Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Neotech NEP-3160 UP-OCC Copper "Hard wire" /rhodiový NC-P303/312

Neotech NEP-3160 UP-OCC Copper "Hard wire" /rhodiový NC-P303/312 150cm

Značka: Neotech
NEOTECH NEP-3160 napájecí kabel UP-OCC monokrystalická pevná měď o síle 3 x 3mm. V zásadě se ten kabel chová jako legovaná ocelová tyč! Asi jediný napájecí kabel o této tloušťce v provedení Hard wire na světě co znám!! Řada NEP společnosti Neotech se skládá ze špičkových výkonových kabelů využívajících pouze měděné vodiče UP-OCC extrémní čistoty. NEP-3160 proto není výjimkou se 3 měděnými UP-OCC s průřezem 14AWG (3,00 mm²). Izolace a stínění kabelu je provedeno PVC CL3, dále hliníkovou fólií a nakonec opletenou OFC mědí. Tyto 3 vrstvy umožňují velmi výrazně omezit rušení, které by mohlo zhoršit signál a tím i restituci zvuku. Tento kabel prodávaný v metráži vám tedy umožní navrhnout velmi kvalitní napájecí kabely, navíc dokonale přizpůsobené k vedení vysokých proudů pro náročné HiFi systémy. Kromě toho, vynikající kvalita přenosu elektrického signálu, kterou tyto kabely umožňují, umožňuje nabídnout velmi krásnou zvukovou restituci získáním dynamiky. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

15 990 Kč včetně 21 % DPH 13 215 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEP-3160 UP-OCC Copper "Hard wire" /rhodiový NC-P303/312 150cm

hodnoceno poslechem:

není mnoho napájecích kabelů, které dokaží nabídnout to co tento, hudba má perfektní basový základ už jenom tím že jsou tam dráty jak do betonu, hudba má drajf a opravdu baví, basy jsou jak ze záhrobí, buší do Vás neuvěřitelnou silou! Velmi doporučuji k systémům kde je slabší zesilovač a potřebuje pomoci v dynamice a v basovém zápalu, k špičkovým filtracím a subwooferům referenční úrovně! Má to dynamiku, drajf zápal pro hru... u mě patří mezi tři nejlepší napájecí kabely co mám v nabídce!!

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable,  desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

NEOTECH NEP-3160 - měděný monokrystzalický pevný vodič UP-OCC 3,00 mm²

Řada NEP společnosti Neotech se skládá ze špičkových výkonových kabelů využívajících pouze měděné vodiče UP-OCC extrémní čistoty. NEP-3160 proto není výjimkou se 3 měděnými UP-OCC s průřezem 14AWG (3,00 mm²). Izolace a stínění kabelu je provedeno PVC CL3, dále hliníkovou fólií a nakonec opletenou OFC mědí. Tyto 3 vrstvy umožňují velmi výrazně omezit rušení, které by mohlo zhoršit signál a tím i restituci zvuku.

Tento kabel prodávaný v metráži vám tedy umožní navrhnout velmi kvalitní napájecí kabely, navíc dokonale přizpůsobené k vedení vysokých proudů pro náročné HiFi systémy. Kromě toho, vynikající kvalita přenosu elektrického signálu, kterou tyto kabely umožňují, umožňuje nabídnout velmi krásnou zvukovou restituci získáním dynamiky.

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Power cable
Conductors number 3
Conductors material UP-OCC Copper
Conductors section 14AWG (3.00mm²) pevná měď
External diamater Ø 16mm
Conductors plating  
Insulation / Shielding PVC CL3 + Aluminium Foil + Braided OFC Copper
External sheath PVC
External diameter 14.5mm
Cable color Black-Gold

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru