Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory signálové XLR symetrické ETI Research Australie XLR 2ks/set telurová měd/stříbro

ETI Research Australie XLR 2ks/set telurová měd/stříbro 1 set

Značka: ETI Research
Jeden z nejlepších konektoru co jsem v ruce mel... Hlavní složka vyrobená z mědi Tellurium se stříbrným pokovením bez obsahu niklu pro vynikající vodivost a dlouhou životnost bez zakalení. Měděný konektor je vyrobený z jednoho kusu mědi, s odstraněným co největším množstvím materiálu, aby byl zajištěn minimální odpor a kapacita, protože si zachovává schopnost provádět potřebný hrdý. Pouzdra z mosazi pro vynikající tlumení vibrací a vysoké potlačení hluku EMI / RF. Můžete si vybrat ze dvou velikostí pouzder, které se hodí pro různé zvukové kabely. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

3 490 Kč včetně 21 % DPH 2 885 Kč bez DPH
+

Popis - ETI Research Australie XLR 2ks/set telurová měd/stříbro 1 set

Po dlouhé době jsou k dispozici konektory XLR s určitým typem mědi, ale mnoho zástrček má příliš velkou hmotnost, což vyžaduje a zvyšuje výkon a mění zvuk. Některé z těchto konektorů XLR mají měděné zástrčky, další zástrčky byly stále mosazné! Je to proto, že dutá povaha vnitřní čepice byla obtížně obrobitelná a vytvořena levnější pomocí originálních čepic vytvořených ve mosazných formách.

ETI Research stále nezajímal, protože to porazilo účel použití mědi pro vyšší kvalitu zvuku. Další krok k výrobě zásuvkových konektorů z mědi byl prokázán válcováním plochých mědí za účelem vytvoření vnitřního připojení. To funguje za následek více problémů, pokud jde o uniformitu, protože povrchová kontaktní plocha pro vložení samce není konzistentní a může být řízena nestabilitu spojení.

S problémy problémy byla spojena tloušťka povrchu. Výzkum ETI zjistil nejlepší znějící tloušťku pro nízkonapěťové konektory: Silnější následující negativní vlivy na kvalitu zvuku, stejně jako příliš tenký. Cítíme, že nejlepší konektor má nejmenší vliv na zvuk a to je, čeho ETI Research pracuje. Počkali jsme tedy, dokud nebudeme moci vyrábět, co jsme považovali za nejlepší na trhu.

Konektor ETI Research Kryo XLR má jak samčí, tak samičí konektory CNC obrábění s optimální tloušťkou stěny a vyrobené z Tellurium Copper pro odolnost, která je důležitá pro dlouhodobé používání. Výsledek nepřekonatelného konektoru Kryo XLR, který dnes vypadá.

Vylepšení konektoru ETI Research Kryo XLR zahrnují:

Měděné obrobené konektory, samčí i samičí
Postříbřené bez niklu
Teflonové dielektrikum
Mosazné pouzdro pro vynikající tlumení vibrací a potlačení hluku EMI / RF.
Krátké pouzdro, které pomáhá XLR kabelu příliš se neroztahuje pro lepší správu kabelů
 

Pojme kabely až do 13 mm nebo 9 mm s nainstalovanou vložkou.

Nahoru