Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory napájecí 230V koncovky C19 Oyaide C-237 R / C-246 P

Oyaide C-237 R / C-246 P

Značka: Oyaide
Rhodiová nebo Palladiová koncovka IEC se zakončením C19 patří mezi to nejlepší co značka Oyaide v současné době nabízí. Materiál vyražený jako součásti je mechanicky leštěn válcem a poté jeden po druhém obrušován lidskou rukou. Neexistuje žádný jiný příklad použití těchto dvou procesů leštění pro zvuk. Zrcadlová povrchová úprava a přímé pokovování. Pokud jde o pokovování, vybrali jsme tři typy kombinovaného pokovování, navazující na „řadu P / C“. Vnější kryt je navíc vyroben z polykarbonátu, který se pyšní vynikající mechanickou pevností mezi pryskyřicemi. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

3 150 Kč včetně DPH 2 604 Kč bez DPH

Popis - Oyaide C-237 R / C-246 P

Nedávno se na globálním trhu špičkového zvuku začala objevovat zařízení, která používají jako vstup typ IEC 20A (IEC60320 C5). Společnost Oyaide Electric, která si klade za cíl vytvářet produkty, které vždy splňují potřeby uživatelů, byla dobře přijata, protože letos na jaře začala dodávat zboží do různých zemí v reakci na tyto rostoucí globální potřeby a požadavky uživatelů. Vzhledem k tomu, že se požadavky uživatelů, kteří si přejí typ IEC 20A, zvýšily i v Japonsku, získali jsme domácí bezpečnostní standard E a od letošního podzimu zahájíme vnitrostátní přepravu. „Řada P / C“ společnosti Oyaide Electric se stala globálním standardem. V reakci na rostoucí potřeby a požadavky uživatelů je v Japonsku konečně v prodeji vysokokapacitní 20A kompatibilní konektor IEC.

Společnost Oyaide Electric byla vždy věrná svým instinktům a neustále se vyvíjela. Je vytvořit produkt, který je věrný instinktu, který pohání každého, a poskytnout originální zvuk, který splňuje všechny vkusy uživatele. Trvá mnoho let evoluce, aby se rozšířil výběr zvuku konektorů a vyvinul nebývalé inovativní produkty. Emocionální a vzrušující zvuk „řady P / C“, který je výsledkem toho, nemůže pomoci fascinujícím zvukovým souborům. Tradice a jedinečnost napájecích konektorů Oyaide Electric, které se pěstují více než pět let, jsou navíc bohaté.

Z zbarvení vnějšího krytu lze snadno vidět, že „C-237 / 246/279“ dědí zvuk „řady P / C“, která byla do té doby zavedena. Stejně jako ostatní modely řady P / C je jádrem „C-237 / 246/279“ výběr podkladových materiálů, technika pokovování a použitelnost. Na elektrody „C-237 / 246/279“ se používá fosforový bronz, jehož výkon již prokázala „řada P / C“. Má vysokou vodivost a má dostatečné mechanické vlastnosti a zajišťuje snížení vibrací v kloubu a bezztrátový přenos. Pokud jde o pokovování, vybrali jsme tři typy kombinovaného pokovování, navazující na „řadu P / C“. Vnější kryt je navíc vyroben z polykarbonátu, který se pyšní vynikající mechanickou pevností mezi pryskyřicemi.

Vlastnosti:
Část přijímající konektor
pokovování
Aby byl „C-237 / 246/279“ konečným produktem, začneme základní úpravou pokovování. Materiál vyražený jako součásti je mechanicky leštěn válcem a poté jeden po druhém obrušován lidskou rukou. Neexistuje žádný jiný příklad použití těchto dvou procesů leštění pro zvuk. Zrcadlová povrchová úprava a přímé pokovování. Musí být vyroben, protože je jednoduchý. I zde se zhušťuje filozofie Oyaide Electric a řemeslné zpracování. 

Jedná se o jedinečné kombinované pokovování Oyaide, které bylo stanoveno jako každá individualita opakovanými testy konkurzu. Kromě toho proces leštění buff. Sdělují emoce, které nikdy předtím nezažily.

Široká kontaktní plocha (IEC)
Na část přijímající čepel, která je v kontaktu se vstupem, je použit fosforový bronz o tloušťce 1,4 mm. Tím si uvědomíte silný pocit držení. Hmotnost nákladu je obvykle 3 až 5 kg, ale zástrčka je držena silou 7 kg nebo více. Je to zástrčka, kterou je těžké vyjmout a lze ji použít s jistotou i při mírných vibracích.

Kontakt, který vydrží zatížení v tahu 30 kg
Pevnost v tahu části přijímající čepel a kabelu je 30 kg nebo více a ani mírné zatažení nezpůsobí její odtržení. To je také důsledek pečlivého zvážení bezpečnosti.

tělo
Tělo GF + PBT
Tělo "C-237 / 246/279" používá vysoce specifický technický plastový materiál PBT + GF30%, který má vynikající mechanické vlastnosti i elektrickou izolaci. Vysoce tuhé tělo dosahuje vysokorychlostního tlumení vibrací. Všechny šrouby jsou navíc vyrobeny z nerezové oceli a jedná se o zcela originální šrouby vyrobené výhradně pro P / C. Vysoce tuhé šrouby z nerezové oceli nevyvíjejí příliš velký točivý moment, což způsobuje problémy, jako je drcení závitu a odstranění hlavy. Maximální velikost upevnění kabelu je navíc 10sq (5,5sq x 2), což se pyšní vynikající zpracovatelností. Pevnost v tahu části přijímající čepel a kabelu je 30 kg nebo více a ani mírné zatažení nezpůsobí její odtržení. To je také důsledek pečlivého zvážení bezpečnosti.

Vysoce tuhý polykarbonát
Na kryt hlavního těla je použit silný polykarbonát. Volba tohoto materiálu spočívá v jeho pevnosti a tvrdosti. Neexistuje žádný pocit zkreslení, protože slabé vibrace jsou rychle tlumeny a zvyšuje se tuhost.

Nahoru