Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Analogové XLR kabely Furutech DAS 4.1 eDUCC OCC / Furutech CF-601M/602F NCF R

Novinka

Furutech DAS 4.1 eDUCC OCC / Furutech CF-601M/602F NCF R

Značka: Furutech NCF
V současné době nejlepší kabel od značky Furutech v metráži s dovětkem NCF. Kabel nabízí nebývale kvalitní basy, pevnost a čistotu zobrazení. Ukotvení hudby v prostoru a přesnost! Těžko hledat srovnání v nabídce signálových kabelů i jiných značek na trhu! Stříbrné vodiče Vám dodají více vzduchu a prostoru v nahrávce, ale seberou Vám zaostření a přesnost na středech a pocitově ubydou basy. Takže výsledkem je, že pokud je měděný vodič opravdu extra kvalitní, je to menší zlo než čistě stříbrný vodič. Osobně doporučuji k vyladěným aparaturám, kde chcete jít s kabelem prostě o kategorii výš. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

34 390 Kč včetně 21 % DPH 28 422 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech DAS 4.1 eDUCC OCC / Furutech CF-601M/602F NCF R

recenze:

V současné době nejlepší kabel od značky Furutech v metráži s dovětkem NCF. Kabel nabízí nebývale kvalitní basy, pevnost a čistotu zobrazení. Ukotvení hudby v prostoru a přesnost! Těžko hledat srovnání v nabídce signálových kabelů i jiných značek na trhu! Stříbrné vodiče Vám dodají více vzduchu a prostoru v nahrávce, ale seberou Vám zaostření a přesnost na středech a pocitově ubydou basy. Takže výsledkem je, že pokud je měděný vodič opravdu extra kvalitní, je to menší zlo než čistě stříbrný vodič. Osobně doporučuji k vyladěným aparaturám, kde chcete jít s kabelem prostě o kategorii výš. 

FURUTECH DAS-4.1 e-DUCC OCC

Vyvážený propojovací kabel OCC DUCC měď Ø10mm

Tento symetrický propojovací kabel Furutech DAS-4.1 nabízí naprosto vynikající designovou kvalitu, která vám umožní navrhnout si vlastní high-end audio kabely. Vyznačuje se dvěma vodiči vyrobenými ze tří vrstev opletených v opačných směrech. Vnitřní vrstva je vyrobena z α-OCC mědi a další dvě jsou vyrobeny z α-DUCC mědi, materiálů, které zajišťují dokonalou elektrickou vodivost. Kryogenní úprava vodičů Alpha (α) umožňuje optimalizaci materiálu pro zvýšení jeho výkonu.

Každý vodič je izolován polypropylenovým (PP) pláštěm a držen na místě polyesterovou výplní. Trojité stínění se pak používá k odvrácení rušení, které by mohlo změnit integritu signálu. Celé to je chráněno dvojitým PVC pláštěm, z nichž jeden je NCF, a oblečeno do krásného modročerného pleteného polypropylenového pláště.

 

Furutech DAS-4.1 Câble de modulation Cuivre OCC DUCC Symétrique Ø10mm

1 Braide polypropylene (PP) covering sleeve
2 PVC external sheath
3 PVC and NCF internal sheath
4 Papre foil shielding
5 Braided α-OCC copper shielding
6 Copper foil shielding
7 Non-woven fabric wrap 
8 Polyester filling
9 Polypropylene insulation sheaths
10 α-DUCC copper outer conductor (right rotate)
11 α-DUCC copper middle conductor (left rotate)
12 α-OCC copper inner conductor (right rotation)Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Interconnect cable
Conductors α-OCC copper
α-DUCC copper
Conductors section 1.65mm² (15AWG)
Insulation Polypropylene
Internal sheath PVC + NCF
External sheath PVC
Covering sleeve Braided polypropylene
External diameter Ø10mm
GENERAL
Color Blue and black
Quantity Sold by the meter

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru