Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Řezaná metráž Acoustic Revive volná metráž Acoustic Revive CSF- uhlíkový stínící oplet

Novinka

Acoustic Revive CSF- uhlíkový stínící oplet

Značka: Acoustic Revive
CSF trubice, která zajišťuje redukci vyzařovaného šumu, účinek absorpce elektromagnetických vln a efekt dvojitého stínění. Na nejvzdálenějším obvodu kabelu jsme použili CSF oplet, která byla vyvinuta společně s výrobcem SF trubiček Shinagawa Shoko Co., Ltd., která byla upravena tak, aby byla akusticky optimální a obsahovala uhlík až do výše výrobního limitu. Díky tomu jsme kromě efektu dvojitého stínění v kombinaci s teflonovou trubicí z měděné fólie realizovali efekt snížení vyzařovaného hluku generovaného samotným kabelem a efekt absorpce elektromagnetických vln. Výsledkem je, že kromě ohromujících stínicích vlastností, které nevytvářejí zvláštní zvyky, náhodné zvuky a zkreslení, jež jsou nesrovnatelné s běžnými opleteními a fóliemi, jsme získali obrovskou flexibilitu daleko převyšující lankové kabely. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

499 Kč včetně 21 % DPH 413 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive CSF- uhlíkový stínící oplet

stínící uhlíkový oplet Acoustic Revive CSF-4-6-8

CSF trubice, která zajišťuje redukci vyzařovaného šumu, účinek absorpce elektromagnetických vln a efekt dvojitého stínění. Odstíní až 92% veškérého vnějšího rušení !
Na nejvzdálenějším obvodu kabelu jsme použili CSF oplet, která byla vyvinuta společně s výrobcem SF trubiček Shinagawa Shoko Co., Ltd., která byla upravena tak, aby byla akusticky optimální a obsahovala uhlík až do výše výrobního limitu. Díky tomu jsme kromě efektu dvojitého stínění v kombinaci s teflonovou trubicí z měděné fólie realizovali efekt snížení vyzařovaného hluku generovaného samotným kabelem a efekt absorpce elektromagnetických vln.

Výsledkem je, že kromě ohromujících stínicích vlastností, které nevytvářejí zvláštní zvyky, náhodné zvuky a zkreslení, jež jsou nesrovnatelné s běžnými opleteními a fóliemi, jsme získali obrovskou flexibilitu daleko převyšující lankové kabely.

CSF-4 je vhodný pro LINE-R

CSF-6 je vhodný pro LINE-X

CSF-8 je vhodný pro AC TripleC 4800 a pro SPC Reference II TripleC

doporučuji zakoupit o 10% větší délku než je délka Vašeho kabelu. Oplet se lehce roztáhne na kabelu a tím se o něco zkrátí.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru