Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely Digitální XLR kabely Neotech NEDI-4001 AES-EBU 110 Ohm

Novinka

Neotech NEDI-4001 AES-EBU 110 Ohm

Značka: Neotech
Velice kvalitní kabel pro všestranné digitální zapojení. Je použitá čistá OFC měď, která je pak technologickým procesem postříbřena 5N stříbrem. Zvuk je čistý, koherentní s velice dobrým zvukovým podáním na středech. Charakteristika je čistota a průhlednost... Velice dobý poměr cena/výkon! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

3 690 Kč včetně 21 % DPH 3 050 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEDI-4001 AES-EBU 110 Ohm

Neotech NEDI-4001

Vynikající digitální kabel AES/EBU s vodiči s tuhým jádrem a postříbřením, 3-ti vrstvý systém stínění.

TECHNOLOGIE

Vodiče s tuhým jádrem eliminují interakce mezi vlákny, které bývají častým zdrojem rušení. Tyto vodiče minimalizují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. S ohledem na omezení RF rušení jsou všechny vodiče v tomto kabelu směrové.

Postříbřené vodiče o průměru 0,24 mm2 s pevným jádrem jsou ideální pro vysokofrekvenční signály. Tyto signály se, právě pro své vysoké frekvence, pohybují téměř výlučně na povrchu vodiče. Vodiče u kabelů řady CARBONmají na povrchu tenkou vrstvu z vysoce čistého stříbra. Výkon se téměř blíží celostříbrným kabelům, avšak cena takového kabelu je podobná spíše ceně měděného kabelu. Jedná se tak o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních USB kabelů.

3-vrstvý systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání změnám zvuku.

Stínění fólií a pocínovaným opletem: Opláštění vždy hraje velmi důležitou roli v jakémkoliv provedení kabelu, nicméně plášť na koaxiálním propojovacím kabelu hraje roli ještě mnohem důležitější, protože jeho role není jen sloužit jako plášť ale také jako zpětné vedení. Audioquest věnuje speciální pozornost výběru kvality kovu a výrobním technikám opláštění právě proto, že výsledek značně ovlivní poslech i pohled.

Pěnová izolace z tvrdých buněk (HCF) zajišťuje geometrii párů vodičů. Jakýkoliv pevný materiál blízko vodiče se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty. Část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Izolace z pěnové hmoty z tvrdými buňkami je podobná izolaci z pěnového PE, ale je injektována dusíkem za účelem vytvoření vzduchových kapes, protože dusík (podobně jako vzduch) neabsorbuje energii a proto se z vodiče neuvolňuje žádná energie a tím pádem ani nevzniká zkreslení. Díky tuhosti tohoto materiálu udržují vodiče po celé délce kabelu stabilní vztah a výsledkem je konstatní charakter impedance a další minimalizace zkreslení.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru