Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory reproduktorové Oyaide SRBN Gold / monokok konektor

Novinka

Oyaide SRBN Gold / monokok konektor 1 set

Značka: Oyaide
Zvukově jeden z nejlepších konektorů které si můžete pořídit! Právě výroba v podobě monokok, tedy z jednoho kusu materiálu, nabízí tu nejlepší možnou kvalitu pro přenos! Pokud chcete dostat maximum ze svých reprokabelů, tak je to právě tento konektor který by měl být na koncích reprokabelu. Hladké a těsné. Toto je téma, ke kterému se SRBN zaměřila pouze charakteristikou materiálů. Aby pevně držel použitím minimálních komponent, je SRBN vyroben z deoxidovaného fosforového bronzu, který se používá v mnoha kontaktech díky své vynikající pružnosti a elektrické vlastnosti. Když se plánuje SRBN, věnovali jsme největší pozornost designu jeho kontaktního hrotu. Je rozřezán do kříže a rozdělen na čtvrtiny, aby byla zajištěna maximální kontaktní plocha, a je navržen tak, aby těsně zapadl do svorek, když je vložen. Velikost byla určena na základě reproduktorových terminálů WBT, ale lze ji vložit do všech terminálů. Po více než desetkrát opakovaného řezu a pokusu byl SRBN skvěle navržen tak, aby byl vložen hladce a aby se snadno nesundával. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

2 790 Kč včetně 21 % DPH 2 306 Kč bez DPH
+

Popis - Oyaide SRBN Gold / monokok konektor 1 set

Oyaide SRBN Gold monocoque /4ks-set/

Zvukově jeden z nejlepších konektorů které si můžete pořídit! Právě výroba v podobě monokok, tedy z jednoho kusu materiálu, nabízí tu nejlepší možnou kvalitu pro přenos! Pokud chcete dostat maximum ze svých reprokabelů, tak je to právě tento konektor který by měl být na koncích reprokabelu.

Materiál / struktura:
Hladké a těsné. Toto je téma, ke kterému se SRBN zaměřila pouze charakteristikou materiálů. Aby pevně držel použitím minimálních komponent, je SRBN vyroben z deoxidovaného fosforového bronzu, který se používá v mnoha kontaktech díky své vynikající pružnosti a elektrické vlastnosti.

Když se plánuje SRBN, věnovali jsme největší pozornost designu jeho kontaktního hrotu. Je rozřezán do kříže a rozdělen na čtvrtiny, aby byla zajištěna maximální kontaktní plocha, a je navržen tak, aby těsně zapadl do svorek, když je vložen.
Velikost byla určena na základě reproduktorových terminálů WBT, ale lze ji vložit do všech terminálů. Po více než desetkrát opakovaného řezu a pokusu byl SRBN skvěle navržen tak, aby byl vložen hladce a aby se snadno nesundával.

Maximální instalační kabel O.D je 4 mm (5,5 sq).
Použitím 5mm dvojitého šroubového spojovacího systému vyplňuje prostor a perfektně drží vodič. Modré šrouby vyrobené z nerezové oceli s kalením jsou vysoce tuhé a zdůrazňují krásu SRBN.

Zpracováni:
Designový koncept SRBN je inspirován luxusními švýcarskými hodinkami „Breguet“. Protiskluznost vyrytá na těle připomíná vzor Guilloche na povrchu. Kromě toho je šroub z modré oceli zpracovaný kalením kalením stejnou technikou jako ručičky hodinek za účelem zlepšení mechanické pevnosti a odolnosti proti oxidaci.

Tělo je ořezáno z 8mm tyče z fosforového bronzu přesným CNC obráběním. Je zakončena mechanickým válcováním a ručním leštěním kus po kusu. Pokovení zrcadlově dokončeného těla je kombinací stříbra (1,5μ, vnitřní) + zlata (0,3μ, vnější).

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru