Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Neotech NEMOS-3080 UP-OCC Copper/Black pearl/ Singlewiring / rhodium banánky NC-01675

Novinka

Neotech NEMOS-3080 UP-OCC Copper/Black pearl/ Singlewiring / rhodium banánky NC-01675

Značka: Neotech
Neotech NEMOS-3080 UP-OCC měď /Black pearl/ Řada NEMOS od výrobce Neotech je završením dlouhého výzkumu v oblasti audio kabelů. Reproduktorový kabel Neotech NEMOS 3080 kombinující PTFE izolaci a OCC čisté měděné vodiče s obdélníkovým průřezem má speciální architekturu umožňující výrazné snížení vlivu indukčnosti a kapacity. Měď se strukturou UP-OCC. Neotech je považován za lídra ve výrobě kabelů využívajících UP-OCC měď vyvinutou profesorem Ohnem z Chiba Institute of Technology v Japonsku. UP-OCC má čistotu 99,99998 %. UP-OCC je považován za "ultimátní" vodič, který se dnes používá. Jedná se o zvláštní proces vytlačování mědi při konstantní teplotě, který vede k „monokrystalické“ měděné struktuře. Signál tak prochází bez přerušení a nečistot s lepší odolností proti korozi v průběhu času. Tento kabel si zachová své přirozené vlastnosti díky PTFE izolaci a OCC mědi. Pokud hledáte kabel s vysokým rozlišením, Neotech NEMOS 3080 může toto očekávání splnit. Výsledek je překvapivý, spojuje poslechové kvality, které jsou často protichůdné, jako je basové posazení a čitelná, přirozená zvuková scéna s High Definition ve středním pásmu bez sluchové únavy. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

18 450 Kč včetně 21 % DPH 15 248 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEMOS-3080 UP-OCC Copper/Black pearl/ Singlewiring / rhodium banánky NC-01675

hodonoceno poslechem:

tento kabel patří k tomu nejlepšímu od firmy Neotech v monokrystalické mědi! Je pořád ještě za velice dobré peníze! Kabel nabízí dostatek basů a neuvěřitelnost hladkost podání. Pokud bych měl říct jedno slovo o něm, tak absolutní průhlednost v hudebním podání. Připomíná mi to jednočinné lampy ve zdařilém zesilovači. Nejlepší kabel který lze pořídit v měděném provedení vodičú bez ohledu na cenu, čas a prostor! Silně doporučuji nákup nebo zápůjčku. Změníte tak úplně názor na měděné kabely obecně. Neuvěřitelně dobrým kombem je signálový kabel NEMOI-3220, který má úplně stejné vodiče. Je to kabel snů pro ty co chtějí něco vyjímečného a stále hledají....

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable,  desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

Neotech NEMOS-3080 UP-OCC měď /Black pearl/

Řada NEMOS od výrobce Neotech je završením dlouhého výzkumu v oblasti audio kabelů. Reproduktorový kabel Neotech NEMOS 3080 kombinující PTFE izolaci a OCC čisté měděné vodiče s obdélníkovým průřezem má speciální architekturu umožňující výrazné snížení vlivu indukčnosti a kapacity.

Měď se strukturou OCC:

Neotech je považován za lídra ve výrobě kabelů využívajících UP-OCC měď vyvinutou profesorem Ohnem z Chiba Institute of Technology v Japonsku. UP-OCC má čistotu 99,99998 %.

UP-OCC je považován za "ultimátní" vodič, který se dnes používá. Jedná se o zvláštní proces vytlačování mědi při konstantní teplotě, který vede k „monokrystalické“ měděné struktuře.

Signál tak prochází bez přerušení a nečistot s lepší odolností proti korozi v průběhu času. Tento kabel si zachová své přirozené vlastnosti díky PTFE izolaci a OCC mědi.

Pokud hledáte kabel s vysokým rozlišením, Neotech NEMOS 3080 může toto očekávání splnit.

Výsledek je překvapivý, spojuje poslechové kvality, které jsou často protichůdné, jako je basové posazení a čitelná, přirozená zvuková scéna s High Definition ve středním pásmu bez sluchové únavy.

Specifikace:

Měděný vodič UP-OCC s obdélníkovým průřezem
3vrstvá izolace: PTFE a polyetylen ve druhé vrstvě, vnější plášť z PVC
Celkový průřez: 2,10 mm² / 14AWG
Vnější průměr kabelu: 12,5 mm

Parametry

Filtr kabelů Top HiFi

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru