Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely Digitální RCA kabely Neotech NEVD-1001 UP-OCC Silver RCA KOAX /NER-OCC Rhodium

Novinka

Neotech NEVD-1001 UP-OCC Silver RCA KOAX /NER-OCC Rhodium

Značka: Neotech
Monokrystalické stříbro. Kabely NEVD společnosti Neotech jsou pečlivě navrženy speciálně pro přenos digitálních audio signálů. Hlavní charakteristikou digitálního audio signálu je přenos velmi vysokých frekvencí. Značka proto zapracovala zejména na minimalizaci ztráty signálu. NEVD-1001 je vynikající koaxiální kabel s impedancí 75Ω, který nabízí širokou šířku pásma pro snížení jitteru a zajištění maximálního rozlišení. Kabel těží z výjimečného designu s vodičem z čistého stříbra a zvláště účinným čtyřnásobným stíněním, které se skládá z polyetylenové pěny, fólie Copper-Mylar, mikroporézního PTFE a SP-OFC opletení. A už jste někdy slyšeli jak hraje digitální kabel s monokrystalického stříbra? Tady je to ještě podpořené vynikajícím konektorem z nejvyšší řady značky Neotech NER-OCC Rhodium. ...... fakt to stojí za to!! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

7 690 Kč včetně 21 % DPH 6 356 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEVD-1001 UP-OCC Silver RCA KOAX /NER-OCC Rhodium

zhodocení poslechem:

mimořádně kvalitní kabel, nikdy bych nevěřil že se jedná o čistý stříbrný vodič, žádné artefakty typické pro stříbro, perfektní tonální vyváženost, i na basech!. Zvuk jede z reprobeden a místností jako po sametu. U digitálního kabelu se mi líbí, že si zachovává takovou přirozenou hranovou ostrost, kdy jsou středy perfektně čitelný! Mimořádný výkon a skvělý kabel! Velmi doporučuji.... 

Monokrystalické stříbro. Kabely NEVD společnosti Neotech jsou pečlivě navrženy speciálně pro přenos digitálních audio signálů. Hlavní charakteristikou digitálního audio signálu je přenos velmi vysokých frekvencí. Značka proto zapracovala zejména na minimalizaci ztráty signálu. NEVD-1001 je vynikající koaxiální kabel s impedancí 75Ω, který nabízí širokou šířku pásma pro snížení jitteru a zajištění maximálního rozlišení. Kabel těží z výjimečného designu s vodičem z čistého stříbra a zvláště účinným čtyřnásobným stíněním, které se skládá z polyetylenové pěny, fólie Copper-Mylar, mikroporézního PTFE a SP-OFC opletení. A už jste někdy slyšeli jak hraje digitální kabel s monokrystalického stříbra? Tady je to ještě podpořené vynikajícím konektorem z nejvyšší řady značky Neotech NER-OCC Rhodium. ...... fakt to stojí za to!!

 

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable, Synergistic Research a desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

NEVD-1001 UP-OCC Siver RCA Digital cable

Kabely NEVD společnosti Neotech jsou pečlivě navrženy speciálně pro přenos digitálních audio signálů. Hlavní charakteristikou digitálního audio signálu je přenos velmi vysokých frekvencí. Značka proto zapracovala zejména na minimalizaci ztráty signálu. NEVD-1001 je vynikající koaxiální kabel s impedancí 75Ω, který nabízí širokou šířku pásma pro snížení jitteru a zajištění maximálního rozlišení. Kabel těží z výjimečného designu s vodičem z čistého stříbra a zvláště účinným čtyřnásobným stíněním, které se skládá z polyetylenové pěny, fólie Copper-Mylar, mikroporézního PTFE a SP-OFC opletení.

 

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Coaxial cable
Connectors Male RCA (Coaxial)
Length 1m
Impedance 75Ω
Conductor Pure Silver
Contacts plating Gold
Quad Shielding Polyethylene foam
Cu-Mylar foil
Microporous PTFE
Braided SP-OFC

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru