Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Napájecí filtry Furutech NCF Clear Line power vitalizér

Doporučujeme

Furutech NCF Clear Line power vitalizér 1 ks

Značka: Furutech NCF
Velice účinné zařízení pro zlepšení podání dynamiky a čistoty projevu hudby !! Osobně doporučuji pro nechat v zařízení minimálně 24hodin aby se efekt projevil naplno! Prvních několik hodin po aplikaci to nehraje valně. Je nutné vydržet až se zařízení dostatečně "vypálí". Nejvíce pomůže těm co mají síťové lišty a jednodušší síťové filtry do 50tis. Tam je efekt největší... Vylepšuje rozlišení, zaměření a trojrozměrnost výkonu, pomáhá eliminovat hluk, zlepšuje rozlišení, hloubku a dynamiku obrázků a videa, plášť z uhlíkových vláken s vynikajícími tlumicími vlastnostmi, všechny části vodičů pokovené rhodiem a ošetřeny Furutechovým procesem Alpha.... Akce - kupte dva se slevou 10% oproti MOC cenně!! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

6 690 Kč včetně 21 % DPH 5 529 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech NCF Clear Line power vitalizér 1 ks

NCF Clear Line - je optimalizátor střídavého proudu zvuku, dostatečně malý, aby držel v ruce, který okamžitě zvyšuje kvalitu vašeho napájecího zdroje. Chvíli trvá, než uslyšíte rozdíl, který může Furutech NCF Clear Line udělat pro váš audio nebo video systém. Proč jen chvilku? Furutech Nano Crystal² Formula, známá také jako NCF, vyústila v posledních několika letech v řadu skutečně inovativních a efektivních produktů. NCF je vybaven speciálním krystalickým materiálem, který má dvě odlišné vlastnosti - generuje záporné ionty, které eliminují statiku, a přeměňuje tepelnou energii na vzdálenou infračervenou oblast. V kombinaci s keramickými částicemi velikosti nano a uhlíkovým práškem se tyto krystaly stávají dokonalým elektrickým a mechanickým tlumícím materiálem. Vytvořeno společností Furutech, NCF se nachází výhradně v produktech Furutech a nikde jinde. Nyní Furutech představil snad nejjednodušší způsob implementace technologie NCF do vašeho domova - NCF Clear Line. NCF Clear Line je optimalizátor střídavého proudu zvuku, dostatečně malý, aby držel v ruce, který okamžitě zvyšuje kvalitu vašeho napájecího zdroje. Jednoduše zapojte NCF Clear Line do libovolné volné zásuvky na elektrickém rozdělovači nebo ve elektrické zásuvce. Pro nejlepší efekt použijte NCF Clear Line na stejném střídavém vedení / napájení jako váš systém, nejlépe v zásuvce sousedící s vaším systémem. Poslech zlepšení zvuku trvá jen chvilku. Nebudete muset opakovaně přepínat tam a zpět, abyste „objevili“ zlepšení. Je to právě tam. Okamžitě si všimnete vylepšení hloubky a zaměření zvukové scény, harmonických a tonálních vyvážení s NCF. Nízké frekvence jsou čistší a větší smysl pro definici umožňuje snížená hladina hluku. Poté odpojte NCF Clear Line od napájecí zásuvky. Okamžitě vám tato zvuková vylepšení budou chybět. Budete je chtít zpět. V aplikacích domácího kina uslyšíte také tyto stejné odlišné výsledky. Stejně důležité je, že uvidíte rozdíl v kvalitě videa. Vše, co musíte udělat, je zapojit NCF Clear Line do vašeho systému domácí zábavy a vylepšení budou okamžitě patrná. Ostřejší. Jasnější. Ještě přirozenější a příjemnější pro oči. Posunutí poslechu nebo sledování na vyšší úroveň s Furutech NCF Clear Line trvá jen chvíli. Zjistěte sami.

- Vylepšuje rozlišení, zaměření a trojrozměrnost výkonu

- Pomáhá eliminovat hluk

- Zlepšuje rozlišení, hloubku a dynamiku obrázků a videa

- Plášť z uhlíkových vláken s vynikajícími tlumicími vlastnostmi

- Všechny části vodičů pokovené rhodiem a ošetřeny Furutechovým procesem Alpha

Dvoufázový kryogenní a demagnetizační alfa proces společnosti Furutech. S využitím nejmodernějších technologií a materiálů vyvinul Furutech nízkoteplotní dvoustupňový proces, který významně zlepšuje všechny aspekty zvukového a obrazového výkonu. Ošetření začíná během výrobního procesu hlubokým a stabilním kryogenním zmrazením všech kovových dílů. Použitím špičkových chladiv - kapalných N2 nebo He - dosahuje Furutech teploty mezi -196 až -250 ° C. Ošetřené části mění svou molekulární strukturu při těchto extrémních teplotách, čímž uvolňují vnitřní napětí. Molekuly se těsněji spojují a celková struktura se stává stabilnější. To zlepšuje elektrickou vodivost a tím i přenos energie a signálu. Krok dva v procesu Alpha vystavuje tyto stejné části patentované úpravě prstencovou demagnetizací. Obyčejné vysoce výkonné magnety používané pro tento účel často zvyšují magnetické efekty; nechávají některé oblasti více zmagnetizované než jiné. Tento patentovaný proces využívá řízený útlum k úplné eliminaci magnetizace pro živější a barevnější vylepšení kvality zvuku a obrazu. Kruhová demagnetizace dále zvyšuje vodivost všech ošetřených materiálů. VŠECHNY kovové součásti používané ve výrobcích Furutech procházejí úpravou Alpha Process, aby byly všechny konektory, vodiče a kovové součásti v dokonalém stavu bez stresu, stabilní a vysoce vodivé.

Technologie:

1. Tělo NCF Clear Line je vyrobeno z nylonu a skleněných vláken, které obsahují keramické částice nano velikosti a uhlíkový prášek pro jejich další tlumicí vlastnosti „Piezo Effect“. Stejně jako Furutech's NCF (Nano Crystal² Formula), který eliminuje statickou, „přeměňuje“ tepelnou, mechanickou a elektrickou energii a tlumí vibrace.

2. Furutech's NCF Clear Line odstraňuje elektrickou a mechanickou rezonanci využitím smaltovaných pasivních cívek „α (Alpha) -OCC Air Coil“ s proporcionálními charakteristikami induktorů vzhledem k aktuálním velikostem, což zlepšuje kvalitu energie a zvukový výkon systému. Každá vzduchová cívka α (Alpha) -OCC v NCF Clear Line byla navržena tak, aby doplňovala vlastnosti zvyšující výkon jedinečného antistatického a rezonančního tlumícího materiálu Furutech NCF (Nano Crystal Formula) a je potažena speciálním tlumicím materiálem (stříbro barva). O materiálu a designu každé vzduchové cívky α (Alpha) -OCC bylo rozhodnuto po nesčetných testech, přičemž délka větru cívky byla použita k doslovnému vyladění zvukového výkonu zařízení. Výsledkem je, že Furutech NCF Clear Line eliminuje šum, odstraní statickou elektřinu a zlepší celkovou kvalitu vaší energie, čímž posune výkon vašeho systému na další úroveň.

3. Tělo a kryt NCF Clear Line jsou zajištěny speciálními šrouby a podložkami z nerezové oceli odolnými proti neoprávněné manipulaci T10. Továrně zpřísněno na optimální hodnotu točivého momentu pro nejlepší zvukový výkon.

4. Podšívkový prstenec pouzdra NCF Clear Line byl vytvořen ze speciálního nylonu a materiálu NCF Furutech tlumícího rezonance a pouzdro hlavně vyrobené ze 4 vrstev hybridního uhlíkového vlákna Furutech NCF

5. Vnitřní vzduchová komora je tlakově utěsněna pro další tlumicí účinky

6. Koncový kryt NCF je vyroben ze speciálního tepelně odolného nylonu a materiálu Furutech NCF s tvarovanými kanály, které zvyšují povrch materiálu NCF o 76% pro lepší účinnost - maximální tlumení rezonance pro lepší tonální vyvážení.

Vlastnosti a materiál:

1. Speciální samořezné šrouby a podložky z nerezové oceli T10 odolné proti neoprávněné manipulaci

2. NCF (hybridní struktura pro více materiálů): NCF formulovaná nylonová pryskyřice (tělo).

Vodič á (alfa) z čisté mědi rhodia

3. Cívky: smaltovaný vodič dirigenta α (Alpha) -OCC s polyuretanovým povlakem tlumícím rezonance a speciálním akrylovým čirým povrchem.

4. Izolační deska NCF (hybridní struktura s více materiály): Antistatické vlastnosti a vlastnosti potlačující rezonance.

5. Pouzdro: Nylonová pryskyřice formulovaná podle NCF a pouzdro z uhlíkových vláken se speciální texturou, obsahující speciální izolační kroužek z nylonové pryskyřice. To nejlepší z tlumících a izolačních materiálů zlepšuje rozšíření frekvence a tonální rovnováhu.

 

Specifikace:

Vnější velikost: L 102,3 X W 39,5 mm přibližně

Čistá hmotnost: přibližně 99,6 g

Doporučené vypalování za 24 hodin.

Nahoru