Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning Viborg/Audiocrast podložky Hard base III. / pod komponenty

Novinka

Viborg/Audiocrast podložky Hard base III. / pod komponenty

Značka: Viborg
Třetí generace kvalitních odhmotňovacích podložek pod hifi komponenty značky Audiocrast, temtokrát v stříbrném a černém provedení. Kvalitní zpracování, narozdíl od předchozí generace tři kuličky, které oddělují komponent od okolních vibrací. Perfektní pohlcení vibrací a přeměnu v teplo, které odvedou ocelová ložiska. Doporučuji pro komponenty do 50kg. V jednom setu v parádní krabici a se spoustou příslušenství! Více

Skladem > 3 ks

1 860 Kč včetně DPH

Popis - Viborg/Audiocrast podložky Hard base III. / pod komponenty

minitest:

měl jsem možnost tyto podložky poslouchat něco přes týden, předně musím říct, už jsem tady měl asi všechny podložky co jsou aktuálně na trhu včetně např. Stillponints SS Ultra nebo Ultra 6. Všechny samozřejmě hráli dobře a bylo jen na posluchači aby si tam našel svoje pozitiva. Oproti druhé genaraci  těchto podložek Hard Base nabízejí o kus větší koherentnost a pevnost na basech a středech cca 20%. Zvuk je rovný, čistý a má dobrou dynamiku. Dvojky mi přijdou trochu měkkčí a ten efekt je o trochu menší, které zase vynahrazují dobrou cenou. Takže by jste podle mě měli zvážit pod jaký komponent je budete dávat. Určitě není problém si je třeba namíchat. Já mám Hard Base II. na BLR přehrávači, externích trafech a pod filtrama a trojky dávám k těm zásadním komponentům streamer, DAC, předzesilovač. Pokud si vyberete tyto podložky určitě nebudete sklamáni! Nabízejí hodně a dokážou se v některých aspektech dotáhnout i na o hodně dražších podložek jako jsou třeba Stillpints SS Ultra.

Pro koho jsou určeny: pro toho kdo si chce ještě více zušlechtit zvuk a srovnat ho do latě, dát více jasu a řádu do nahrávek.

Pro koho nejsou: pro toho kdo nemá dostatečným způsobem dořešenou kabeláž ve svém systému a myslí si, že podložky vykonají zázrak.

 

Audiocrast model: IF4023 S/B

Třetí generace kvalitních odhmotňovacích podložek pod hifi komponenty značky Audiocrast, temtokrát v stříbrném a černém provedení. Kvalitní zpracování, narozdíl od předchozí generace tři kuličky, které oddělují komponent od okolních vibrací. Perfektní pohlcení vibrací a přeměnu v teplo, které odvedou ocelová ložiska. Doporučuji pro komponenty do 50kg. V jednom setu v parádní krabici a se spoustou příslušenství!

Doporučujeme vyzkoušet tyto nohy v delším časovém úseku a začít s jejich aplikací pod předzesilovač, zesilovač nebo reprosoustavy. Svůj pozitivní účinek prokáží v případě uložení na vhodný typ podkladu. Výrobce doporučuje masivní dřevo a jeho sendviče, překližky, akryl. Nedoporučujeme naopak používat na podklady skleněné, pískovcové a kovové. Vzhledem k typu a profilu podkladu těmito HARD BASE 3 podkládaného přístroje doporučujeme pečlivě vybrat jejich umístění v základně přístroje/reprobeden tak, aby bylo uložení bezpečné /pozor na šrouby pod přístrojem, nebo původní podložky/. V žádném případě nedávat pod původní podložky! 

Náš tip: Nepokládejte žádné jiné přístroje bez jejich podložení další sadou nožek HARD BASE 3 na stejný podklad jako přístroj nožkami podkládaný. Pokud umístíte jiné přístroje zařízení na stejný podklad jako již podložený komponent , použijte pod něj opět další typ nožek /tkzv. štosování/.  Bez dodržení tohoto doporučení zásadně snižujete účinek vlivu HARD BASE 3 na podkládaný přístroj.

co je součástí:

4 kusy podložek

4 kusy červíků k přichycení 

4 kusy gumových filců na horní část

4 kusy gumových filců na spodní část

 

kvalitní designové decentní provedení 40 x 22 mm

doporučuji umístit přímo pod komponet, nikoli na nožičky přístroje !

v případě že využijete zajímavé nabídky nákupu 3 setů / 12 kusů podložek, lze lehčí komponenty podložit třemi podložkami, tím získáte 4 sety podložek !! 

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru