Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Neotech NES-3004 II UP-OCC Copper Silver plated / SingleWiring/ NC-01675 Rhodium

Novinka

Neotech NES-3004 II UP-OCC Copper Silver plated / SingleWiring/ NC-01675 Rhodium

Značka: Neotech
NEOTECH NES-3004 MK2 reproduktorový kabel UP-OCC měděný postříbřený 8x1,3mm² Ø 13mm, na rozdíl od většiny kabelů jiných výrobců, tento kabel je má naprosto správně použitou konfiguraci postříbřených vodičů. Jde o to, že pokud máte všechny vodiče postříbřený, tak dojde k pocitovému úbytku nejnižších basů, středy jakoby šli výš, mají tedy sice lesk, ale nedostatečné zaostření a tedy srozumitelnost a výšky nám až příliš levují. Právě Neotech má řešení že stříbří jen 40% vodičů a ostatní nechává jako monokrystalickou měď. A pak je vše správně, tak jak má být!! Tento kabel má celkem 8x1,3mm² Ø13mm vodičů a tudíž je více než vhodný na provedení BiWiring zakončení. Tento reproduktorový kabel Neotech se vyznačuje 8jádrovou architekturou StarQuad s centrální izolací pro snížení kapacitního efektu. Vodiče 1,3 mm² jsou vybaveny prameny různých průřezů, aby se omezily účinky šíření. Izolaci zajišťuje vedle středové izolace posloupnost tří vrstev PVC CL3, tkaniny a PVC. Tento kabel HP lze díky svému velkému průřezu použít pro velké tří až čtyřpásmové reprosoustavy s adekvátními zesilovači! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

19 990 Kč včetně 21 % DPH 16 521 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NES-3004 II UP-OCC Copper Silver plated / SingleWiring/ NC-01675 Rhodium

NEOTECH NES-3004 MK2 reproduktorový kabel UP-OCC měděný postříbřený 8x1,3mm² Ø 13mm 

na rozdíl od většiny kabelů jiných výrobců, tento kabel je má naprosto správně použitou konfiguraci postříbřených vodičů. Jde o to, že pokud máte všechny vodiče postříbřený, tak dojde k pocitovému úbytku nejnižších basů, středy jakoby šli výš, mají tedy sice lesk, ale nedostatečné zaostření a tedy srozumitelnost a výšky nám až příliš levují. Právě Neotech má řešení že stříbří jen 40% vodičů a ostatní nechává jako monokrystalickou měď. A pak je vše správně, tak jak má být!! Tento kabel má celkem 8x1,3mm² Ø13mm vodičů.Tento reproduktorový kabel Neotech se vyznačuje 8jádrovou architekturou StarQuad s centrální izolací pro snížení kapacitního efektu. Vodiče 1,3 mm² jsou vybaveny prameny různých průřezů, aby se omezily účinky šíření. Izolaci zajišťuje vedle středové izolace posloupnost tří vrstev PVC CL3, tkaniny a PVC. 

hodnoceno poslechem:

stejně tak jako model NES-3001 II patří k tomu nejlepšímu ve střední třídě co lze za zaplatitelné peníze sehnat. Kabel nabízí dostatek basů, neboť má dvě třetiny vodičů měděných, čistotu zobrazení a perfektní zaostření středů, neboť vodiče jsou monokrystalické mědi ú a chybí zde typická zahuhlanost a rozmazání jako u podobných kabelů této třídy/ a výšky jsou po důkladném zahoření /36hodin!/ nadmíru vzdušné a nabízejí skvělý prostor který je uvěřitelný! První klienti který tento kabel mají ve svém systému jsou vyloženě nadšeni! Tento kabel HP lze díky svému velkému průřezu použít pro velké tří až čtyřpásmové reprosoustavy s adekvátními zesilovači!

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable,  desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

NEOTECH NES-3004 MK2 -rReproduktorový kabel UP-OCC měděný postříbřený 8x1,3mm² Ø 13mm

Neotech NES-3004 MK2 Câble HP Cuivre UP-OCC Plaqué Argent 8x1,3mm² Ø13mm. Tento reproduktorový kabel Neotech se vyznačuje 8jádrovou architekturou StarQuad s centrální izolací pro snížení kapacitního efektu. Vodiče 1,3 mm² jsou vybaveny prameny různých průřezů, aby se omezily účinky šíření. Izolaci zajišťuje vedle středové izolace posloupnost tří vrstev PVC CL3, tkaniny a PVC. Tento kabel HP lze díky svému velkému průřezu použít pro bi-wiring. NEOTECH NES-3004 MK2 reproduktorový kabel UP-OCC měděný postříbřený 8x1,3mm² Ø 13mm, na rozdíl od většiny kabelů jiných výrobců, tento kabel je má naprosto správně použitou konfiguraci postříbřených vodičů. Jde o to, že pokud máte všechny vodiče postříbřený, tak dojde k pocitovému úbytku nejnižších basů, středy jakoby šli výš, mají tedy sice lesk, ale nedostatečné zaostření a tedy srozumitelnost a výšky nám až příliš levují. Právě Neotech má řešení že stříbří jen 40% vodičů a ostatní nechává jako monokrystalickou měď. A pak je vše správně, tak jak má být!! 

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Speaker cable
Conductors material Multi sections UP-OCC Copper
Insulation 4 layers : internal PVC, PVC CL3, fabric
Section 4mm² / 11AWG
Cable diameter Ø13mm
Quantity Sold per meter

Parametry

Filtr kabelů Silver Cable

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru