Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Acoustic Revive Power Standard TripleC 8800 / Oyaide P-079e-C-079 G

Novinka

Acoustic Revive Power Standard TripleC 8800 / Oyaide P-079e-C-079 G

Značka: Acoustic Revive
mimořádně kvalitní kabel střední a vyšší hifi třídy. Zvláště vhodný pro sekundární zdroje jako jsou CD přehrávače, předzesilovače a streamery. Kabel má velice hudební zvuk, který je vzácnou kombinací měkkčího hudebního projevu, ale bez zbytečné inklinace k určitým frekvencím. Přirozená nepřehnaná dynamika! Velmi doporučujeme! Pokud chcete kabel s podobným hudebním projevem, ale k zesilovači či silnějšímu zdroji pak je to Oyaide Vondita! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

10 270 Kč včetně 21 % DPH 8 488 Kč bez DPH
+

Popis - Acoustic Revive Power Standard TripleC 8800 / Oyaide P-079e-C-079 G

Kabel nejvyšší kvality Acoustic Revive POWER REFERENCE-TripleC-8800 EU
 

hodnocení:
mimořádně kvalitní kabel střední a vyšší hifi třídy. Zvláště vhodný pro sekundární zdroje jako jsou CD přehrávače, předzesilovače a streamery. Kabel má velice hudební zvuk, který je vzácnou kombinací měkkčího hudebního projevu, ale bez zbytečné inklinace k určitým frekvencím. Přirozená nepřehnaná dynamika! Velmi doporučujeme! Pokud chcete kabel s podobným hudebním projevem, ale k zesilovači či silnějšímu zdroji pak je to Oyaide Vondita!


Eliptický vodič PC-Triple C s hedvábnou teflonovou izolací. Pro vodič absolutního-POWER CORD používáme eliptický jednoduchý vodič prvního zvukového vodiče na světě PC-Triple C vyrobený kováním, což je mimořádně silná velikost s výrobním limitem. Eliptická jednoduchá linka nemá špičku ve frekvenčním pásmu. Kromě toho izolační materiál používá speciální strukturu, která kombinuje přírodní hedvábí a teflon, které se v současné době pyšní nejvyššími špičkovými izolačními vlastnostmi. Relativní permitivita (síla k zastavení proudu) izolace z PVC (PVC) použitá pro běžné napájecí kabely je 5,6, ale relativní permitivita přírodního hedvábí a teflonu jsou 2,1 a 2,2, což má za následek ztrátu energie. Poskytuje ohromné ​​možnosti napájení.

Nejvyšší kvalita Oyaide P-079e/C-079 Gold

Každý náš výrobek je kompletně "made in Japan", a to i do nejmenších součástek, protože pro udržení vysokého standardu kvality a spolehlivosti je nezbytné, aby byl každý výrobní systém pod naší přímou a přísnou kontrolou. Naše výrobky jsou určeny pro speciální trh, kde by se nepatrné vibrace z uvolněného spoje nebo v důsledku nedokonalé volby materiálu mohly stát zásadní závadou.

Pečlivě navrhujeme každou součástku s ohledem na snadnost montáže, jednoduchost a požadavky, faktor nákladů je druhořadý. Naopak ignorujeme přebytečné zdobení a zbytečnou složitost. Jsme hrdí na to, že můžeme představit ture hodnotu pro vaše potěšení.

Tyto konektory a zástrčky nejsou pouze vysoce kvalitní; každý krok je učiněn tak, aby se realizoval `State of Art` pro audio aplikace.

Materiály
■ Kontakty
Základním materiálem je dezoxidovaný fosforový bronz (tloušťka 1,4 mm) pro pevnost a bezpečný kontakt. Po připojení snesou zatížení přes 7 kg. Povrch je dvakrát důkladně vyleštěn.

■ Pokovení
Výrobní proces začíná od základového povlaku. Materiál, který byl vyražen jako díl, je po strojním leštění hlavně ručně leštěn kus po kusu.

Povlakování modelu P-079/C-079 je 24karátovým zlatem.
Obecně je 18karátové pozlacení používané pro indukční použití vlastně "slitinou zlata" kvůli zvýšení jeho vlastnosti odolnosti proti korozi a trvanlivosti. Protože však za nejdůležitější prioritní faktor považujeme jeho zvukovou kvalitu, je pro pokovení P-079/C-079 zvoleno čisté zlato bez niklu, kobaltu a vizmutu.

Stupeň čistoty(obsahová míra)
14K 54.2-62.5%
18K 70.9-79.2%
20K 79.3-87.5%
22K 87.6-95.9%
24K 95,9 % nebo více


Tělo
■ Tělo
30 % sklo plněné PBT má vynikající obrobitelnost a poskytuje vynikající elektrickou izolaci. Vysoce tuhé tělo P-037/C-037 účinně tlumí vysokorychlostní vibrace. Všechny šrouby, které byly původně navrženy pro řadu P/C, jsou vyrobeny z vysoce tuhé nerezové oceli, která je nemagnetickou látkou. Kromě toho nelze kabel oddělit od zástrčky silou menší než 30 kg, což je významný bezpečnostní prvek.

■ Nerezové šrouby
Všechny šrouby řady P/C jsou vyrobeny z vysoce tuhé nerezové oceli, takže se jejich hlava nezhroutí, ani když jim dáte příliš velkou sílu. Kromě toho, protože se jedná o nemagnetický materiál, pomáhá dosáhnout hign S/N ratio, aniž by byl zmagnetizován ve své konektivní části.

■ Vnější kryt
Vnější kryt řady P/C je pro svou tuhost a tvrdost vyroben z PC (polykarbonátu). Pomáhá tlumit drobné vibrace při rychlé odezvě a snižovat zkreslení díky své vynikající mechanické pevnosti.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru