Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning Viborg/Audiocrast podložky Hard base II. černé / pod komponenty

Novinka

Viborg/Audiocrast podložky Hard base II. černé / pod komponenty

Značka: Viborg
poměrně kvalitní hliníkové podložky pod většinu komponentů...princip je v zásadě jednoduchý dvě hliníkové mechaniky, které v sobě skrývají keramickou nebo ocelovou kuličku. Ta má dva účely, jednak minimalizovat vibrace přenášející se zvenčí přes podlahu a dále do racku, kde je přístroj umístěn a potom veškeré vibrace, které jsou vlastně energií, vyvést přes hliníkové tělo ochlazením... Více

Skladem > 3 ks

1 190 Kč včetně 21 % DPH 984 Kč bez DPH
+

Popis - Viborg/Audiocrast podložky Hard base II. černé / pod komponenty

minitest:

tyto podložky mám ve svém systému asi rok a půl, takže jsem s nimi dostatečně obeznámen. Já je používám hlavně k sekundárním zdrojům /BLR přehrávač, filtry, externí trafa apod./ ty poznatky jsou vzhledem k velice dobré ceně více než dobré. Je jasné, že je není možné porovnávat s mnohem dražšími podložkami různých značek jako IsoAcoustics GAIA nebo Stillpoints. Ale za ty peníze skutečně dokáží velice dobře oddělit přístroj od okolních vibrací. Já jsem ještě šel tak daleko, že jsem skusmo odstranil vnitřní gumový kroužek, který vlastně drží ty dvě mechaniky u sebe, a výsledek byl ještě o 15% lepší. Zvuk jako by se ještě více sklidnil a basy zpevnili. Upozorňuji však, že při této manipulaci hrozí ztráta kuličky oddělující ty dvě mechaniky od sebe! Co ještě doporučuji vyskoušet je, umístit podložky pod přístroj základnou dolů či nahoru, má to trochu rozdílné účinky a doporučuji si s tím trochu pohrát. 

Pro koho jsou určeny: pro toho kdo si chce ještě více zklidnění pozadí nahrávek, středy jsou více v pohodě, basy mají svůj řád.. 

Pro koho nejsou: pro toho kdo čeká zázraky, bez toho aby měl vyřešené osotaní příslušenství okolo hifi aparatury....

 

Audiocrast model: IF3033 Black

Třetí generace kvalitních odhmotňovacích podložek pod hifi komponenty značky Audiocrast, temtokrát v stříbrném a černém provedení. Kvalitní zpracování, narozdíl od předchozí generace tři kuličky, které oddělují komponent od okolních vibrací. Perfektní pohlcení vibrací a přeměnu v teplo, které odvedou ocelová ložiska. Doporučuji pro komponenty do 50kg. V jednom setu v parádní krabici a se spoustou příslušenství!

Doporučujeme vyzkoušet tyto nohy v delším časovém úseku a začít s jejich aplikací pod předzesilovač, zesilovač nebo reprosoustavy. Svůj pozitivní účinek prokáží v případě uložení na vhodný typ podkladu. Výrobce doporučuje masivní dřevo a jeho sendviče, překližky, akryl. Nedoporučujeme naopak používat na podklady skleněné, pískovcové a kovové. Vzhledem k typu a profilu podkladu těmito HARD BASE 2 podkládaného přístroje doporučujeme pečlivě vybrat jejich umístění v základně přístroje/reprobeden tak, aby bylo uložení bezpečné /pozor na šrouby pod přístrojem, nebo původní podložky/. V žádném případě nedávat pod původní podložky! 

Náš tip: Nepokládejte žádné jiné přístroje bez jejich podložení další sadou nožek HARD BASE 2 na stejný podklad jako přístroj nožkami podkládaný. Pokud umístíte jiné přístroje zařízení na stejný podklad jako již podložený komponent , použijte pod něj opět další typ nožek /tkzv. štosování/.  Bez dodržení tohoto doporučení zásadně snižujete účinek vlivu HARD BASE 2 na podkládaný přístroj.

co je součástí:

4 kusy podložek

4 kusy červíků k přichycení 

4 kusy gumových filců na horní část

4 kusy gumových filců na spodní část

 

kvalitní designové decentní provedení 34 x 30 mm /šxv/

doporučuji umístit přímo pod komponet, nikoli na nožičky přístroje !

v případě že využijete zajímavé nabídky nákupu 3 setů / 12 kusů podložek, lze lehčí komponenty podložit třemi podložkami, tím získáte 4 sety podložek !! 

Nahoru