Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Audioquest TYPE 9 SW / Audioquest serie 300

Doporučujeme

Audioquest TYPE 9 SW / Audioquest serie 300

Značka: Audioquest
řekl bych poloviční Rocket 88 !! všechny vodiče jsou PSC+. Nabízí vše co má nejvyšší model této značky v tomto segmentu....silně doporučuji k špičkovým regálovým reprosoustavám, nebo k lampovým zesilovačům... Pokud přemýšlíte o tom správném kabelu u této značky podívejte se do sekce ceníky, tam jsem Vám připravil PDF tabulku pro lepší orientaci. V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby. Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu!  Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

8 650 Kč včetně 21 % DPH 7 149 Kč bez DPH
+

Popis - Audioquest TYPE 9 SW / Audioquest serie 300

poznámky k metráži:

V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby.

Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu! využijte poptávkový formulář

doporučené použití reprokabelů Audioquest ve Vašem systému: doporučené použití reprokabelu Audioquest ve Vašem systému

 

Audioquest Type 9

Vynikající reproduktorový kabel se sytémem NDS a 100 % vodiči z mědi s dokonale hladkým povrchem PSC+ čistý leštěný vodič na úrovní Rocket 88 !!

Asi jeden z nejzajímavějších reprokabelů v poměru cena/výkon v této třídě od společnosti Audioquest!!

Trojnásobné stínění, leštěné vodiče, měď válcovaná za studena, špičková geometrie..........zvukově je excelentní.... 

 

trocha historie:

Reproduktorový kabel TYPE 9 je postaven na hvězdicové geometrii Star-Quad. Čtyři vodiče s tuhým jádrem využívá AudioQuest u reproduktorových kabelů úspěšně již 39 let. Poprvé tuto technologii použil v roce 1980 u kabelu BC-4. O několik let později byl představen model TYPE 4, doplněný o polypropylenovou izolaci. Po evolučním procesu se v roce 1995 začala prodávat aktuální verze kabelu TYPE 4, která se v nezměněném designu vyráběla doposud.

Nový reproduktorový kabel TYPE 9 je v zásadě stejný jako TYPE 4 jen využívá vodiče z lepší mědi. Stále se jedná desetiletí staré uspořádání v geometrii Star-Quad, nově je však aplikována kombinace vodičů s různým průřezem z prémiové mědi Perfect-Surface Copper+ (PSC+) pro dokonalý detail a přesný bas. Navíc kabel využívá vícevrstvý systém stínění NDS na bázi uhlíku, který eliminuje zkreslení a šum. Výsledkem je významný posun ve zvukových kvalitách kabelu a velmi tiché a černé pozadí.

Kabel TYPE 9 je také o něco silnější než předchozí kabely řady 4. Vodiče jsou dále od sebe a interakce mezi sousedními vodiči je tak snížena o 35 %.

Model TYPE 9 je vynikající kabel přenášející plný rozsah, ale ještě lepších výsledků můžete samozřejmě dosáhnout v aplikaci Double Bi-Wire.

• K dispozici s černo - červeným opletem - konektory SureGrip 500

• Solid Perfect-Surface Copper+ (100 %) vodiče s ultra nízkým intermodulačním zkreslením

• Směrové vodiče s více vrstvým stínícím systémem NDS na bázi uhlíku - eliminují zkreslení zesilovače

Nahoru