Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely USB A-B Neotech NEUB-1020 USB A-B UP-OCC Silver

Novinka

Neotech NEUB-1020 USB A-B UP-OCC Silver 100cm

Značka: Neotech
USB kabel Neotech NEUB-1020 třídy 2.0 AUDIO nabízí impozantní kvalitu digitální reprodukce využívající inovativní technologie, které otřásají hierarchií špičkových USB kabelů. Navržen s monokrystalickými vodiči UP-OCC z čistého stříbra pro každou část DATA + a DATA - tento kabel obsahuje poklady zvukové věrnosti s high-end polyetylenovým pláštěm a 100% EMI stíněním. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

5 990 Kč včetně 21 % DPH 4 951 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEUB-1020 USB A-B UP-OCC Silver 100cm

zhodocení poslechem:

mimořádně kvalitní kabel, nikdy bych nevěřil že se jedná o čistý stříbrný vodič, žádné artefakty typické pro stříbro, perfektní tonální vyváženost, i na basech!. Zvuk jede z reprobeden a místností jako po sametu. U digitálního kabelu se mi líbí, že si zachovává takovou přirozenou hranovou ostrost, kdy jsou středy perfektně čitelný! Mimořádný výkon a skvělý kabel! Velmi doporučuji.... 

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable, Synergistic Research a desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newslatteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

USB kabel Neotech NEUB-1020

třídy 2.0 AUDIO nabízí impozantní kvalitu digitální reprodukce využívající inovativní technologie, které otřásají hierarchií špičkových USB kabelů. Navržen s monokrystalickými vodiči UP-OCC z čistého stříbra pro každou část DATA + a DATA - tento kabel obsahuje poklady zvukové věrnosti s high-end polyetylenovým pláštěm a 100% EMI stíněním.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru