Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Neotech NES-5001 UP-OFC Copper Singlewiring/ zlacené banánky NB-80

Neotech NES-5001 UP-OFC Copper Singlewiring/ zlacené banánky NB-80

Značka: Neotech
Tento kabel má celou řadu výhod a je velice vhodný pro zapojení v systému domácího kina. Hlavní přednosti: kabel umožňuje uplatnit provedení BiWiring zapojení a nebo posílit hlavní reprosoustavy dvěma páry vodičů o průměru 2x4mm2, mimořádná kvalita provedení vodičů /leštěná čistá měď s vodiči v bavlněném opletení pro snížení vibrací/ toto je doménou pětkrát dražších kabelů!, absolutní černá která perfektně splyne s okolím, velice dobře ohebný, protáhne se všude kde je třeba, no a samozřejmě super cena! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

6 640 Kč včetně 21 % DPH 5 488 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NES-5001 UP-OFC Copper Singlewiring/ zlacené banánky NB-80

hodnoceno poslechem:

kabel má velice pěkné, hutné a sametové basy, pěkné čisté, nezastřené středy a výšky. Připoslechu jsem si hned vzpoměl na můj první gramofon který kouzlil podobnou atmosféru jako tento kabel. Zhodonotil bych ho, v tom nejlepším slova smyslu, jako skvěly analogový zvuk který proudí obývákem. Pokud máte u Vaší aparatury pocit, že by to chtělo trochu analogového tepla a pěkných kulatých basů při poslechu Vaší muziky, tak je to právě on!! 

Neotech NES-5001 UP-OFC měď s možností BiWiringu / Reproduktorový kabel UP-OFC měděný 2x4mm² Ø15mm

hlavní přednosti kabelu:

  • kabel umožňuje uplatnit provedení BiWiring zapojení a nebo posílit hlavní reprosoustavy dvěma páry vodičů o průměru 2x4mm2 !
  • mimořádná kvalita provedení vodičů /leštěná čistá měď s vodiči v bavlněném opletení pro snížení vibrací/ toto je doménou pětkrát dražích kabelů
  • absolutní černá která perfektně splyne s okolím
  • velice dobře ohebný, protáhne se všude kde je třeba
  • no a samozřejmě super cena

Vysoce kvalitní kabel HP Neotech NES-5000 obsahuje kabelové vodiče UP-OFC Ultra Pure Copper za dostupnou cenu. NES-5001 integruje 2x4mm² (11AWG) Up-OFC vodiče pro kabel o celkovém průměru 15mm! Každý kabelový vodič se skládá ze 7 kroucených pramenů. Pro zajištění vynikající izolace je každý vodič opatřen izolací z PVC. Dále pak bavlněná výplň, papírová vrstva a PVC plášť. NES-5001 svým designem zajišťuje vynikající vodivost signálu a zároveň jej chrání před možným rušením. Tímto způsobem je posledně jmenovaný schopen nabídnout neutrální a spravedlivé restituce.

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable, Synergistic Research a desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Cable type Speaker
Number of conductors 2
Conductors material UP-OFC Ultra Pure Copper
Conductors section 4mm² (11AWG) / conductor
Conductors design 7 Strand
Insulation PVC + Paper
Filling Coton
Total diameter 15mm
Color Deep Black

Parametry

Filtr kabelů Best deal
Nahoru