Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Řezaná metráž Furutech volná metráž Furutech-S032N Alpha napájecí kabel /v metráži/

Furutech-S032N Alpha napájecí kabel /v metráži/

Značka: Furutech
Napájecí kabel Furutech FP-S032N používá jeden z nejlepších vodičů, které naši inženýři navrhli: Alpha Nano-Ag-Au s naším novým, jemně vyladěným zlatým a stříbrným Nano Liquid. Nano Liquid je vysoce účinný zesilovač přenosu, pečlivě navržený tak, aby dále zvýšil výkon našich již legendárních vodičů Alpha-OFC s jejich patentovaným dvoustupňovým kryogenním a demagnetizačním procesem pro vynikající přenos signálu. Molekuly v Nano Liquid jsou tak malé (přibližně 8 nanometrů v průměru neboli 8/1 000 000 milimetru), že jemně potahují vodiče a vyhlazují veškeré mikroskopické nerovnosti povrchu, které mohou ovlivnit přenos signálu a impedanci. To jednoduše znamená, že existuje větší kontaktní plocha pro vodič. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

3 100 Kč včetně 21 % DPH 2 562 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech-S032N Alpha napájecí kabel /v metráži/

poznámky k volné metráži:

V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby.

Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu! využijte poptávkový formulář

zde jsem připravil orientační tabulku doporučeného použití kabelů Furutech Vašem systému: doporučené použití kabelů Furutech ve Vašem systému

Zde si můžete vybrat délku kabelu dle Vašich potřeb, buď variantu délky po 10ti centimetrech pro nestandardní délku vodiče, nebo délku 50ti centimetrů a jejich

násobek pro délky standardní například 150cm...

 

FP-S032N Alpha Nano napájecí kabel /určen pro highend streamery, síťové mosty, CD přehrávače, zesilovače do 900W příkonu, předzesilovače/

alternativy: FP-TC31N/FP-TCS35TC TripleC

 

Špičkový napájecí kabel z nabídky Furutech.

Funkce
Je rozdíl ve všem v cestě signálu?

Pokud jde o napájení střídavým proudem, rozhodně. Každý zvuk, obraz a pocit, který získáte ze svých audio a video systémů, je přímým výsledkem této síly. A protože AC prochází nejprve vašimi napájecími kabely, je snadné pochopit, jak mohou ovlivnit kvalitu signálu stejně jako jakýkoli jiný kabel ve vašem systému – ne-li více.

Nové zlaté a stříbrné řešení Nano Liquid od Furutech

Napájecí kabel Furutech FP-S032N používá jeden z nejlepších vodičů, které naši inženýři navrhli: Alpha Nano-Ag-Au s naším novým, jemně vyladěným zlatým a stříbrným Nano Liquid. Nano Liquid je vysoce účinný zesilovač přenosu, pečlivě navržený tak, aby dále zvýšil výkon našich již legendárních vodičů Alpha-OFC s jejich patentovaným dvoustupňovým kryogenním a demagnetizačním procesem pro vynikající přenos signálu.

Molekuly v Nano Liquid jsou tak malé (přibližně 8 nanometrů v průměru neboli 8/1 000 000 milimetru), že jemně potahují vodiče a vyhlazují veškeré mikroskopické nerovnosti povrchu, které mohou ovlivnit přenos signálu a impedanci. To jednoduše znamená, že existuje větší kontaktní plocha pro vodič.

Nano Liquid vzniká precizním smícháním super-mikročástic vyrobených ze zlata i stříbra spolu s disperzí skvalenového oleje. Inženýři Furutech zjistili, že mohou ovlivnit kvalitu zvuku pečlivým měněním relativních poměrů zlata, stříbra a ropy. Následovalo rozsáhlé testování, dokud nebylo dosaženo optimálního poměru. V podstatě ‚vyladili‘ Nano Liquid tak, aby poskytoval nejvyváženější hudební zvuk, jaký lze dosáhnout – zvuk, který může být pouze výsledkem nejčistšího přenosu střídavého proudu.

Když nainstalujete napájecí kabely Furutech Alpha Nano-Ag-Au do vysoce kvalitního audio nebo video systému, můžete očekávat následující vylepšení:

Nižší hladina hluku, která umožňuje, aby vaším systémem proudilo více hudby.
Zvýšená dynamika, zejména u složitých pasáží, které mohou znít zmateně a zmateně přes menší napájecí kabely.
Hlubší a těsnější nízké frekvence s větší texturou a 3D hmatatelností.
Přirozená a živější čistota středního pásma, která zachovává původní kvality jakékoli konkrétní nahrávky.
Vyšší rozlišení a více detailů, aniž by to znělo jasně nebo analyticky, vám umožní slyšet ještě hlouběji do vaší oblíbené hudby.
Zvětšení velikosti zvukové scény a specifičtější zobrazení v této zvukové scéně pro realističtější zážitek z hraní.
Vyšší rozlišení videa s realističtějšími barvami a jasností.
Audiofilové, nadšenci domácího kina a profesionální nahrávací inženýři si všichni všimli výrazného zlepšení výkonu u všech typů audio, video a zobrazovacích zařízení – to vše pouhým přechodem na napájecí kabely Furutech Alpha Nano-Ag-Au v celém systému.

Stručně řečeno, vše v signálové cestě skutečně dělá rozdíl. Poslechněte si a uvidíte rozdíl, který může způsobit napájecí kabel Furutech Alpha Nano-Ag-Au ve vašem systému.

Specifikace:

Alpha Nano-OFC vodič: průměr 2,5 mm (12 AWG)
Izolace: Speciální flexibilní PVC (hnědá, světle modrá, zelená/žlutá) průměr 5,0 mm
Vnitřní plášť: Speciální flexibilní PVC (černý) průměr 12,0 mm
Stínění: 0,12 mm OFC Wire Braid
Vnější plášť: Flexibilní PVC (tmavě modrý) průměr 16,0 mm

Nahoru