Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely Digitální RCA kabely Acoustic Revive Digital-1.0 R-TC-FM BNC

Novinka

Acoustic Revive Digital-1.0 R-TC-FM BNC 100cm

Značka: Acoustic Revive
Vynikající signálový kabel od japonské značky Acoustic Revive, je naplněním snu mnoha hifistů, vyníkající kabel za dobrou cenu! Velice kvalitní vodiče s použitou technologií TripleC /měděné vodiče válcované za studena zhutněné a leštěné/, požitím pasivního stínění uvnitř kabelu, měděným opletem a aktivním stíněním pomocí teflonu a uhlíku v opletu kabelu! Eliminuje až 92% všech rušení procházející tímto stíněním! Perfektní čisté basy, úžasné černé pozadí nahrávek a koherentní čisté středy a výšky a pořád zaplatitelné peníze originálního kabelu od výrobce! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

5 890 Kč včetně 21 % DPH 4 868 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive Digital-1.0 R-TC-FM BNC 100cm

Vysoce kvalitní signálový kabel Acoustic Revive Digital-1.0R-TripleC-FM set je 100cm délky


PC-TripleC (Pure Copper-Continuous Crystal Construction) je první specializovaný zvukový vodič na světě vyrobený převratnými technologiemi. Využívá OFC (Oxygen-Free Copper) odstraněnou nečistou látku mikronového zrna. Kováním OFC je jeho krystalická architektura zhuštěna až o 80 %, aby se zvýšila hustota vodiče na nejvyšší možnou míru a aby byl také ve stejném směru hranice zrn.


Struktura kabelu se vší extravagancí
Ideál kabelu spočívá v tom, jak nedochází ke ztrátám nebo změnám přenosu. Jinými slovy, je bezkabelový.
Na světě neexistuje kabel, který by zlepšoval kvalitu zvuku. Změna kabelu a změna kvality zvuku má pouze podobu této přenosové ztráty a zhoršení přenosu.

ACOUSTIC REVIVE se snaží být bezkabelový.

Za účelem eliminace přenosových ztrát a zhoršení přenosu dosáhla společnost ACOUSTI REVIVE ideální struktury kabelu společným vývojem s multidisciplinárním výrobcem specializovaným na materiály, aniž by byla posedlá stávající koncepcí výroby kabelů. Zejména u jednožilového vodiče, který ovlivňuje kvalitu zvuku, jsme přijali první kovanou výrobní metodu na světě, PC-Triple C, a ve spolupráci se společností FCM Co., Ltd. jsme jej vyrobili eliptického tvaru, abychom eliminovali rezonanci vlastní jednomu vodiči.

Společně se společností Shinagawa Shoko Co., Ltd., byla vyvinuta ohebná měděná trubka potažená teflonem, která realizuje flexibilní manipulaci, jež nevypadá jako jednožilový kabel, a zároveň zajišťuje ohromující stínicí vlastnosti stínění, čímž se realizuje vzduchová izolace a nabíjení. Společně s firmou Ebisawa byla vyvinuta trubka z přírodního hedvábí, která tomu zabraňuje, a kromě tlumicí struktury využívající kombinaci různorodých kovů pro konektor byl společně s firmou Matsugane Co., Ltd. vyvinut šroubovací typ, který potlačuje zhoršení kvality zvuku v důsledku pájení. Má bezkonkurenčně luxusní strukturu, v níž jsou nové materiály zcela ručně vyráběny.

Vzduchem plovoucí struktura, která nenarušuje přenos energie.
Říká se, že kabel má kromě původního přenosu proudu i určitý druh přenosu energie.
Předpokládá se, že tento přenos energie souvisí také s tím, že při nárazu do kabelu vychází z reproduktoru zvuk, ale v minulosti výrobci kabelů naopak vibrace samotného kabelu důkladně potlačovali, například bavlnou a PP páskou. Přenos energie kabelu zabíjel tím, že se kabel obalil nebo vyplnil gumou či pryskyřicí.
To bylo vlastně příčinou toho, že zvuk byl potlačen a bez energie.
V ACOUSTIC REVIVE jsme díky vzduchové vrstvě kolem vodiče dosáhli ohromujícího výřezu, otevřenosti a kvality zvuku s vynikajícím pocitem energie.

Vyvinuli jsme trubici z přírodního hedvábí, která oživuje, aniž by poškodila kvalitu zvuku
Tlumicí trubice pro zajištění vzduchové vrstvy nepoškozuje kvalitu zvuku, ale naopak vdechuje život trubice z přírodního hedvábí ve spolupráci s největším japonským výrobcem hedvábí Hasegawa Shoten Co, Ltd. a Ebisawa z výrobního závodu. Získal jsem ji a vyvinul. Materiál v blízkosti vodiče má velký vliv na kvalitu zvuku a nejhorší je PVC.

Pružné stínění z měděné trubky potažené teflonem s dokonalým vedlejším účinkem a bez vedlejších účinků.
Pro stínění se běžně používá opletený drát. Toto opletené stínění bylo ve skutečnosti plné mezer, a to i při vysoké míře opletení, a nebylo možné dosáhnout dokonalého stínicího účinku. Opletené dráty také generují bludné proudy, které jsou stejně komplikované jako u lankových drátů, což negativně ovlivňuje původní přenos signálu, například náhodné zvuky a zkreslení. Zdá se, že se jedná o pověru, že nestíněný zvuk je lepší než stíněný kabel. V některých částech se vyskytoval i kabel se stíněním z hliníkové fólie, ale protože hliník má silný dozvuk, vznikají doprovodné zvuky a zkreslení a jeho nevýhodou je, že má silnou barvu. did.

Tentokrát jsme jako stínicí materiál použili ohebnou měděnou trubku potaženou teflonem, která je mnohem silnější než fólie nově vyvinutá společností Shinagawa Shoko Co., Ltd. Tentokrát jsme jako stínicí materiál použili ohebnou měděnou trubku potaženou teflonem.

Výsledkem je, že kromě ohromujících stínicích vlastností, které nevytvářejí zvláštní zvyky, náhodné zvuky a zkreslení, jež jsou nesrovnatelné s běžnými opleteními a fóliemi, jsme získali obrovskou flexibilitu daleko převyšující lankové kabely.

CSF trubice, která zajišťuje redukci vyzařovaného šumu, účinek absorpce elektromagnetických vln a efekt dvojitého stínění.
Na nejvzdálenějším obvodu kabelu jsme použili CSF oplet, která byla vyvinuta společně s výrobcem SF trubiček Shinagawa Shoko Co., Ltd., která byla upravena tak, aby byla akusticky optimální a obsahovala uhlík až do výše výrobního limitu. Díky tomu jsme kromě efektu dvojitého stínění v kombinaci s teflonovou trubicí z měděné fólie realizovali efekt snížení vyzařovaného hluku generovaného samotným kabelem a efekt absorpce elektromagnetických vln.

Nově vyvinuté zástrčky pro maximalizaci vynikající struktury kabelu!
Bez ohledu na to, jak dobrý je vodič nebo struktura kabelu, pokud jsou základní zástrčky špatné, nikdy nebude dosaženo dobré kvality zvuku. Věděli jste, že výrobci kabelů, kteří prodávají kabely s vysokou čistotou a propracovanou strukturou, používají zástrčky s opravdu špatnými materiály a strukturami? Společnost ACOUSTIC REVIVE vyvinula nového výrobce zástrček a nejlepší zástrčky pro dokonalost.

Konektory používané v běžných balančních kabelech mají na spojích kabelu pájené spoje, ale pájka má výrazně zhoršené vodivé vlastnosti, což je největší příčinou zhoršení kvality zvuku. Na trhu je mnoho pájek, o kterých se tvrdí, že jsou kvalitní pro audio, ale bohužel žádná kvalitní pájka vyrobená v Japonsku nedokáže zabránit zhoršení kvality zvuku.

Proto jsme v rámci akustického oživení ve spolupráci s výrobci konektorů nově vyvinuli první dělový konektor s kabelovým spojem šroubovaným ve vyváženém typu.

U kabelového kloubu je kontakt z fosforového bronzu s vynikající vodivostí povrchově leštěn, aby se zvětšila kontaktní plocha, a povrch je pokoven stříbrem + rhodiem, aby se zabránilo stárnutí a zlepšila se životnost. Za účelem dalšího zvýšení vodivosti byl podroben úpravě při velmi nízké teplotě -196 stupňů a může se pochlubit nebývalými vodivostními vlastnostmi. Obrobené tělo z letecké hliníkové slitiny má navíc vynikající tlumicí účinek, který dále zlepšuje kvalitu a dosahuje maximální kvality zvuku. XLR-1.0TripleC-FM představuje rozsáhlé a bezprecedentní zvukové pole a lokalizaci zvuku s vynikající viditelností, nízkým rozsahem s vynikajícími tlumicími vlastnostmi, bez náhodného zvuku nebo šumu a mimořádně vysokou kvalitou, která vyvolává iluzi, že kabel zmizel. Poskytne vám realistickou texturu.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru