Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Furutech Project V1

Novinka

Furutech Project V1 1 kus

Značka: Furutech NCF
společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost! Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

229 540 Kč včetně 21 % DPH 189 703 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech Project V1 1 kus

Pro koho ten kabel je určený:

Kabel je určený pro vyspělé aparatury, které mají dobře vyladěný stávající systém. Vyřešenou filtraci, aparatura je dobře modulačně vyvážena, frekvenčně nikam nepřepadává a komponenty jsou dobře vzájemně sladěné….jen jejich majitel chce jít prostě o level výš !

Pro koho ten kabel není určený:

Kabel není určený pro aparatury, kde se teprve hledá zvukové ukotvení, frekvenčně někam přepadává a hledá se řešení jak tomu pomoci, bez filtračního systému a komponent u kterých majitel si není jistý zda si je ponechá, nebo půjde výš…

KE KAŽDÉMU NÁKUPU JAKO DÁREK DVA DRUHY FILTRŮ OD ZNAČKY FURUTECH!! 2X NCF CLEAR LINE power vitalizér, PLUS 2X NCFCLEAR LINE RCA optimizér !

 

Společný charakter zvuku pro NCF kabely:

Ultimativně vyvážený zvukový obraz, perfektní synergy mezi těmito kabely /všechny mají naprosto stejnou zvukovou linku/, nestane se, že větším množstvím stejné kabeláže se frekvenčně někam posunete /obvyklé u značek co používají ve svých kabelech stříbro/. Opravdu hluboké, čisté, pevné basy, - středy které zní samozřejmě a jen dotvářejí zvukovou informaci, - výšky nejsou „ani měděné ani stříbrné“, jsou hladké, čisté a neoslňují /viz. postříbřené měděné/. Absolutní dokonalost! 

společnost Furutech přetavila veškeré znalosti z výzkumu i praxe a odezvy od prodejců a jejich zákazníků za těch 20 let do podoby zcela nové generace kabelů a ultimativních konektorů, které nemají ve světě obdoby! Pokud postavíte opravdu kvalitní kabel s kvalitním stíněním, dobrou geometrií s léty prověřenými tlumícími materiály a vodiče opřete o opravdu špičkovou technologii OCC-eDUCC, Alpha Nano a další, pak ta nejdůležitější práce Vás teprve čeká. A to je jak tyto vodiče zakončit, aby celá snaha o dokonalost nepřišla vniveč! A odpovědí je nová, vyspělá technologie NCF. Pak máte absolutní jistotu, že přenos bude naprosto čistý a zvukově správně! Takže je to tady, tak vypadá dokonalost!

Napájecí kabel Project V1 - pokud jste došli až sem, jste na konci své cesty za dokonalostí

obsahuje speciální konektory, které jsou exkluzivní pro tento model: konektor IEC, konektor Schuko a tlumicí kroužky využívající antistatický, antirezonanční materiál NCF společnosti Furutech v kombinaci se speciální, vysoce kvalitní nylonovou izolací. Těla těchto speciálních konektorů a tlumicích kroužků jsou vyrobena ze čtyřvrstvých hybridních uhlíkových vláken NCF a jsou zakončena čirým vytvrzeným tlumicím povlakem.

Kontakty konektorů jsou vyrobeny z čisté nemagnetické rhodiované mědi s úpravou Alpha (α) a upevněny v izolovaných tělech s materiálem NCF. Materiál NCF zajišťuje nejčistší elektrický přenos bez zabarvení, zlepšuje hloubku a ostrost zvukové scény, harmonické a tonální vyvážení. Nízké frekvence jsou lépe prokreslené, s lepší definicí díky nižšímu šumu.

Pokud jde o vodiče kabelu Project V1, jsou vyrobeny ze tří různých vrstev: první je z postříbřené mědi OCC, druhá a poslední z mědi DUCC s ultra vysokou čistotou, přičemž všechny materiály využívají výhod značkové úpravy Alpha (α). Vysoce čistá ultrakrystalická měď DUCC, dodávaná a regulovaná s přísnou kontrolou kvality společností Mistubishi Materials Industries, je jedním z nejlepších vodičů, které společnost Furutech nalezla pro přenos signálu. Společnost Mitsubishi zpracovává tuto extrémně čistou bezkyslíkatou měď novou technologií, která optimálně vyrovnává krystaly, aby bylo dosaženo vysoce účinného vodiče. Společnost Furutech kombinuje DUCC se svou slavnou mědí α-OCC a zpracovává tuto kombinaci kryogenním a demagnetizačním procesem Alpha (α), čímž výrazně zvyšuje čistotu a vodivost.

Pláště kabelů byly navrženy tak, aby omezily rezonanci a vliv mechanického namáhání a zároveň si zachovaly určitou flexibilitu. Jsou vyrobeny ze špičkového tlumicího polypropylenu a tvrdého křížem tkaného vlákna (0,02 mm měkkého polypropylenu / 0,25 mm tvrdého polypropylenu).

Specifikace

  • Typ výrobku: Napájecí kabel
  • Konektory: 1× samec Schuko, 1× IEC C15
  • Délka: 1,8 m
  • Vodiče: Postříbřená měď OCC s úpravou Alpha (α), vysoce čistá měď DUCC
  • Plášť: Polypropylen
  • Materiály těla konektorů: Nylon, uhlíkové vlákno, NCF
  • Materiál kontaktů konektorů: Alfa (α) upravená čistá měď
  • Pokovení kontaktů konektorů: Rhodium
  • Průměr kabelu: Ø 32 mm
  • Barva: Černá

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru