Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Furutech FP-55N Alpha nano / Viborg VE-512 Rhodium

Doporučujeme Novinka

Furutech FP-55N Alpha nano / Viborg VE-512 Rhodium

Značka: Viborg
Velice dobrá volba pro ty co chtějí dostat do systému hudebnost a květ hudebních nástorjů, hlavně těch akustických, ale zároveň preferují sytost a pevnost basové složky. Dobrá volba i co se týče poměru cena/výkon, který je zde excelentní. Doporučuji ke špičkovým zesilovačům, filtrům a komponentům high-end třídy. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

7 960 Kč včetně DPH

Popis - Furutech FP-55N Alpha nano / Viborg VE-512 Rhodium

poznámky k nákupu:

V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby.

Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. využijte poptávkový formulář

zde jsem připravil orientační tabulku doporučeného použití kabelů Furutech Vašem systému: doporučené použití kabelů Furutech ve Vašem systému

 

Viborg VE-512 Rhodium

Napájecí konektory řady VE512R jsou navrženy pro vysoce kvalitní montáž napájecích kabelů.

Mají robustní upínací systém, který zajišťuje velkou stabilitu od 6 do 20 mm⌀, a jsou proto velmi vhodné pro HiFi kabely s velkým průměrem.

Čistý měděný vodič s trojitým pokovením (respektive: OFC měď, stříbro a rhodium) zajišťuje vynikající vodivost, která posílí kvality dobře postaveného napájecího zdroje a využije všechny následující prvky instalace.

Nakonec je sestava chráněna lehkým hliníkovým pouzdrem s elegantním designem. Tento materiál také omezuje jakékoli rušení EMI / RFI, které by mohlo zhoršit signál.

Model (EU): VE-512 R
Vodící kolík: Rhodium
Tělo: Hliníková slitina
Rozměry: 79,5 mm V X 40 mm φ Délka: 98,6 mm
Připojení: Šestihranné šrouby
Vhodný drát: Max.4,5MM
Jmenovitý proud: 16A 250V AC.
Kompatibilní průměr kabelu: 6-20 mm


Furutech FP-55N Alpha Nano

FUNKCE

Alfa Nano-Ag-Au

Všichni audiofilové hledají stejné kvality: věrohodnost původní nahravky, smysl pro zapojení, viscerální ponoření do zážitku audio videa. Vědí také, že všechno v signální cestě je rozdílné a to, co vidíme, slyšíme a zažíváme, je velmi přímým způsobem samotné střídavé napájení.

Ve skutečnosti je napájení střídavým proudem přímo v signální cestě. Jak zesilovače přenášejí energii do reproduktorů, čerpají skladovací kondenzátory přesně ve stejném množství. Kondenzátory se snaží udržet plné nabití čerpáním energie z usměrňovačů, které přeměňují střídavé napětí na stejnosměrné, z transformátoru, který odebírá energii přes zeď. Nakonec vše, co vidíte, slyšíte a zažíváte, je střídavý proud, který musí být totožný, řekněme výstup zesilovače, a že střídavý proud prochází napájecím kabelem! Proto jsou stejně důležité jako jakýkoli kabel v systému, protože přenášejí stejný signál. Furutech obdržel nadšené zprávy o významných vylepšeních u všech typů audio, video a zobrazovacích zařízení.

Furutech Alpha Nano-Ag-Au je jedním z nejlepších vodičů, které inženýři Furutech našli pro reprodukci zvuku.

Nová technologie použitá ve vysoce specializovaném výrobním procesu tohoto vysoce výkonného napájecího kabelu kombinuje světově proslulé vodiče Alpha-OFC společnosti Furutech s mimořádně účinným zesilovačem přenosu signálu Furutech, Nano Liquid. Molekuly Nano Liquid jsou tak malé (8 nanometrů v průměru (8/10 000 000 mm), pokrývají povrch Alpha-OFC a „vyplňují“ všechny konkávně konvexní úseky, které zůstaly na povrchu vodiče během výrobního procesu, což zvyšuje plochu elektrického vedení a znehodnocovací impedance. Velmi přesná směs zlatých a stříbrných super-mikročástic a množství dispergujícího skvalenového oleje použitého na vodiči má velký vliv na reprodukci zvuku a inženýři Furutechu se po pečlivém zkoušení rozhodli pro jejich přesný poměr částic zlata a stříbra nesčetných zkušebních vzorků. Výsledný „vyladěný“ kabel nabízí vynikající celkovou rovnováhu mezi kvalitami, kterými je Furutech známý, což vám umožňuje cítit zážitek a komunikovat s hudbou. Výsledkem je extrémně jemné rozlišení dolů a díky velmi nízké hlučnosti, vylepšený zvuk inscenace a hmatatelnost obrazu, hudební, atraktivní, „kulatý“ středový pás, pevné a kontrolované basy, plus síla a dynamika, které můžete vnimat, abyste svou hudbu podporili !

SPECIFIKACE

Alpha Nano-OFC conductor: diameter 3.2mm (10 AWG)

Insulation: Special grade Flexible PVC (Brown, Light Blue, Green/Yellow) diameter 5.2mm

Inner Sheath: Special grade Flexible PVC (Black) diameter 12.5mm

Shield: 0.12mm OFC Wire Braid

Outer Sheath: Flexible PVC (Dark Blue) diameter 18.0mm

Conductor type:             Alpha Nano OFC

Nahoru