Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory napájecí 230V Neotech NC-P312 / 303 G

Novinka

Neotech NC-P312 / 303 G

Značka: Neotech
konektory jsou velice kvalitní, mají tělo vyrobené z pryskyříce a uhlíkových vláken, výhodou tohoto řešení že konektor nepřitahuje žádná vnější rušení. Zvukový projev je celkově měkkčí s důrazem na hudebnost zvukového projevu.Označil bych jej za vyšší střední třídu napájecích konektorů. Velkou výhodou je, že se do něj vejdou na vstupu i extrémně silné kabely! Myslím si že není kabel co by se doněj nevešel. Výrobce uchycení kabelu řeší z vnějšku pomocí přiložených redukcí. Je to pracnější než třeba u konektorů značky Furutech, ale dostanete do něj cokoli! Dobrá volba pro ty co chtějí kvalitní konektor z vyšší třední třídy. Sám je používám na všech kabelech Neotech. Tento konektor IEC C13 Neotech NC-P303G IEC C13 vám umožní navrhnout vlastní vysoce výkonné napájecí kabely. Obsahuje 99,99999% čisté měděné kontakty UP-OCC s 24karátovým zlatem, což zajišťuje optimální vodivost a odolnost proti oxidaci. Montáž se provádí jednoduše pomocí šroubového systému, bez nutnosti pájení. Konektor je dodáván s redukcemi pro efektivní držení vašeho kabelu. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

5 900 Kč včetně 21 % DPH 4 877 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NC-P312 / 303 G

hodnoceno poslechem:

konektory jsou velice kvalitní, mají tělo vyrobené z pryskyříce a uhlíkových vláken, výhodou tohoto řešení že konektor nepřitahuje žádná vnější rušení. Zvukový projev je celkově měkkčí s důrazem na hudebnost zvukového projevu.Označil bych jej za vyšší střední třídu napájecích konektorů. Velkou výhodou je, že se do něj vejdou na vstupu i extrémně silné kabely! Myslím si že není kabel co by se doněj nevešel. Výrobce uchycení kabelu řeší z vnějšku pomocí přiložených redukcí. Je to pracnější než třeba u konektorů značky Furutech, ale dostanete do něj cokoli! Dobrá volba pro ty co chtějí kvalitní konektor z vyšší třední třídy. Sám je používám na všech kabelech Neotech.

Tento konektor IEC C13 Neotech NC-P303G IEC C13 vám umožní navrhnout vlastní vysoce výkonné napájecí kabely. Obsahuje 99,99999% čisté měděné kontakty UP-OCC s 24karátovým zlatem, což zajišťuje optimální vodivost a odolnost proti oxidaci. Montáž se provádí jednoduše pomocí šroubového systému, bez nutnosti pájení. Konektor je dodáván s redukcemi pro efektivní držení vašeho kabelu.

Technical characteristics

SPECIFICATIONS
Product type IEC C13 connector
Contacts material UP-OCC Copper
Contacts plating Gold 24K
Max cable diameter (without reducer) Ø24mm
Diameters with reducers

bez redukce až 25mm

Ø17mm
Ø14mm
Ø11mm

Max conductors section 5.31mm² (10AWG)
Mounting type To screw
Total dimensions Ø43 x 84mm

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru