Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Řezaná metráž Acoustic Revive volná metráž Acoustic Revive AC TripleC 4800

Acoustic Revive AC TripleC 4800

Značka: Acoustic Revive
Důležité upozornění pro nákup: cena kabelu je za kompletní a funkční provedení, vyberte si k němu konektor a já Vám kabel dodám k okamžitému použití. Nic neplatíte navíc, nic si doma nemusíte dodělávat! Více na informace o e-shopu jak nakupovat. Ideální kabel pro vedení kabeláže kam nelze poslat silnější kabel, dokonce je vhodný i do lišt a husích krků, které však nesmí být příliš dlouhé. Super kabel například ke koncovce C7 viz. obrázek. Kabel hraje mimořádně dobře s technologií TripleC. Co však je nutno říct že nemá stínící oplet /daň za jeho ohebnost aflexibilitu/. Vemi doporučuji! Acoustic Revive - AC-Triple C4800 napájecí kabel s ultravysokým CP, který zdědil dovednosti pokročilého vybavení od vyšších modelů jako je například 8800 reference. Jediný vodič teoreticky negeneruje bludný proud, takže nedochází k žádnému zkreslení, šumům a doprovodným zvukům.   Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

1 799 Kč včetně 21 % DPH 1 487 Kč bez DPH
+

Alternativy

3 894 Kč včetně 21 % DPH
4 785 Kč včetně 21 % DPH
1 280 Kč včetně 21 % DPH

Popis - Acoustic Revive AC TripleC 4800

Zde si můžete vybrat délku kabelu dle Vašich potřeb... 

a také typ zakončení dle svých potřeb buď tady v odkazu Alternativy, nebo v sekci koncovky/230V silove

Ideální kabel pro vedení kabeláže kam nelze poslat silnější kabel, dokonce je vhodný i do lišt a husích krků, které však nesmí být příliš dlouhé. Super kabel například ke koncovce C7 viz. obrázek. Kabel hraje mimořádně dobře s technologií TripleC. Co však je nutno říct že nemá stínící oplet /daň za jeho ohebnost aflexibilitu/. Vemi doporučuji! 

Acoustic Revive - AC-Triple C4800 napájecí kabel s ultravysokým CP, který zdědil dovednosti pokročilého vybavení od vyšších modelů jako je například 8800 reference..

Kabel ACOUSTIC REVIVE použil jako vodič poprvé na světě „single wire“. Konvenční kabelové vodiče jsou složeny ze zkroucených jemných vodičů Byl použit „lankový vodič“, ale tento zkroucený vodič zabraňuje výskytu „bludného proudu“, který se nazývá fenomén skoku lanka, který během přenosu poletí mezi jemnými linkami. , doprovodný zvuk. Na druhou stranu jediný vodič teoreticky negeneruje bludný proud, takže nedochází k žádnému zkreslení, šumům a doprovodným zvukům.

 

PE izolace condu vodič o tloušťce 2,6 mm EE / F - 2,6 Triple C využívá velmi silný vodič s délkou vodiče 2,6 mm, aby dosáhl ohromné ​​kapacity napájecího zdroje. Obvykle se pro izolační materiál vnitřních elektroinstalačních materiálů používá PVC (PVC) se špatnou relativní dielektrickou konstantou (= 5,6), ale je vynikající v relativní dielektrické konstantě (= 2,2) pro EE / F - 2,6 Je použit Triple C PE (polyethylen) , je zabráněno ztrátě přenosu a je zlepšena rychlost přenosu. Štít z měděné fólie, který silně vypíná vnější hluk. EE / F - 2.6 Triple C silně vypíná skoky vnějšího šumu přijetím štítu z měděné fólie. EE / F - 2.6 Triple C nejenže odřízne hluk generovaný z těchto kabelů, ale má také účinek na potlačení radiačního šumu generovaného samotným vnitřním vedením, takže vliv hluku na další LAN kabel a anténní kabel Je také možné snížit to. Jako většina izolačních plášťů se pro většinu běžných vnitřních elektroinstalačních materiálů používá PVC (PVC) se špatnou relativní dielektrickou konstantou, ale v EE / F-2.6 je použit Triple C PE (vynikající v relativní dielektrické konstantě) polyethylen) a přenosové charakteristiky jsou důkladně vylepšeno.

Nahoru