Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Digitální kabely Ethernetové kabely Neotech NEET-3008 UP-OCC Copper Ethernet Cable

Novinka

Neotech NEET-3008 UP-OCC Copper Ethernet Cable

Značka: Neotech
Monokrystalická měď. Neotech NEET-3008 Kabel Ethernet RJ45 Argent UP-OCC. Neotech nabízí se svým NEET-3008 vynikající ethernetový kabel RJ45, který těží z výjimečného designu. Integruje měděné UP-OCC vodiče o průřezu 0,258 mm² (23AWG), které zajišťují dokonalou elektrickou vodivost a tím i přenos signálu. Každý vodič má trojitou izolaci skládající se z HDPE pláště a dvou hliníkovo-mylarových fólií. Sestava je poté držena pohromadě pláštěm z PVC a pokryta černým pleteným nylonovým pláštěm. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

4 250 Kč včetně 21 % DPH 3 513 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NEET-3008 UP-OCC Copper Ethernet Cable

Technologické pojmy:

UP-OCC – čistá monokrystalická struktura kovu bez typických krystalů na povrchu, nejvyšší stupeň kvality současného vývoje, technologické know-how společnosti Neotech Dr. Ohno.

OCC – technologicky upravený vodič formou válcování OFC kovu za studena a jeho zhušťování snížení až o 80% původní tloušťky, dále povrchové leštění vodiče a ošetření v kryo komoře.

OFC – tažením vyrobený vodič, jenž má strukturu dlouhých zrn, tedy asi 50x lepší strukturu pro vedení zvuku než standardní proces výroby

Pojem plochý vodič – jak známo, zvuk se šíří vodičem povrchově a pokud chceme, aby těch ploch bylo co nejvíce pro lepší přenos všech frekvencí, musíme v případě kulatého vodiče přidat počet vodičů a nebo obvod vodiče zvětšit. To sebou přináší problémy, vyšší cena vodičů, silnější kabel s nutností lepšího clonění. Neotech přišel před třemi lety s elegantním řesením plochého vodiče. Jeden plochý vodič je asi 2,80 - 3,24 standardního kulatého vodiče o síle 0,80 – 1,20mm.

Doporučuji přečíst:

Tato průmyslová společnost byla založena profesorem Ohno z Chiba Institutu Technologií v Japonsku v roce 1991 na Tchaj-wanu. Kdy zavedl do hifi průmyslu standard v podobě monokrystalických vodičů stříbra a mědi známý jako UP-OCC /čistý vodič bez typických krystalů na povrchu vznikajících tažením vodiče při výrobě/, dále pak technologicky upravené původně kulaté vodiče, do hvězdice nebo stáčené do spirály, pro zlepšení zvukového projevu /lepší dynamika a chování stříbra na basech/ a tím zvětšení přenášené plochy zvuku. Za zmínku také stojí nejnovější technologie výroby plochých vodičů /mnoho násobně zvětšují přenášenou plochu zvuku oproti kulatému vodiči až o 3,24 násobně/. Během následujícího období byli zavedeny nové postupy geometrie vodičů /náhodně splétané vodiče v těle kabelu, aktivní stínění vodičů systémem postupného nanášení nově vyvinutých materiálů /teflonu, uhlíku/ a dále pak napařováním měděných a stříbrných folií o síle několika mikronů na tělo kabelu jako sekundární ochrana vodičů. V současnosti od této technologické společnosti odebírá vodiče celá řada světových značek, jako je Siltech, Audioquest, Atlas cable, Synergistic Research a desítka dalších. Tyto vodiče nalézají uplatnění v nejvyšších modelech jejich produkce prodávaných za desítky tisíc eur.

Domnívám se tedy, že tato společnost je světovým lídrem v oblasti nových technologií v hifi průmyslu a neměla by uniknout Vaší pozornosti. Jsem hrdý na to, že tuto průmyslovou značku mohu zastupovat tady v České republice. Dnes nabízí desítky /celkově až stovku/ kabelů v metráži a je tak největším producentem těchto kabelů na světě. Všechny kabely Vám rád postupně představím na Youtube kanálu, newsletteru u registrovaných zákazníků a zde nabídnu na vyskoušení a prodej.

 

NEOTECH NEET-3008 Ethernetový kabel RJ45 UP-OCC měděný 1m

Neotech NEET-3008 Kabel Ethernet RJ45 Argent UP-OCC 1mMonokrystalická měď. Neotech NEET-3008 Kabel Ethernet RJ45 Argent UP-OCC. Neotech nabízí se svým NEET-3008 vynikající ethernetový kabel RJ45, který těží z výjimečného designu. Integruje měděné UP-OCC vodiče o průřezu 0,258 mm² (23AWG), které zajišťují dokonalou elektrickou vodivost a tím i přenos signálu. Každý vodič má trojitou izolaci skládající se z HDPE pláště a dvou hliníkovo-mylarových fólií. Sestava je poté držena pohromadě pláštěm z PVC a pokryta černým pleteným nylonovým pláštěm. 

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type Ethernet RJ45 cable
Length 1m, 2m
Connectors 2x RJ45
Conductors material UP-OCC Copper
Conductors section 4x 0.258mm² (23AWG)
Triple insulation 1x HDPE sleeve
2x Aluminum-Mylar foils
External sheath PVC
Covering sheath Braided Nylon
External dimensions 4.2x 14.2mm
Color Black

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru