Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory reproduktorové Acoustic Revive BWA-4 bi-wire adapter

Novinka

Acoustic Revive BWA-4 bi-wire adapter 1 set

Značka: Acoustic Revive
Snižuje zpětnou elektromotorickou sílu generovanou na svorkách reproduktorové soustavy a zlepšuje kvalitu zvuku. Pokud použijete propojku pro reproduktor, který podporuje drátové propojení, ztratí se význam drátu a vlivem zpětné elektromotorické síly a nestejné délky kabelu se zhorší kvalita zvuku a fázové charakteristiky. Účelem BWA-4 je eliminovat propojky a rovnoměrně je rozdělit na nízkofrekvenční a vysokofrekvenční svorky reproduktorů, eliminovat vliv protisměrné elektromotorické síly a dosáhnout přesných fázových charakteristik. Výrazně se snižuje zkreslení a zákal a zvukový obraz je lokalizován s vysokou transparentností a rozlišením. Epochální konstrukce, v níž je zrcadlově leštěná mosaz pokovena stříbrem + rhodiem.... Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

4 650 Kč včetně 21 % DPH 3 843 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive BWA-4 bi-wire adapter 1 set

Nejvyšší kvalita Acoustic Revive BWA-4 Adapter Bi-wire /1set je dva kusy/


BWA-4
Snižuje zpětnou elektromotorickou sílu generovanou na svorkách reproduktorové soustavy a zlepšuje kvalitu zvuku.
Pokud použijete propojku pro reproduktor, který podporuje drátové propojení, ztratí se význam drátu a vlivem zpětné elektromotorické síly a nestejné délky kabelu se zhorší kvalita zvuku a fázové charakteristiky. Účelem BWA-4 je eliminovat propojky a rovnoměrně je rozdělit na nízkofrekvenční a vysokofrekvenční svorky reproduktorů, eliminovat vliv protisměrné elektromotorické síly a dosáhnout přesných fázových charakteristik. Výrazně se snižuje zkreslení a zákal a zvukový obraz je lokalizován s vysokou transparentností a rozlišením. Epochální konstrukce, v níž je zrcadlově leštěná mosaz pokovena stříbrem + rhodiem a následně upravena při ultranízké teplotě -196 °C, aby se maximalizovala vodivost, a krytka z guralminu má rovněž tlumicí účinek. je. Díky dokonalým vodivostním vlastnostem a tlumicímu účinku se nám podařilo pozitivně zlepšit kvalitu zvuku, ačkoli nedochází ke zhoršení kontinuity. Pro vstup lze také připojit kabel s Y koncovkou. Na rozdíl od drahého propojovacího vedení je možné zlepšit skutečnou kvalitu.
● Otvor pro vložení kabelu na vstupní straně: Vnitřní průměr Φ4,3 mm ● Otvor pro vložení kabelu na výstupní straně: Vnitřní průměr Φ5,9 mm ● Na vstupní stranu lze připojit Y koncovku (vnitřní průměr Y koncovky Φ8 mm nebo více).


Drahé propojovací dráty nemají smysl!
V současné době mnoho reproduktorů používá dvouvodičové kompatibilní vstupní svorky. Je to proto, aby se zabránilo protichůdné elektromotorické síle generované ze strany nízkých frekvencí v důsledku amplitudového pohybu wooferu, která by proudila na stranu vysokých frekvencí a zhoršovala kvalitu zvuku. Původně se používají dva výkonové zesilovače pro nízkofrekvenční stranu a vysokofrekvenční stranu. Správný způsob zapojení je řídit stranu odděleně pomocí bi-amp pohonu nebo propojit stranu zesilovače s nízkofrekvenční stranou a vysokofrekvenční stranou zvlášť dvěma sadami reproduktorových kabelů, ale tato skutečnost je nečekaně známá. Zdá se, že je zde mnoho věcí, které tam nejsou. Neznajíce tuto skutečnost, dokonce i odborné časopisy doporučují propojení vysokofrekvenční a nízkofrekvenční strany jako křížové a někteří výrobci kabelů vydávají drahé propojovací kabely, které jsou zcela nesmyslné. To je důvod, proč. U reproduktorů kompatibilních s bi-wire je správné eliminovat propojky a zapojit dvě sady reproduktorových kabelů zvlášť pro nízkofrekvenční stranu a zvlášť pro vysokofrekvenční stranu a vykazuje se původní výkon reproduktorů. V posledních letech se však reproduktorové kabely zdražily a ti, kteří si nemohou dovolit koupit dvě sady reproduktorových kabelů nebo kteří mají pouze jednu sadu reproduktorových svorek na straně zesilovače, připojují dvě sady silných reproduktorových kabelů. Někteří lidé to však udělat nemohou. Dvouvodičový adaptér BWA-4 tento problém řeší. Odříznutím špičky reproduktorového kabelu, který právě používáte, o cca 30 cm a jeho opětovným připojením na nízkofrekvenční stranu a vysokofrekvenční stranu odděleně od BWA-4 se účinek prevence proti elektromotorické síle velmi blíží čistému by-wire připojení. Můžete si jej pořídit.

Údaje o redukci zpětné elektromotorické síly pomocí "BWA-4"
Byly reprodukovány signály 50Hz, 100Hz, 200Hz tónových výbojů a měřila se zpětná elektromotorická síla proudící do vysokofrekvenční boční svorky. A používá dvouvodičový adaptér BWA-4
B je připojena propojovací deska
C používá vysoce kvalitní propojovací vodič * Velikost zpětné elektromotorické síly je téměř stejná mezi připojenou propojovací deskou a vysoce kvalitním propojovacím vodičem, ale dramaticky se s "BWA-4" zpětná elektromotorická síla snižuje.

Maximální vodivost, která nezpůsobuje zhoršení kvality zvuku!
Aby vložením adaptéru doprostřed reproduktorového kabelu nedošlo ke zhoršení kvality zvuku, přijímá "BWA-4" opatření, která zlepšují výkon spojitosti na nejvyšší možnou míru. Materiálem je bezolovnatá mosaz s vysokou vodivostí, rhodiovaný, pozlacený dvojitý šroub, který nezhoršuje vodivost, jako je pájení a krimpování, a bezpečný způsob upevnění kabelu a úprava při ultranízké teplotě minus 196 °C zlepšuje vodivost. Zlepšujeme.

Součástí dodávky je také izolační trubička
BWA-4 je dodáván s izolační trubičkou, která zabraňuje dotyku + a svorek a jejich zkratování. Pokud jsou + -terminály příliš blízko sebe a hrozí jejich vzájemný kontakt, nezapomeňte je zakrýt izolační trubičkou.

Konstrukce pro regulaci vibrací, která zlepšuje kvalitu zvuku!
Kombinací krytu z hliníkové slitiny na úrovni letectví 2017S působí BWA-4 tlumivě díky kombinaci nepodobných kovů s mosazí hlavního těla. Tato struktura tlumení vibrací umožňuje rychle tlumit vibrace přenášené z reproduktorových svorek a reproduktorových kabelů a dále zlepšovat kvalitu zvuku.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru