Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod O nás

O nás

něco o mě a jak to celé vzniklo

Nákupem, výrobou a kompletací kabelů všech druhů se zaobírám více jak 15 let. Za tu dobu se mi podařilo navázat kontakty jak u výrobců kabelů mnohých značek po celém světě, tak i u distributorů tady u nás v České republice. A samozřejmě je zde velké množství zákazníků /dnes stovky/, kteří si užívají mnou realizované, zkompletované kabely ve svých systémech po mnoho let. Není to jen o tom, aby kabelem procházel signál, to už mnozí zákazníci vědí, je to o tom že každý systém potřebuje individuální přístup. Pro někoho je vhodný kabel od značky Furutech /používají svazkové vodiče/, ale někomu bude lépe sedět třeba od Acustic Revive /pevné hard wire/. Někdy potřebujete pomoci systému stříbrným signálním vodičem /digitální a analogový/ a někdy stačí vyměnit reproduktorový kabel za jinou značku a je zvuk někde úplně jinde. A o tom ta celá ta moje práce je!

V současné době je v mém podfóliu několik zajímavých z naček, které patří ke špičce jak v oblasti výroby kabelů a řezané metráže, tak i výrobě konektorů. Za ty léta mám zkušenosti i s mnoho jinými značkami, které jsem měl možnost mít i ve svém hifi systému, ale stále jsem se vracel k těmto, které dodnes nabízím. Jednak pro svou kvalitu, která spolu s cenou vůbec nemá srovnání, nabízí totiž až trojnásobný poměr cena výkon! A také šíří záběru, které značky nabízí až 30 typů kabelů pro různá použití. Určitě dalším podstatným faktorem je, že ke svým kabelům nabízí kompletní příslušenství, to jsou především konektory, příslušenství pro snadnější montáž /klíče, klimpry, spojky/ dále pak držáky kabelů a další. Japonské značky patří ke špičce v nabídce, proto jsou pro mě zajímavé po mnoho let….

Vzhledem k tomu, že se má nabídka nejrůznějších kabelů a příslušenství za poslední dva roky značně rozrostla, dnes je to zhruba 180 kabelů a k 100 druhům konektorů, byl jsem nucen s ní přijít v této podobě, kde má každý možnost si zboží prohlédnout /všechny fotografie jsou reálné - mnou nafocené/, dostat se k potřebným informacím /od výrobce v češtině nebo mnou psané poznámky k produktu/ a také vybrat si ten správný konektor a příslušenství.

Toto není jen můj jakýsi koníček, pro mne je to práce na plný úvazek a tak také k němu přistupuji. Mohu Vám tedy slíbit, že pokud budete mít zájem zde nakupovat, určitě Vám nebudu vnucovat zboží, které pro Vás není vhodné, lacinými reklamními triky, jen proto že je drahé a mé testy a poznámky k produktu budou postaveny na objektivních základech. Vždy je mou snahou, aby Vám ten daný kabel dobře sedl v rámci systému který máte doma.

Všechny ceny u kabelů uvedené, jsou za kompletní a funkční provedení montáže kabelu. Na rozdíl od jiných obchodů zde tedy kupujete kompletní a funkční kabel a marže na zboží je odměna za mojí práci. Pokud potřebujete základní informace o značce co nabízí a doporučení jaké kabely jsou vhodné k Vašim komponentům mám v sekcí ceníky, také zajímavé informace a odkazy mnou zpracované a uložené v pdf.

Závěrem doporučím také návštěvu mého kanálu na youtube, kde pravidelně představuji novinky, montaže, dlouhodobé testy, kabelů, filtrů a příslušenství. Pokud se zaregistrujete už žádná recenze Vám neunikne.

 

Tak dobrý poslech a vítejte na audionirváně…

Váš Robert Helvich

fotogalerie zkompletovaných kabelů pro zákazníky

Hifi studio ProMuzik

Jako hifi studio fungujeme jen velmi krátce, v podstatě od nového roku (2021). Ale mnozí moji zákazníci, kamarádi ke mně jezdí už dlouho. Nejen pro kabely a případné rady, ale také podívat co je nového a nadýchat se trochu toho teplého vzduchu z monobloků. Hifi studio se zaměřuje především na prodej kabelů z řezané metráže a též pro doplnění sortimentu i setových kabelů. Neprodáváme tudíž žádné komponenty. A tím se lišíme od všech hifi studií po celé republice. Já věřím že pokud děláte něco na plné pecky, neměli by jste to tříštit do více věcí, jen proto že to „nese“. 

Všechny prodávané kabely a konektory mám skladem! Tím se opět liším od všech hifi studií, nemusím tudíž zájemci nic objednávat! Pokud chce kabel na místě, mám jich zde zhruba 20-30 hotových k dispozici. Jinak do druhého dne vyrobím a případně pošlu. Všechny nabízené kabely jsem ochoten proti záloze půjčit domů !! Nekupujete zajíce v pytli. V současné době nabízím 10 značek asi 120 druhů kabelů, ale během krátké doby budu nabízet více značek a kabelů na míru. Firma je prací jednoho člověka, tak proto… Pokud máte zájem o nějaký kabel, případně se zastavit, vždy mi prosím zavolejte a domluvíme se. Všechny kabely jsou vystavené na tomto portálu, který velmi usnadní komunikaci ve Vašich potřebách.

Budu se na Vaší návštěvu těšit….

Nahoru