Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Napájecí filtry Furutech e-TP80S NCF nová generace

Akce

Furutech e-TP80S NCF nová generace

Značka: Furutech NCF
Furutech e-TP80ES NCF nová generace filtrace pro Vaši aparaturu, desítky nových technologií v jednom filtračním systému !! AC250V 10A 2500W max.e-TP80S NCF je sofistikovaný, luxusně vyrobený rozvaděč energie, který eliminuje mnoho běžných problémů vyskytujících se u audio a video komponent způsobených masivně kontaminovanou elektrickou energií. Alternativně jako set se špičkovým kabelem Furutech FP-S32N Alpha Nano a konektory FI-/E/28/38 Gold  v délce 150cm Více

Skladem > 3 ks

25 490 Kč včetně 21 % DPH 21 067 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech e-TP80S NCF nová generace

Furuetch e-TP80ES NCF nová generace filtrace pro Vaši aparaturu

desítky nových technologií v jednom filtračním systému !!

Alternativně jako set se špičkovým kabelem Furutech FP-S32N Alpha Nano a konektory FI-/E/11-N1 Gold v délce 150cm. /úspora -5%/

 

AC Multimode Power Filter a Distributor
- e-TP80ES NCF: AC250V 10A 2500W max.
GC-303 EMI-absorbující vnitřní povlak plus EMI šumový filtr.
- e-TP80ES NCF: 4 filtrované zásuvky Schuko / 4 nefiltrované zásuvky Schuko
・GC-303 EMI-absorbující povlak pro každou ze čtyř duplexních zásuvek.

Nano Crystal² Formula (NCF).
NCF je součástí vybraných produktů Furutech a vyznačuje se speciálním krystalickým materiálem, který má dvě „aktivní“ vlastnosti. Za prvé, generuje záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé, přeměňuje tepelnou energii na daleko infračervenou. Furutech kombinuje tento pozoruhodný materiál s keramickými částicemi o velikosti Nano a uhlíkovým práškem pro jejich další tlumicí vlastnosti s „piezoelektrickým efektem“. Výsledný Nano Crystal² Formula je dokonalým elektrickým a mechanickým tlumícím materiálem. Vytvořeno společností Furutech, nachází se výhradně v produktech Furutech.

e-TP80S NCF je sofistikovaný, luxusně vyrobený rozvaděč energie, který eliminuje mnoho běžných problémů vyskytujících se u audio a video komponent způsobených masivně kontaminovanou elektrickou energií.
Křivka střídavého proudu je silně zkreslena zemním šumem, napěťovými špičkami a poklesy, vysokofrekvenčním šumem napájecího zdroje z jiných součástí vašeho vlastního systému, plus vyzařovaným vysokofrekvenčním digitálním šumem z procesorů a digitálních propojení.

Existují také produkty zkreslení v horní a spodní části střídavého průběhu vytvořené spínanými napájecími zdroji v elektronických zařízeních ve stejném obvodu. Navíc nikdy nejste sami; vaše domácí napájení AC je sdíleno s ostatními byty, domy a podniky na stejném síťovém transformátoru. To je důvod, proč si mnoho audio a video nadšenců všimne, že jejich systémy jsou příjemnější pozdě v noci nebo o víkendech!

Krásně zpracované speciální hliníkové šasi účinně chrání před dalším běžným problémem, RFI (Radio Frequency Interference), a vrstva Formula GC-303 blokuje EMI (Elektromagnetické rušení).
Vnitřní elektroinstalace je drát FURUTECH μ-14 (14 AWG), který zaručuje nízký odpor. Zásuvky Furutech Hyper Quality Audio Grade (e-TP80ES NCF: zásuvky schuko) jsou připojeny k IEC AC vstupu e-TP80S NCF. Zásuvky (e-TP80ES NCF: zásuvky schuko) jsou vybaveny rhodiovaným fosforovým bronzem, nemagnetickými vodiči pro stabilní, dlouhotrvající a optimalizovaný přenos energie.

Dvoustupňový kryogenní a demagnetizační alfa proces společnosti Furutech
S využitím nejmodernějších technologií a materiálů vyvinul Furutech nízkoteplotní dvoufázový proces, který výrazně zlepšuje každý aspekt zvukového a obrazového výkonu. Ošetření začíná během výrobního procesu hlubokým, kondicionujícím kryogenním zmrazením všech kovových dílů. Použitím špičkových chladiv -- kapalného N2 nebo He -- Furutech dosahuje teplot mezi -196 až -250 ℃. Ošetřené části skutečně mění svou molekulární strukturu při těchto extrémních teplotách, čímž se uvolňuje vnitřní pnutí. Molekuly se k sobě vážou pevněji a celková struktura se stává stabilnější. To zlepšuje elektrickou vodivost a tím i přenos energie a signálu.
Krok dva v procesu Alpha vystavuje tytéž části patentované úpravě prstencové demagnetizace. Běžné vysoce výkonné magnety používané k tomuto účelu často zvyšují magnetické efekty; zanechávají některé oblasti více magnetizované než jiné. Tento patentovaný proces využívá řízený útlum k úplnému odstranění magnetizace pro okamžitě živější a barevnější vylepšení. Demagnetizace prstenců dále zvyšuje vodivost všech ošetřených materiálů.
VŠECHNY kovové části používané ve výrobcích Furutech procházejí úpravou Alpha Process, aby všechny konektory, vodiče a kovové části zůstaly v dokonalém, stabilním a vysoce vodivém stavu bez pnutí.

Formule GC-303
GC-303 je speciální materiál Furutech, který se váže na vnitřní spodní desku šasi (viz obrázek níže), který pohlcuje jakýkoli šum EMI (elektromagnetické rušení), který může být přenášen vaším zdrojem energie nebo generován vnitřními armaturami jednotky.
Konečný výsledek
Dvoustupňový kryogenní a demagnetizační proces Alpha pracuje v tandemu s dalšími konstrukčními funkcemi, aby vytvořil co nejoptimalizovanější možný přenos střídavého proudu. Naprostá znalost a oddanost Furutech detailům vede k většímu pocitu síly, dynamiky a rozlišení s čistším, černějším pozadím a větší, stabilnější zvukovou scénou, živými tonálními barvami a hlubším rozšířením na obou koncích frekvenčního rozsahu. e-TP80S NCF umožní jemnost, kultivovanost a nuance výkonu, spolu s mikro- a makrodynamikou, která vás zabaví bez dechu. Displeje všech typů budou vykazovat vyšší, ostřejší rozlišení s menším množstvím duchů, posunu barev, „sněhu“ nebo svislých a vodorovných čar.

Nová řada e-TP80S společnosti Furutech obsahuje FILTER a obvody MOV zvukové kvality:
Kombinovaný EMI filtr a přepěťová ochrana
Kolísání napětí, elektrické bouře a výkonové špičky mohou poškodit citlivou elektroniku. Furutech e-TP80S NCF je vybaven přepěťovou ochranou pro tuto důležitou vrstvu obrany pro ochranu vašeho systému.
Během napěťové špičky nový obvod MOV e-TP80S NCF automaticky přeruší napájení EMI filtru hlavní desky obvodů, aby se zabránilo zkratu a ochránil váš systém. Kromě toho obvody MOV zvukové kvality tlumí jakoukoli elektrickou a mechanickou rezonanci způsobenou elektrickým odporem, tokem tepla a energie.
Pro usnadnění signalizují LED diody normální funkci funkce přepěťové ochrany e-TP80S NCF a filtrů EMI. Když LED svítí, jste bez šumu a chráněni proti přepětí.


SPECIFIKACE:
Specifikace e-TP80ES NCF:
•Napětí: AC 250V 50/60Hz
•Proud pojistky: 10 A
 Příkon: 2500 W
•Vývod uzemnění: 8 otvorů
 Typ ochrany proti přetížení: Automatický obvod (po přepěťové ochraně je nutná výměna varistoru)
•Napětí izolace:  AC 1500V 1 MINUTA 5mA
•Unikající proud: Méně než 1,0 mA
 Max. Špičkové napětí: 6000V
 Max. Upínací napětí: 360V (8x20μSec)
 Max. Nárazový proud: 4500A (8x20μSec)
•Šumový filtr: -20db~92db (2~100Mhz)
•Energie (2 ms): 40 J
•Izolační odpor: 300MΩ Nad DC 500V
•Materiál těla: AL. SLITOVÝ PLECH (LAKOVANÝ)
•Indikátor napájení: LED
•Indikátor přepěťové ochrany: LED
•Vysoce výkonné zásuvky NCF Schuko FI-E30 NCF.
 Zásuvka izolovaná speciálním nylonem/skelným vláknem vyhovujícím RoHS se speciálním antirezonančním nano krystalickým, piezokeramickými částicemi a karbonovým tlumícím materiálem se speciálním antirezonančním nano krystalickým „NCF“ materiálovým krytem z polykarbonátu pro lepší tlumení vibrací .
 Špičkový IEC vstup pro zvuk nejvyšší kvality od Furutech FI-06 NCF(R)
 Formule GC-303
 Vysoce kvalitní nano keramické částice kompozitní izolátorové patky.
•Vnější rozměr: cca 400X130X60 mm.
•Čistá hmotnost: cca 1,9 kg.

Nahoru