Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové RCA kabely Acoustic Revive LINE-R TripleC / Furutech FP-160G

Acoustic Revive LINE-R TripleC / Furutech FP-160G

Značka: Acoustic Revive
Pokud potřebujete dostat do systému tonální vyváženost a celkovou pevnost v podání celého pásma, při maximálním zachování hudebnosti, pak je to ideální kombinace vysoce kvalitního měděného vodiče a kvalitního zlaceného konektoru konektoru za velice dobré peníze. Velmi doporučuji tuto kombinaci. Velice kvalitni měděný vodič se skvělým potenciálem, velice oblíbený pro skvělý poměr cena/výkon. Velice doporučuji ! TripleC (Pure Copper-Continuous Crystal Construction) je první specializovaný zvukový vodič na světě vyrobený průkopnickými technologiemi. Přijímá nečistou látku mikronového zrna odstraněnou OFC (bezkyslíkatá měď). Kováním OFC zhušťuje svou krystalovou architekturu až o 80%, aby zlepšila svou hustotu vodičů na maximum a také aby byla ve stejném směru hranice zrn. Struktura kabelu se vší extravagancí. Ideál kabelu spočívá v tom, že nedochází ke ztrátě nebo změně přenosu. Jinými slovy, je bez kabelu. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

5 290 Kč včetně 21 % DPH 4 372 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive LINE-R TripleC / Furutech FP-160G

hodnoceno poslechem:
velice kvalitní měděný kabel střední hifi třídy. Velice pěkné modulované basy, pevnější a přesnější, nepřináší žádné artefakty levných řešení. Středy příjemně zaostřené, žádná zbytečná koherentnost. Výšky příjemné, rozumné tak jako u kvalitní měďi! Doporučuji k rychlejší muzice, pop, rock i metal. Vhodný také k novějším hudebním titulům. Moc pěkný zvuk! Pokud potřebujete tepolejší a více pohodový kabel pak Furutech Alpha S21.  

Pokud potřebujete dostat do systému tonální vyváženost a celkovou pevnost v podání celého pásma, při maximálním zachování hudebnosti, pak je to ideální kombinace vysoce kvalitního měděného vodiče a kvalitního zlaceného konektoru konektoru za velice dobré peníze. Velmi doporučuji tuto kombinaci.

Signální kabel nejvyšší kvality Acoustic Revive LINE-1.0R-TripleC

PC-TripleC (Pure Copper-Continuous Crystal Construction) je první specializovaný zvukový vodič na světě vyrobený průkopnickými technologiemi. Přijímá nečistou látku mikronového zrna odstraněnou OFC (bezkyslíkatá měď). Kováním OFC zhušťuje svou krystalovou architekturu až o 80%, aby zlepšila svou hustotu vodičů na maximum a také aby byla ve stejném směru hranice zrn.

Struktura kabelu se vší extravagancí

Ideál kabelu spočívá v tom, že nedochází ke ztrátě nebo změně přenosu. Jinými slovy, je bez kabelu.

Na světě neexistuje žádný kabel, který by zlepšoval kvalitu zvuku. Výměna kabelu a změna kvality zvuku je pouze ve formě této ztráty přenosu a zhoršení přenosu.

 

Cílem ACOUSTIC REVIVE je být bez kabelu.

Aby se eliminovaly ztráty a zhoršení přenosu, dosáhla společnost ACOUSTI REVIVE ideální struktury kabelů společným vývojem s výrobcem specializovaným na multidisciplinární materiály, aniž by byla posedlá stávající koncepcí výroby kabelů. Zejména u jednožilového vodiče, který ovlivňuje kvalitu zvuku, jsme přijali první kovanou výrobní metodu na světě, PC-Triple C, a ve spolupráci s FCM Co., Ltd. jsme ji provedli eliptickou, abychom eliminovali rezonanci vlastní tomuto drát.

Teflonem potažená flexibilní měděná trubice, která umožňuje flexibilní manipulaci, která se nezdá být jednožilovým kabelem, a zároveň zajišťuje ohromující vlastnosti stínění štítu, byla vyvinuta společně s Shinagawa Shoko Co. Spolu s Ebisawou společně vyvinuli trubku z přírodního hedvábí a kromě tlumicí struktury využívající kombinaci různých kovů pro konektor byl společně s Matsugane Co. vyvinut typ šroubového upevnění, který potlačuje zhoršení kvality zvuku v důsledku pájení. , Ltd. Má bezkonkurenční luxusní strukturu, ve které jsou zcela ručně vyráběny nové materiály.

Většina komerčně dostupných vyvážených kabelů XLR má dvoužilovou stíněnou strukturu, ale vyvážený linkový kabel ACOUSTIC REVIVE XLR má třížilovou stíněnou strukturu, která zajišťuje dokonalý vyvážený přenos.

Vzduchová plovoucí struktura, která neruší přenos energie. Říká se, že kabel má kromě původního přenosu proudu i nějaký druh přenosu energie.

Předpokládá se, že tento přenos energie souvisí také se skutečností, že zvuk vychází z reproduktoru, když je kabel zasažen, ale v minulosti byli výrobci kabelů naopak důkladně potlačeni vibrace samotného kabelu, jako je bavlna a PP pásmo. Zabíjelo to přenos energie kabelu tím, že se to zabalilo nebo naplnilo gumou nebo pryskyřicí.

Ve skutečnosti to byla příčina potlačení zvuku a bez energie.

V ACOUSTIC REVIVE jsme vytvořením vzduchové vrstvy kolem vodiče dosáhli ohromného výřezu, otevřenosti a kvality zvuku s vynikajícím energetickým pocitem. Vyvinula trubku z přírodního hedvábí, která oživuje život bez poškození kvality zvuku

Polstrovaná trubice pro zajištění vzduchové vrstvy nepoškozuje kvalitu zvuku, ale naopak dává život přírodní hedvábné trubici ve spolupráci s největším japonským výrobcem hedvábí Hasegawa Shoten Co., Ltd. a Ebisawa výrobního závodu. Dostal jsem to a vyvinul. Materiál v blízkosti vodiče má velký vliv na kvalitu zvuku a PVC je nejhorší.

 

Pružný štít z měděné trubky potažený teflonem s dokonalým vedlejším účinkem a bez vedlejších účinků

Opletený drát se běžně používá pro štíty. Tento pletený štít byl ve skutečnosti plný mezer, dokonce i při vysoké rychlosti pletení, a nebylo možné dosáhnout dokonalého stínícího efektu. Pletené vodiče také generují bludné proudy, které jsou stejně komplikované jako lanka, což nepříznivě ovlivňuje původní přenos signálu, jako jsou náhodné zvuky a zkreslení. Zdá se, že se jedná o pověru, že nestíněný zvuk je lepší než stíněný kabel. V některých částech byl také kabel se štítem vyrobeným z hliníkové fólie, ale protože hliník má silný dozvuk, generuje se doprovodný zvuk a zkreslení a jeho nevýhodou je, že má silný zabarvení. dělal.

 

Tentokrát jsme jako materiál štítu použili flexibilní měděnou trubku potaženou teflonem, která je mnohem silnější než fólie nově vyvinutá společností Shinagawa Shoko Co., Ltd.Výsledkem je, že kromě ohromujících charakteristik stínění, které nevytvářejí zvláštní zvyky, náhodné zvuky a zkreslení, která jsou nesrovnatelná s konvenčními opleteními a fóliemi, jsme získali obrovskou flexibilitu mnohem lepší než lankové kabely. Trubka CSF, která poskytuje redukci sálavého šumu, efekt absorpce elektromagnetických vln a efekt dvojitého štítu. Na nejvzdálenějším obvodu kabelu jsme použili trubku CSF (již se prodává samostatně!), Která byla vyvinuta společně s výrobcem trubek SF.

 

Furutech FP-160G

Středová mechanika je vyrobena ze slitiny mědi potažené vrstvou 24karátového zlata, která byla podrobena procesu Alpha. Měděný plášť. Vodič se jistí pomocí šroubku k tělu mechaniky. Odpadá tak pájení a případné přechodové můstky. Maximální průměr kabelu - 9,3 mm.

 

Vysoce výkonné audio RCA konektory

 

Hodnocení

Eutektický odlitek z mosazi s centrálním kolíkem / pojistný kleštinový typ)

Pozlacené 24k zlatem

 

Funkce

Středový kolík z eutektické mosazi α (Alpha)

Mosazné tělo a upínací kleština • Izolace fluoropolymerem

Připojení: uchycení šroubkem

Specifikace:

Určeno pro průměry kabelů do 9,3 mm

Rozměry: 14,8 mm ± 0,1 průměr x 52,1 mm ± 0,1 mm celková délka

Parametry

Filtr kabelů Best deal
Nahoru