Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Řezaná metráž Audioquest volná metráž Audioquest Type 5 s opletem volná metráž

Audioquest Type 5 s opletem volná metráž

Značka: Audioquest
Dokonalá kombinace bezzrnně znějících vodičů Perfect-Surface Copper + Sonic-Signature plus Long-Grain Copper umožňuje hladký a přirozený „nedostatek charakteru“. Pevné vodiče. Uhlíkové vodiče a vodiče se směrovým řízením zajišťují efektivní potlačení šumu a minimalizují modulaci šumu a zkreslení zesilovače. Pokud přemýšlíte o tom správném kabelu u této značky podívejte se do sekce ceníky, tam jsem Vám připravil PDF tabulku pro lepší orientaci. V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby. Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu!  Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

749 Kč včetně 21 % DPH 620 Kč bez DPH
+

Alternativy

370 Kč včetně 21 % DPH
797 Kč včetně 21 % DPH
797 Kč včetně 21 % DPH
450 Kč včetně 21 % DPH

Další alternativy

Popis - Audioquest Type 5 s opletem volná metráž

poznámky k volné metráži:

V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby.

Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu! využijte poptávkový formulář

doporučené použití reprokabelů Audioquest ve Vašem systému: doporučené použití reprokabelu Audioquest ve Vašem systému

Zde si můžete vybrat délku kabelu dle Vašich potřeb, u délky 1x0,10m se počítá s běžnou délkou například pro centrální reproduktor

a pro délku 2x0,50m se počítá s délkou pro stereo bázi, pravý a levý kanál...

 

Audioquest Type 5

Model reproduktorového kabelu Type 4 byl poprvé představen kolem roku 1983. Nebyl to nejhezčí kabel, ale výkonová výhoda jeho polypropylenové izolace byla dramatická a velmi ceněná. O několik vývojových kroků později byla aktuální verze Type 4 představena v roce 1995 - design, jehož základ je tak dobře vyvážený, že se od té doby nezměnil - a stále se nemění.

Kabel reproduktoru s nízkým zkreslením a nízkým šumem typu 5 je v zásadě typu 4 s lepším kovem a s vodiči, které jsou trochu dále od sebe, což snižuje interakci mezi sousedními vodiči o 35%.

PEVNÝ MĚDĚNÝ VODIC PERFEKTNÍ POVRCH MĚDI + / DLOUHODOBÁ MĚDĚNÁ SONIC-SIGNATURE VODIČE

Dokonalá kombinace bezzrnně znějících vodičů Perfect-Surface Copper + Sonic-Signature plus Long-Grain Copper umožňuje hladký a přirozený „nedostatek charakteru“.

Pevné vodiče

Eliminujte drsnost a zmatek v důsledku interakce s vlákny.

ZRUŠENÍ ŠUMU

Uhlíkové vodiče a vodiče se směrovým řízením zajišťují efektivní potlačení šumu a minimalizují modulaci šumu a zkreslení zesilovače.

STAR-QUAD GEOMETRIE

Vyvážená geometrie Star-Quad snižuje rozmazání času při zachování dynamiky a čistoty.

Nahoru