Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Acoustic Revive AC TripleC 4800 / Furutech FI-11-N1 R/G

Novinka

Acoustic Revive AC TripleC 4800 / Furutech FI-11-N1 R/G

Značka: Acoustic Revive
Acoustic Revive - AC-Triple C4800 napájecí kabel s ultravysokým CP, který zdědil dovednosti pokročilého vybavení od vyšších modelů jako je například 8800 reference....Ideální kabel pro vedení kabeláže kam nelze poslat silnější kabel, dokonce je vhodný i do lišt a husích krků, které však nesmí být příliš dlouhé. Ideální kabel například když máte stolek, kde není mnoho místa na protažení kabelu, nebo za stolekem je málo místa na silnější kabeláž!! Super kabel například ke koncovce C7 viz. obrázek. Kabel hraje mimořádně dobře s technologií TripleC. Co však je nutno říct že nemá stínící oplet /daň za jeho ohebnost aflexibilitu/.  Více

Skladem > 3 ks

5 690 Kč včetně 21 % DPH 4 703 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive AC TripleC 4800 / Furutech FI-11-N1 R/G

Acoustic Revive - AC-Triple C4800 napájecí kabel s ultravysokým CP, který zdědil dovednosti pokročilého vybavení od vyšších modelů jako je například 8800 reference..

Ideální kabel pro vedení kabeláže kam nelze poslat silnější kabel, dokonce je vhodný i do lišt a husích krků, které však nesmí být příliš dlouhé. Ideální kabel například když máte hifi stolek, kde není mnoho místa na protažení kabelu, nebo za hifi stolkem je málo místa na silnější kabeláž!! Super kabel například ke koncovce C7 zde odkaz. Kabel hraje mimořádně dobře s technologií TripleC. Co však je nutno říct že nemá stínící oplet /daň za jeho ohebnost aflexibilitu/. 

Kabel ACOUSTIC REVIVE použil jako vodič poprvé na světě „single wire“. Konvenční kabelové vodiče jsou složeny ze zkroucených jemných vodičů Byl použit „lankový vodič“, ale tento zkroucený vodič zabraňuje výskytu „bludného proudu“, který se nazývá fenomén skoku lanka, který během přenosu poletí mezi jemnými linkami. , doprovodný zvuk. Na druhou stranu jediný vodič teoreticky negeneruje bludný proud, takže nedochází k žádnému zkreslení, šumům a doprovodným zvukům.

 PE izolace condu vodič o tloušťce 2,6 mm EE / F - 2,6 Triple C využívá velmi silný vodič s délkou vodiče 2,6 mm, aby dosáhl ohromné ​​kapacity napájecího zdroje. Obvykle se pro izolační materiál vnitřních elektroinstalačních materiálů používá PVC (PVC) se špatnou relativní dielektrickou konstantou (= 5,6), ale je vynikající v relativní dielektrické konstantě (= 2,2) pro EE / F - 2,6 Je použit Triple C PE (polyethylen) , je zabráněno ztrátě přenosu a je zlepšena rychlost přenosu. Štít z měděné fólie, který silně vypíná vnější hluk. EE / F - 2.6 Triple C silně vypíná skoky vnějšího šumu přijetím štítu z měděné fólie. EE / F - 2.6 Triple C nejenže odřízne hluk generovaný z těchto kabelů, ale má také účinek na potlačení radiačního šumu generovaného samotným vnitřním vedením, takže vliv hluku na další LAN kabel a anténní kabel Je také možné snížit to. Jako většina izolačních plášťů se pro většinu běžných vnitřních elektroinstalačních materiálů používá PVC (PVC) se špatnou relativní dielektrickou konstantou, ale v EE / F-2.6 je použit Triple C PE (vynikající v relativní dielektrické konstantě) polyethylen) a přenosové charakteristiky jsou důkladně vylepšeno.

Furutech FI-/E/11-N1 (R/G) - zástrčka IEC C15 R/G

Nová řada FI-11-N1 má novou techniku ​​pokovování, která přináší zvuková vylepšení a odolnější povrch. Novinkou v řadě jsou také kovové kabelové svorky pro pevné uchopení a kontrolu rezonance.

Furutech je celosvětově známý pro širokou škálu vysoce kvalitních OEM dílů a díky dodržování zásad Pure Transmission poskytuje trvale vynikající výsledky; prozkoumejte každý odkaz v napájecí a signální cestě a nakonec optimalizujte každý prvek. Nová řada FI-11-N1 má novou techniku ​​pokovování, která přináší zvuková vylepšení a odolnější povrch. Novinkou v řadě jsou také kovové kabelové svorky pro pevné uchopení a kontrolu rezonance. Japonský zvukový komentátor Masamitsu Fukuda k novému pokovování říká následující: „Nové pokovení rhodiem nabízí vysoké rozlišení, transparentní a přesný zvuk. Vysoký poměr signálu k šumu poskytuje větší kontrasty v celém frekvenčním spektru spolu s pevnými a přesnými basy. Rhodium vyniká zejména vysokými frekvencemi, které jsou podrobné a jasné. Celkově rhodium poskytuje mimořádně citlivý, delikátní, expresivní a neutrální zvuk… “„ Pozlacení je ideální pro nadšence, kteří dávají přednost plynulému, poněkud teplému a měkčímu zvuku. Díky o něco silnější vrstvě pozlacení než dříve je zvuk přesnější, což umožňuje stabilní zvukovou scénu a hladší vyvážení tónů. Díky lepší odezvě a dynamice přináší nový kabel detailní, silné basy a celkový expresivní zvuk…. “


Specifikace:
Vodič α (alfa) fosforového bronzu
Systém Floating Field Damper System * zabraňuje indukovanému magnetickému poli
Přední tělo z nylonu / skleněných vláken, polykarbonátový plášť
(Černá pro verzi 24k zlato a stříbro / Transparentní modrá pro verzi rhodium)
Určeno pro průměry kabelů od 6,6 mm do 16,0 mm (s delším šroubem do 20 mm)
Černá nemagnetická nerezová tlumicí svorka s nerezovými šrouby (M4 X 20 mm L)
Rozměry: Délka těla, průměr 44,0 × 39,0 mm × celková délka 77,0 mm.
Kontaktní povrch: zlacený
Typ konektoru: IEC C15

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru