Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Řezaná metráž Audioquest volná metráž Audioquest SLIP-DB 14/4 šedý instalační kabel

Audioquest SLIP-DB 14/4 šedý instalační kabel

Značka: Audioquest
Instalační kabel do lišt a husích krků. Velice dobře kluzný. Doporučuji pro instalaci do 15ti metrů délky, zdroj-reproduktor, neboť síla vodiče je 2,08mm2. Pro delší vedení doporučuji buď použít vodiče jako biwiring pro reproduktor, nebo sloučením obou párů vodičů do jednoho a tím, bez problémů můžete vést i 25 metrů délky zdroj-reproduktor..... Tlušťka kabelu je 83mm. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

349 Kč včetně 21 % DPH 289 Kč bez DPH
+

Popis - Audioquest SLIP-DB 14/4 šedý instalační kabel

V případě že máte zájem odebrat více jak 20 metrů délky, prosím o zaslání poptávky....

SLIP-DB 14/4...........4x2,08mm2............83mm.

Kabel je vhodný do lišt kde se velmi dobře protahuje pro svou kluznost, mezi příčky a přichycení přímo na zeď. Je vhodný pro reprosoustavy kde potřebujete více vodičů, zde jsou čtyři /dvoupásmové, s výkonem 50W a více apod./.

Reproduktorový kabel který svým zvukovým projevem velmi příjemně překvapí. Kabel lze využít pro instalace domácího kina i domácí aplikace ozvučení domu.

Instalace kabelů bývá obtěžující a často i velmi problémovou činností. AudioQuest navrhl SLIP-DB 14/4 speciálně pro usnadnění práce v těchto situacích a tvrdí, že neexistuje ideální a přitom kluzký kabel. SLIP-DB 14/4 je však velmi blízko pomyslnému vrcholu díky použitým materiálům a vhodně zvolenému tvaru kabelu. Může tak nabídnout to nejlepší, co lze pořídit - kabel se skvělým zvukem, ohebný a dostatečně kluzký, aby ho bylo možné snadno instalovat a protahovat při instalacích.

Audioquest SLIP-DB 14/4, excelentní reproduktorový kabel prodávaný jako metráž. Disponuje průměrem 4 × 1,31 mm2, a jeho konstrukce, která umožňuje snadné protahování v "husím krku", ho dělá výbornou volbou pro instalační techniky a firmy. Kabel je vhodný díky kvalitnímu plášti také pro aplikace do stěny (CL3, FT4).

SLIP-DB 14/4 je nadstandardně kvalitní kabel z výběrové, vysoce čisté mědi s dlouhými zrny (LGC). To znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu. Výsledkem je znatelně menší zkreslení zvuku.

Výrobce Audioquest je v audio oblasti pojmem, jeden z předních výrobců, a záruka kvality zvuku i provedení.

 

PŘEDNOSTI

- Žíly jsou samostatně izolované, společně opláštěné do jednoho vodiče.

- Ideální pro instalace do "husích krků".

- Materiál: polotuhý soustředěný svazek vodičů z mědi s dlouhými zrny (LGC).

 

Průměr: 4 × 14 AWG (2,08 mm2)

Nahoru