 33 vyrobeny z pečlivě vyvedené kombinace vysoce čisté výběrové mědi LGC s dlouhými zrny a mědi s hladkým povrchem PSC. LGC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco dechberoucí hladkost a čistota PSC ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost.

Další technologie, které řadí kabel Audioquest Rocket 33 mezi špičku:

Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): Potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, protože je nízko-ztrátová a příznivá co se rušení a zkreslení signálu týká.

 Double Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 33 nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast a  srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rucšení. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací vodičů s různým průřezem. Rocket 33 díky tomu přináší čistý, čirý a dynamický zvuk.

Vodiče: pevné, měď s dlouhými vlákny (LGC) & měď s hladkým povrchem (PSC)

Průměr: 4×14 AWG (2,08 mm²)

    • BiwiringRocket 33 je díky magnetické nezávislosti obou "Quad" polovin vodičů výjimečný "Single-BiWire" kabel
    • Vodiče: pevné, měď s dlouhými vlákny (LGC) & měď s hladkým povrchem (PSC).
    • Průměr: 4×14 AWG (2,08 mm²)
    • V sadě jeden pár kabelů
Nahoru