Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Vitalizéry a hifi tunning zvedáky pro hifi kabeláž / pro 4+1 kabel

Novinka

zvedáky pro hifi kabeláž / pro 4+1 kabel

Značka: ProMuzik
Velice užitečné a zvuku velmi prospívající výměnné zvedáky na kabely. Je možné z nich udělat vedení kabelů za hifi stolkem a vyřešit tak všelijak přes sebe položené kabely, nebo použít druhou stranu zvedáku a položit na něj reproduktorový kabel od reprosoustav. Zvedák je dostatečně pevný na jakkoli těžké kabely! Součástí kabelu je i pryžová guma na přichycení zvláště neposlušných kabelů na poutka na kraji zvedáku. Zvedáky lze samozřejmě různě kombinovat a otvory/lůžka jsou 100% kompatibilní se všemi kabely na tomto portálu! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

319 Kč včetně 21 % DPH 264 Kč bez DPH
+

Popis - zvedáky pro hifi kabeláž / pro 4+1 kabel

Zvedáky pro reproduktorové, signálové, napájecí kabely.

Dokonalé řešení pro omezení vysokofrekvenčního rušení, které Vám významně zlepší perfektní černé pozadí nahrávek!

Zvedáky velmi účinně řeší významný zdroj deformací signálu - vysokofrekvenční rušení přenášené z podlahy do audio kabelů. Koberec nebo dřevěná podlaha, nemluvě o betonové podlaze, se nemusí zpočátku zdát jako zdroj vysokofrekvenčního rušení, ale ve skutečnosti je RF energie všude kolem nás. Blízkou analogií může být například přenos statické elektřiny při doteku. Zvedáky výrazně omezují vysokofrekvenční rušení vznikající při styku reproduktorových nebo napájecích kabelů s podlahou. Několik centimetrů se nemusí zdát podstatných, ale ve výsledném zvuku se projeví nižší hladinou šumu, menším zkreslením a přesnějším podáním. Pokud si myslíte, že „vaše kabely jsou stíněné a nemají problémy s rušením“, máte částečně pravdu - ale na vysokých frekvencích díky všudy přítomnému Wi-Fi atd. dochází stejně k nechtěnému ovlivnění původního signálu. Konvenční stínění nedokáže odstínit vysokofrekvenční šum který se přenáší na signál přenášený vodiči, nemluvě o tom, že samotné stínění je připojeno k zemi, což u citlivého signálu může být příčinou mnoha deformací. 


Velice užitečné a zvuku velmi prospívající výměnné zvedáky na kabely. Je možné z nich udělat vedení kabelů za hifi stolkem a vyřešit tak všelijak přes sebe položené kabely, nebo použít druhou stranu zvedáku a položit na něj reproduktorový kabel od reprosoustav. Zvedák je dostatečně pevný na jakkoli těžké kabely! Zvedáky lze samozřejmě různě kombinovat a otvory/lůžka jsou 100% kompatibilní se všemi kabely prodávané na audionirvana portálu! Zlepší Vám až o 7% basy, které se Vám neválí před bednama po zemi, ale zalezou do beden a bedna tak správně pumpuje pevné a dynamické basy. Středy a výšky se uklidní, nejsou tak vystresovaný, jsou mnohem hladší, nemluvě o krásném černém pozadí nahrávek.

Malá investice, která má neskutečný dopad na Vaši aparaturu !!!!

 

výška x šířka zvedáku i spodstavcem:  137mm x 130mm   tloušťka: 8mm 

základna: 130 x 130mm

otvory/lůžka -  reprokabel: 1x   25 x 19mm,   signálové a napájecí kabely:  3x   19 x 14mm

Na další doplňky pro Vaše cenná hifi se můžete těšit!!!

množstevní sleva:

3 sety              - 5%

4 sety              -10%

6 setů              -15%

8 setů              -20%

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru