Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Oyaide Vondita / Oyaide P-004e/C-004 Platinum SE verze

Novinka

Oyaide Vondita / Oyaide P-004e/C-004 Platinum SE verze

Značka: Oyaide
pokud toužíte po kabelu kde jsou maximálně dotaženy technologie jak v kabelu tak v konektoru, všechny části jsou v absolutní rovnováze a rádi by jste maximalizovali potenciál Vaší aparatury, tak tento kabel je práve tím unikátem! Kabel který má čistotu vodiče 102,30% a svým technologickým zpracováním, konektor který dokáže perfektně navázat na kabel svou technickou dokonalostí a potřebná délka kabelu lety prověřená u značky Oyiade jako standardní k dosažení optimální linearity a maximálního výkonu kabelu! Věřte mi, není mnoho napájecích kabelů, které nabízí potenciál tohoto!! Není potřeba jít dál a kupovat dražší, tento je dobrým standardem kategorie highend..... Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

22 540 Kč včetně 21 % DPH 18 629 Kč bez DPH
+

Popis - Oyaide Vondita / Oyaide P-004e/C-004 Platinum SE verze

Oyaide Vondita s konektorem P-004e/C-004 platinum/palladium-bellirium

hodnocení:

pokud toužíte po kabelu kde jsou maximálně dotaženy technologie jak v kabelu tak v konektoru, všechny části jsou v absolutní rovnováze a rádi by jste maximalizovali potenciál Vaší aparatury, tak tento kabel je práve tím unikátem! Kabel který má čistotu vodiče 102,30% a svým technologickým zpracováním, konektor který dokáže perfektně navázat na kabel svou technickou dokonalostí a potřebná délka kabelu lety prověřená u značky Oyiade jako standardní k dosažení optimální linearity a maximálního výkonu kabelu! Věřte mi, není mnoho napájecích kabelů, které nabízí potenciál tohoto!! Není potřeba jít dál a kupovat dražší, tento je dobrým standardem kategorie highend.....

použity nejmodernější doporučené technologie:

  • dva nejlepší komponenty značky: kabel Oyaide VONDITA a konektor nové generace P-004e, C-004 platinum
  • použit nejnovější technologie Nano liquid roztok pro naimpregnování všech spojů 
  • je možné použít lisovací vidličky zlacené, rhodiované nebo žádné, dle dohody
  • chcete-li mít kabel TOP tak tohle je on !!

VONDITA TA-X
Premisa: Uhrančivý tón. Na základě tohoto konceptu byl vyvinut VONDI TA-X. Někteří říkají, že je to kouzelné a někdo dokonce umělecké, krásné a magické umělecké dílo VONDI TA-X. Zpívající hlas vychází z tichého prostoru a jeho tajemný a lesklý tón bude i nadále fascinovat srdce lidí, kteří poslouchají hudbu. Používá přesný vodič „102 SSC“, na který je společnost Oyaide Electric hrdá. Abychom se co nejvíce vyhnuli kontaminaci nečistotami, používáme pouze čistou měď, která neobsahuje žádnou recyklovanou měď mezi mědí, která vyhovuje JIS C 1011. 100% nečistot ulpívajících na povrchu se odstraní leštěním. Aby se vyhladil tok elektrických signálů proudících na povrchu vodiče, je drát ztenčen matricí z přírodního diamantu, aby se zlepšila hladkost povrchu drátu. Drát ztenčený s přesností obrábění ± 1 μm, což daleko překračuje standardní toleranci chyb ± 8 μm. Je to první kabel je byla přijata lanková strukturu 3E lanka s různým průměrem s vysokou hustotou. (patentováno). Zvyšuje hustotu a zaoblení pramenů a stabilizuje elektrické vlastnosti. Mechanické namáhání drátu je eliminováno žíháním dvakrát. Důkladné řízení produktu s údaji o kontrole výroby, údržbě, expedičních dnech atd. Dosahuje nejvyšší třídy 102,3% IACS /čistota vodiče/. Stejnou čistotu má například nový Shunyata Research Omega /8.000 euro/


uložení
Luxusní použité jemné hedvábné uložení, odtokový drát s dvojitou spirálou připomínající DNA a vnější plášť kombinující různé materiály. Všechny z nich jsou krystaly našeho závazku k důkladné kontrole vibrací. Protiopatření proti vibracím jsou důležitým faktorem pro zvuk a bez kompromisů se promítly do vnitřního designu kabelu. Hedvábný obal je také účinný při potlačení statické elektřiny. S těmito interními designy a vnitřním vodičem 4.0sq se speciální zkroucenou strukturou využívající přesný vodič „102SSC“ je harmonie, kterou vytvářejí, vynikající v prostorové expresivitě, zatímco je tichý, a hudba se hraje při zachování optimální rovnováhy pásma. 


Izolátor
Po hloubkové analýze pro izolátor jsme vybrali polymerní polyolefin, který má odlišný stupeň tvrdosti uvnitř i vně, aby se zabránilo negativním účinkům nechtěným vibracím. Kromě toho má tento materiál ve srovnání s běžným PVC čtvrtinu permitivity a my jsme věnovali zvláštní pozornost posílení soudržnosti jeho izolátoru a vodiče, abychom vyplnili volný prostor a udrželi vysoce kvalitní přenos signálu.


specifikace
Konstrukce třížilového kabelu
vodič 102SSC (horký / studený / země)
Plocha vodiče 4.0sq
Izolátor Polyolefin s vysokou molekulovou hmotností
štít Měděná foliová páska
Vnější plášť PVC + polyolefin
Vnější průměr kabelu 13,0 mm

 

Oyaide P-004e/P-004 platinum/palladium-bellirium 

Je to z hlediska povrchové úpravy nejlepší konektor od této značky! Nabízí neuvěřitelnou čistotu zobrazení a rychlost přenosu. Mnoho audiofilů po celém světě jej má za ten nejvyšší etalon mezi napájecími konektory! 

Tyto konektory 100% japonské výroby byly navrženy tak, aby poskytovaly vysoce kvalitní a spolehlivý standard pro vaše audio připojení.

Společnost Oyaide vybírá jednotlivé materiály tak, aby bylo dosaženo homogenního konektoru, což snižuje vibrace a zlepšuje kvalitu zvuku.

Tato řada jako jedna z mála používá kontakty z beryliové mědi, přičemž tento materiál má odolnost mosazi a vodivost čisté mědi.
Bylo zvoleno základní pokovení vzácnými kovy Ensuia, první vrstva 0,5 μ platiny a poté 0,3 μ palladia.

Vlastnosti:/ Strong>

Kontaktyměď berylium
Platina 0,5μ + Palladium 0,3μ (bez niklu)
Vodiče do 5,5 mm²
Tělo s 30% výplní ze skelných vláken pro zvýšení tuhosti
Šrouby z nerezové oceli
Průměr kabelu: 6 až 17 mm
Technické specifikace:

Celkový vnější průměr: 38 mm
Celková délka: 83,26 mm
Délka bez borovice: 64,45 mm

Vlastnosti:/ Strong>

Kontaktyměď berylium
Platina 0,5μ + Palladium 0,3μ (bez niklu)
Vodiče do 5,5 mm²
Tělo s 30% výplní ze skelných vláken pro zvýšení tuhosti
Šrouby z nerezové oceli
Průměr kabelu: 6 až 17 mm
Technické specifikace:

Celkový vnější průměr: 38 mm
Celková délka: 83,26 mm
Délka bez borovice: 64,45 mm

Furutech nano liguid technologie: High End Performance NANO Liquid Contact Enhancer

Oživuje stará připojení a vylepšuje nová připojení

Molekuly neuvěřitelné nano kapaliny jsou tak malé, že při nanášení na konektory „vyplňuje“ všechny mezery, které zůstaly během procesu pokovování. Výsledkem je mnohem lepší kontakt mezi kovovými povrchy. Nano Liquid je výsledkem Furutech's Total Attention to Detail týkající se všech aspektů přenosu signálu. Tento produkt je super-mikročástice s technologií nanometrů vyrobená ze dvou materiálů, tj. čistého zlata a čistého stříbra. Průměr částic je max. 8 Nm, tj. 8/1 000 000 mm.

FUNKCE

1. Zvukový aspekt: ​​Celkové zlepšení zvuku vysoké, střední a nízké frekvence.

2.Video aspekt: ​​Upgradujte rozlišení, ostrost, barvu, jas, hloubku pozadí a grafickou kvalitu.

3. Aspekt počítače: Upgradujte vodivost, snižte impedanci v každém terminálu a zabraňte přehřátí CPU a vyhlaďte a stabilizujte provoz.

4. Vysoký impuls, spojovací bod velkého aktuálního aspektu: Inhibujte přes teplo, šetří energii a zkracujte doby vypnutí.

5.Všechny druhy zástrček, zásuvek. Aspekt připojení lisu: Aktivujte kovový povrch, zvyšte vodivostní povrch a vylepšete vodivost.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru