Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely Ethernetové kabely Furutech LAN-8 NCF Ultimate cable / Silver plated

Furutech LAN-8 NCF Ultimate cable / Silver plated

Značka: Furutech
kvalitní skutečné higendový kabel se všemi nejmodernějšími technologiemico značka Furutech nabízí! LAN-8 NCF je krásně navržený a postavený kroucený dvoulinkový S/FTP kabel kategorie 8 pro Ethernet a další vysokorychlostní přenos signálu. NCF Connector Shell (Multi-materiálová hybridní konstrukce)) – NCF se vyznačuje speciálním krystalickým materiálem, který má dvě „aktivní“ vlastnosti. Zaprvé generuje záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Zadruhé převádí tepelnou energii na daleko infračervenou. Furutech kombinuje tyto pozoruhodné vlastnosti materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti s „piezoelektrickým efektem“. Výsledný vzorec Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumícím materiálem. Vytvořený společností Furutech a nachází se výhradně v produktech Furutech. NCF přináší vylepšení v hloubka a zaměření zvukové scény, harmonické a tonální vyvážení s NCF.Nízké frekvence jsou čistší, s větším smyslem pro definici, který umožňuje snížená hladina šumu. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

4 342 Kč včetně 21 % DPH 3 589 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech LAN-8 NCF Ultimate cable / Silver plated

Furutech LAN-8 NCF Ultimate High End Audio Grade CAT-8 LAN cable

kvalitní skutečné higendový kabel se všemi nejmodernějšími technologiemico značka Furutech nabízí!

LAN-8 NCF je krásně navržený a postavený kroucený dvoulinkový S/FTP kabel kategorie 8 pro Ethernet a další vysokorychlostní přenos signálu.
NCF Connector Shell (Multi-materiálová hybridní konstrukce)) – NCF se vyznačuje speciálním krystalickým materiálem, který má dvě „aktivní“ vlastnosti. Zaprvé generuje záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Zadruhé převádí tepelnou energii na daleko infračervenou. Furutech kombinuje tyto pozoruhodné vlastnosti materiál s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti s „piezoelektrickým efektem“. Výsledný vzorec Nano Crystal² je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumícím materiálem. Vytvořený společností Furutech a nachází se výhradně v produktech Furutech. NCF přináší vylepšení v hloubka a zaměření zvukové scény, harmonické a tonální vyvážení s NCF.Nízké frekvence jsou čistší, s větším smyslem pro definici, který umožňuje snížená hladina šumu.


• Kategorie 8 je zpětně kompatibilní s kategoriemi 7 a 6. Má také vylepšené specifikace pro přeslechy a systémový šum než kategorie 7 s přidaným stíněním pro každý jednotlivý pár vodičů a kabel jako celek. Kromě dodatečného stínění nabízí LAN-8 NCF kroucené páry s počtem zákrutů na jednotku délky, což zvyšuje RF stínění a chrání před přeslechy.
• Kabel kategorie 8 umožňuje 40gigabitový Ethernet a frekvence až 2000 MHz (kategorie 7 X 3.3). Odolný proti rušení, poskytuje rychlé a stabilní síťové prostředí.
• Hlavní vodič: 24 AWG (19/0,12) Postříbřený α (Alpha) OCC vodič pro minimální ztráty přenosu.
• Konektor RJ45(8P8C): α (Alpha) nemagnetický vodič s hlubokým 24karátovým zlatem a 24karátovým zlatem pokoveným tělem ze slitiny mědi s minimálními magnetickými vlastnostmi zabraňujícími degradaci signálu.
• 3vrstvé stínění s hliníkovou fólií s vynikající izolací hluku a měděným opletením převyšující stínící účinky konvenčních kabelů. Účinně izoluje hluk a dramaticky zlepšuje reprodukci zvuku.
• Nejlepší tlumicí a izolační materiály pro lepší rozšíření frekvence a tonální vyvážení
• Plášť: stupeň hořlavosti schválený UL/CL3; Vyhovující RoHS Flexibilní PVC (černý) a vysoce kvalitní nylonový opletený rukáv s jednoduchým efektem zabraňujícím vnitřní rezonanci a vykazujícím lepší tlumicí výkon. Vnější průměr: cca 7,0 ± 0,1 mm
 

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru