Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Furutech NanoFlux NCF

Novinka

Furutech NanoFlux NCF 1 kus

Značka: Furutech NCF
společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost! Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

126 700 Kč včetně 21 % DPH 104 711 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech NanoFlux NCF 1 kus

Pro koho ten kabel je určený:

Kabel je určený pro vyspělé aparatury, které mají dobře vyladěný stávající systém. Vyřešenou filtraci, aparatura je dobře modulačně vyvážena, frekvenčně nikam nepřepadává a komponenty jsou dobře vzájemně sladěné….jen jejich majitel chce jít prostě o level výš !

Pro koho ten kabel není určený:

Kabel není určený pro aparatury, kde se teprve hledá zvukové ukotvení, frekvenčně někam přepadává a hledá se řešení jak tomu pomoci, bez filtračního systému a komponent u kterých majitel si není jistý zda si je ponechá, nebo půjde výš…

Společný charakter zvuku pro NCF kabely:

Ultimativně vyvážený zvukový obraz, perfektní synergy mezi těmito kabely /všechny mají naprosto stejnou zvukovou linku/, nestane se, že větším množstvím stejné kabeláže se frekvenčně někam posunete /obvyklé u značek co používají ve svých kabelech stříbro/. Opravdu hluboké, čisté, pevné basy, - středy které zní samozřejmě a jen dotvářejí zvukovou informaci, - výšky nejsou „ani měděné ani stříbrné“, jsou hladké, čisté a neoslňují /viz. postříbřené měděné/. Absolutní dokonalost! 

společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost!

NCF technologie - NCF Nano Crystal² Formula
NCF je součástí vybraných výrobků Furutech a obsahuje speciální krystalický materiál, který má dvě "aktivní" vlastnosti. Za prvé, vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé přeměňuje tepelnou energii na vzdálené infračervené záření. Společnost Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti "piezoelektrického efektu". Výsledná formule Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem. Vytvořila jej společnost Furutech a nachází se výhradně ve výrobcích Furutech.
 

Furutech NanoFlux NCF - další maximum po kabelu PowerFlux NCF

Špičkový výkonný napájecí kabel 1,8 m:

 • α (Alpha) Nano-Au-Ag OCC vodič
 • Konstrukce s dvojitým pláštěm pro lepší tlumicí účinek.
 • Izolace: Speciální flexibilní PVC
 • Konektory: FI-50 (R) NCF / FI-50M (R) NCF nebo konektory FI-50 (R) NCF / FI-E50 (R) NCF s povrchovou úpravou z nemagnetických rhodiovaných uhlíkových vláken.
 • Postříbřená karbonová vlákna s povrchovou úpravou Formula GC-303 EMI-Absorbent Modules obklopují kabel.
 • Neo-damper - vysoce účinný materiál společnosti Furutech pro tlumení vibrací zabudovaný do konstrukce kabelu - nachází se pouze v napájecím kabelu NanoFlux NCF.
 • Pečlivě navržená kabelová svorka zlepšuje přilnavost a snižuje mechanické a elektricky vyvolané zkreslení.
 • Průměr kabelu: cca 18,8 mm
 • Celková délka: 1,8 m/sada

Konstrukce kabelu:

 • α (Alpha) Nano-Au-Ag OCC vodič ・průměr 3,8 mm
 • Izolace: (červená/bílá/zelená), průměr 5,2 mm.
 • Vnitřní plášť: Ohebné PVC o průměru cca 12,5 mm.
 • Stínění: 24 x 9 × 0,12 mm opletených vodičů α (Alpha).
 • Opláštění: Ohebné PVC o průměru cca 18,0 mm: v souladu s RoHS
 • Vnější plášť: opletení z nylonové příze v souladu s RoHS, průměr cca 18,8 mm

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru