Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning Gigawatt G-044 Schuko mechanika do zdi

Doporučujeme

Gigawatt G-044 Schuko mechanika do zdi 1 ks

Značka: Gigawatt
GigaWatt G-044 SCHUKO je vysoce kvalitní síťová zásuvka do stěny, určená pro instalaci v domácích elektroinstalacích sloužících pro domácí audio-video systémy. Pevné objímkové kontakty jsou vyrobeny z mosazi a jejich povrch je galvanicky chráněn proti oxidaci. Silný tlak a velká kontaktní plocha o šířce 10 mm zaručují dokonalý kontakt s kolíky konektorů. Kromě toho byly kontakty demagnetizovány. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

3 090 Kč včetně DPH

Popis - Gigawatt G-044 Schuko mechanika do zdi 1 ks

GigaWatt G-044 SCHUKO je vysoce kvalitní síťová zásuvka do stěny, určená pro instalaci v domácích elektroinstalacích sloužících pro domácí audio-video systémy.

Pevné objímkové kontakty jsou vyrobeny z mosazi a jejich povrch je galvanicky chráněn proti oxidaci. Silný tlak a velká kontaktní plocha o šířce 10 mm zaručují dokonalý kontakt s kolíky konektorů. Kromě toho byly kontakty demagnetizovány. Zásuvková vložka je opatřena šroubovými svorkami pro připojení vodičů s velkým průměrem. Konstrukce zásuvky má malou hloubku instalace nepřesahující 30 mm. Bezpečné sezení v zapuštěné krabici je možné díky silným rozpínacím svorkám a šroubovým spojům.

Vnitřní tělo bylo vyrobeno firmou Mertenem Schneiderem z tvrdého, vysoce kvalitního matného plastu. Pevný vnější rám je vyroben z eloxovaného pevného hliníku o tloušťce 6 mm. Na vyžádání je k dispozici také dvojitá verze zásuvky (G-044 SCHUKO Duplex), která se skládá ze dvou samostatných vložek a dvojitého rámu pro vertikální nebo horizontální instalaci.

POZOR: Instalační práce se vystavují přímému kontaktu s vysokým napětím nebezpečným pro život. Hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem !

Základní údaje:

Provozní napětí: 250 VAC 50/60 Hz
Maximální zatížení: 16 A
Stupeň ochrany: IP20
Rozměry: 85 x 85 x 35,5 mm
Hmotnost: 0,23 kg

Nahoru