Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely USB A-B Acoustic Revive USB 1.0SP TripleC double USB A to B

Acoustic Revive USB 1.0SP TripleC double USB A to B

Značka: Acoustic Revive
Kabel nejvyšší kvality Acoustic Revive R-AU1-SP typu 2 × A. Epochální struktura, ve které jsou signální vedení a napájecí vedení zcela oddělené. Kabel USB obsahuje kombinaci signálních vedení, která přenášejí digitální signály, a elektrických vedení, která dodávají energii na sběrnici v jediném kabelu Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

19 950 Kč včetně 21 % DPH 16 488 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive USB 1.0SP TripleC double USB A to B

Kabel nejvyšší kvality Acoustic Revive R-AU1-SP typu 2 × A. Epochální struktura, ve které jsou signální vedení a napájecí vedení zcela oddělené. Kabel USB obsahuje kombinaci signálních vedení, která přenášejí digitální signály, a elektrických vedení, která dodávají energii na sběrnici v jediném kabelu. Směs signálních a napájecích vedení je ovlivňována navzájem vytvářenými magnetickými poli a elektrickými poli a kvalita se výrazně zhoršuje. Největší nevýhoda kabelů USB, které sledují pouze pohodlí, spočívá v této struktuře kabelů a bez ohledu na to, jak jsou použity vysoce výkonné vodiče, izolační materiály a stínění, vzájemné interference mezi signálním vedením a napájecím vedením jsou nevyhnutelné a vynikající přenosové vlastnosti jsou dosaženy. A nelze očekávat kvalitu zvuku.
R-AU1-SP a R-AU1-PL přijaly epochální strukturu založenou na užitném modelu ACOUSTIC REVIVE, která zcela odděluje signální a napájecí vedení. Struktura, která používá vyhrazený dvoužilový stíněný kabel pro každé signální a napájecí vedení, zajišťuje vysoce kvalitní zvuk bez vzájemného rušení a zhoršování přenosu.
 
Pro vodič se používá PC-Triple C. Přijal nový snový dirigent PC-Triple C metodou kování vyvinutou jako první specializovaný zvukový dirigent na světě. Pro izolační materiál se používá fluoropryskyřice s vynikající relativní permitivitou. Izolační materiály ovlivňují přenosové charakteristiky kabelů více než vodičů. Relativní permitivita je číselná hodnota, která udává vlastnosti izolačního materiálu. Tato relativní permitivita vyjadřuje sílu k zastavení toku elektřiny a čím nižší je hodnota, tím vyšší je výkon izolačního materiálu.
Většina izolačních materiálů pro kabely USB, které jsou v současné době na trhu, je však PVC (PVC) a relativní permitivita PVC je 5,6, takže i když se jedná o drahý kabel USB pro zvuk, izolačním materiálem je PE (polyethylen). Ano, relativní permitivita je v nejlepším případě 2,3-2,4. Na druhou stranu je relativní permitivita fluororesinu 2,1, což je v současnosti nejnižší relativní permitivita izolačních pryskyřičných materiálů. Fluorem izolovaný R-AU1-SP dosahuje ohromující přenosové rychlosti.
Jako tlumicí materiál používá přírodní hedvábí, aby se zabránilo generování statické elektřiny. Jako tlumicí materiál pro R-AU1-SP a R-AU1-PL se používá přírodní hedvábí, aby se zabránilo účinkům vibrací v důsledku účinku izolace vibrací, zabránilo se samotné tvorbě statické elektřiny a dále se vylepšily vynikající přenosové vlastnosti. Já budu. Samotné přírodní hedvábí se těžko nabíjí a brání tvorbě statické elektřiny, ale účinek není jen ten, ale také proto, že je nabitý s kladným (+) potenciálem, i když je nabitý, jedná se o pryskyřičný materiál, který se nabíjí v záporném (-) směru. V kombinaci s izolačním materiálem má za následek zrušení statické elektřiny. Používá měděný štít s vynikajícími stínícími vlastnostmi v audio pásmu. Štít R-AU1-SP / R-AU1-PL používá měděný štít s vynikajícími stínícími vlastnostmi v audio pásmu, což je nejdůležitější pro hudební produkci a přehrávání hudby. Štíty vyrobené z hliníku a jiných lehkých kovů jsou vynikající ve stínících charakteristikách ve vysokofrekvenčním pásmu, ale horší ve stínících charakteristikách v základním zvukovém pásmu a nevyhnutelné je vygenerování jedinečných časových návyků. V tomto ohledu měděný štít nevytváří časové návyky a přísně chrání důležité zvukové pásmo, aby se zabránilo vniknutí vnějšího šumu.

Nahoru