Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning Acoustic Revive RD-3 CD demagnetizér

Novinka

Acoustic Revive RD-3 CD demagnetizér 1 kus

Značka: Acoustic Revive
Nikdy neuslyšíme nejlepší možný zvuk z CD, pokud je zmagnetizované. Především - potisk, který je na CD nanesen, obsahuje železo. Červené, žluté a hnědé barvy obsahují například oxid železitý, modré a zelené barvy kobalt a stříbrné barvy nikl. Železo, kobalt a nikl jsou feromagnetické a snadno se zmagnetují. Za druhé, problémy způsobuje hliník použitý k výrobě vrstvy pro zápis na CD. Japonská průmyslová norma (JIS) stanoví, že hliník používaný při výrobě CD musí být z 99 % čistý. Zbývající 1 % obsahuje železo, nikl a kobalt. Když se disk v přehrávači otáčí, drží ho na místě magnet a magnetické pole vytváří také motor. To vše způsobuje, že se disky (včetně disků DVD, CD-R atd.) zmagnetují. Více

Vyberte variantu

Skladem < 3 ks

11 290 Kč včetně 21 % DPH 9 331 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive RD-3 CD demagnetizér 1 kus

Highendový demagnetizátor Acoustic Revive RD-3
 

Nikdy neuslyšíme nejlepší možný zvuk z CD, pokud je zmagnetizované. Především - potisk, který je na CD nanesen, obsahuje železo. Červené, žluté a hnědé barvy obsahují například oxid železitý, modré a zelené barvy kobalt a stříbrné barvy nikl. Železo, kobalt a nikl jsou feromagnetické a snadno se zmagnetují.

Za druhé, problémy způsobuje hliník použitý k výrobě vrstvy pro zápis na CD. Japonská průmyslová norma (JIS) stanoví, že hliník používaný při výrobě CD musí být z 99 % čistý. Zbývající 1 % obsahuje železo, nikl a kobalt. Když se disk v přehrávači otáčí, drží ho na místě magnet a magnetické pole vytváří také motor. To vše způsobuje, že se disky (včetně disků DVD, CD-R atd.) zmagnetují.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru