Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod O značkách Furutech Pure Transmission

Přehled společnosti:
Název společnosti FURUTECH CO.,LTD.

Sídlo Furutech Bldg., 3-9-1 Togoshi, Shinagawa-Ku, Tokio 142-0041, Japonsko
Založena v dubnu 1988
Prezident pan Frank Hayama
Tel +81-(0)3-6451-3941
Fax +81-(0)3-6451-3942
URL www.furutech.com
Hlavní obchodní činnosti
Auto a domácí audio a vizuální kabel související,
výroba a prodej audio příslušenství a napájecího příslušenství

Filosofie Furutech
Furutech, založená v roce 1988, navrhuje a vyrábí mimořádnou řadu A/V kabelů vyrobených z extrémně čisté OCC monokrystalické bezkyslíkaté mědi. Máme několik kompletních řad analogových a digitálních, silových a koaxiálních kabelů, které jsou k dispozici v koncových i velkých množstvích. Vyrábíme širokou škálu OEM A/V konektorů nejvyšší kvality a dalších dílů pro přenos signálu včetně napájení, reproduktorů, IEC a specializovaných zásuvek Hyper Audio Quality.
Všechny kovové součásti jsou během výroby ošetřeny patentovaným dvoustupňovým procesem kryogenní a prstencové demagnetizace společnosti Furutech, který zajišťuje nejnižší dosažitelnou úroveň zkreslení a šumu.

Furutech nabízí celou řadu elegantně navržených a navržených komponentů distribuce energie a filtrů vyrobených s důrazem na detail, který nikde jinde nenajdete. Furutech ví, že každá část řetězce, bez ohledu na to, jak je malá, je stejně důležitá jako ta další, a proto věnujeme maximální pozornost všem aspektům přenosu střídavého proudu. Stejně jako u kabelů procházejí jednotlivé části kompletním procesem Alpha a také těží z účinků GC-303, použitého materiálu, který absorbuje EMI (elektromagnetické rušení). Naše referenční řada kabelů a propojení také zahrnuje tuto technologii proti EMI.

Naše vícekrokové a vysoce specializované techniky vedou k extrémně nízkošumovému, rychlému a nezkreslenému přenosu signálu, který začíná přicházejícím střídavým napájením ze sítě, což je důležitý faktor, který mnozí přehlížejí.

Úplné povědomí společnosti Furutech o těch nejmenších detailech, které se podílejí na optimalizaci dodávky střídavého napájení, umožňuje našim komponentám pro distribuci a filtraci napájení poskytovat větší pocit výkonu, dynamiky a rozlišení s čistším, černějším pozadím a větší, stabilnější zvukovou scénou, živými tonálními barvami a hlubší rozšíření na obou koncích frekvenčního rozsahu. Jemnost, kultivovanost a nuance září spolu s mikro- a makrodynamikou, která vás zabaví bez dechu. Video displeje všech typů vykazují větší, ostřejší rozlišení s menším množstvím duchů, posunu barev, „sněhu“ nebo svislých a vodorovných čar.

Pozornost věnovaná každému aspektu nahrávacího a přehrávacího řetězce nás vedla k představení pozoruhodného Demag LP & Disc Demagnetizer, základního komponentu pro každého opravdového audio a video nadšence. Rychle a efektivně demagnetizuje optická a analogová média pomocí technologie prstencového magnetu, která zvyšuje výkon a poté jej snižuje. Měl by být také použit k demagnetizaci konektorů a kabelů! Furutech's Room Diffuser Tuning Panels (FRD) jsou elegantním řešením pro elegantní, ale plně efektivní akustické ladění místnosti. Pro ty perfekcionisty, kteří hledají maximální kvalitu zvuku a obrazu, jsou k dispozici čistič disků PC-2 Pure Disc Cleaner a úprava konektoru nanočástice nanočásticemi.

Ve Furutech je každý zde vášnivě oddán dosažení nejvyššího vodoznaku v referenčních A/V kabelech, OEM dílech a příslušenství pro domácí a automobilové audio, kde si Furutech udržuje velmi silnou pozici. Naším posláním je vytvářet absolutně nejlepší produkty, jaké si lze představit, bez ohledu na vynaložené úsilí a nabízet je za poměr cena/výkon, který hluboce uspokojí každého kupujícího. Koncept Pure Transmission Design Concept společnosti Furutech zlepšuje každý prvek přenosu signálu, od AC po reproduktor.

Nahoru