Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Napájecí kabely 230V Oyaide Vondita / Furutech FI-E38/28 G

Oyaide Vondita / Furutech FI-E38/28 G

Značka: Oyaide
Pokud chcete dokonalý kabel, tak je tady ! Nová technologie výroby drátu, uložení a opletu... 102,30% čistota vodiče, uložen do speciální hedvábné bavlny....spolu s originálním konektorem Oyaide Palladium těžko snese srovnání! Pokud bych porovnával jen zvuk, bez znalostí ceny, řekl bych Shunyata Research - Sigma za 6x vyšší cenu !! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

13 890 Kč včetně 21 % DPH 11 480 Kč bez DPH
+

Popis - Oyaide Vondita / Furutech FI-E38/28 G

použity nejmodernější doporučené technologie:

  • kabel Oyaide VONDITA 
  • konektor Furutech FI-E38/28 G to nejlepší ze střední třídy
  • na krimpování použity rhodiované vidličky které se zalisují do zakončení kabelu 6x
  • použit nejnovější technologie Nano liquid roztok pro naimpregnování všech spojů 
  • chcete-li mít kabel TOP tak tohle je on !!

 

VONDITA TA-X
Premisa: Uhrančivý tón. Na základě tohoto konceptu byl vyvinut VONDI TA-X. Někteří říkají, že je to kouzelné a někdo dokonce umělecké, krásné a magické umělecké dílo VONDI TA-X. Zpívající hlas vychází z tichého prostoru a jeho tajemný a lesklý tón bude i nadále fascinovat srdce lidí, kteří poslouchají hudbu.


vlastnosti
Používá přesný vodič „102 SSC“, na který je společnost Oyaide Electric hrdá. Abychom se co nejvíce vyhnuli kontaminaci nečistotami, používáme pouze čistou měď, která neobsahuje žádnou recyklovanou měď mezi mědí, která vyhovuje JIS C 1011. 100% nečistot ulpívajících na povrchu se odstraní leštěním. Aby se vyhladil tok elektrických signálů proudících na povrchu vodiče, je drát ztenčen matricí z přírodního diamantu, aby se zlepšila hladkost povrchu drátu. Drát ztenčený s přesností obrábění ± 1 μm, což daleko překračuje standardní toleranci chyb ± 8 μm. Je to první kabel je byla přijata lanková strukturu 3E lanka s různým průměrem s vysokou hustotou. (patentováno). Zvyšuje hustotu a zaoblení pramenů a stabilizuje elektrické vlastnosti. Mechanické namáhání drátu je eliminováno žíháním dvakrát. Důkladné řízení produktu s údaji o kontrole výroby, údržbě, expedičních dnech atd. Dosahuje nejvyšší třídy 102,3% IACS /čistota vodiče/. Stejnou čistotu má například nový Shunyata Research Omega /8.000 euro/


uložení
Luxusní použité jemné hedvábné uložení, odtokový drát s dvojitou spirálou připomínající DNA a vnější plášť kombinující různé materiály. Všechny z nich jsou krystaly našeho závazku k důkladné kontrole vibrací. Protiopatření proti vibracím jsou důležitým faktorem pro zvuk a bez kompromisů se promítly do vnitřního designu kabelu. Hedvábný obal je také účinný při potlačení statické elektřiny. S těmito interními designy a vnitřním vodičem 4.0sq se speciální zkroucenou strukturou využívající přesný vodič „102SSC“ je harmonie, kterou vytvářejí, vynikající v prostorové expresivitě, zatímco je tichý, a hudba se hraje při zachování optimální rovnováhy pásma. 


Izolátor
Po hloubkové analýze pro izolátor jsme vybrali polymerní polyolefin, který má odlišný stupeň tvrdosti uvnitř i vně, aby se zabránilo negativním účinkům nechtěným vibracím. Kromě toho má tento materiál ve srovnání s běžným PVC čtvrtinu permitivity a my jsme věnovali zvláštní pozornost posílení soudržnosti jeho izolátoru a vodiče, abychom vyplnili volný prostor a udrželi vysoce kvalitní přenos signálu.


specifikace
Konstrukce třížilového kabelu
vodič 102SSC (horký / studený / země)
Plocha vodiče 4.0sq
Izolátor Polyolefin s vysokou molekulovou hmotností
štít Měděná foliová páska
Vnější plášť PVC + polyolefin
Vnější průměr kabelu 13,0 mm

 

Furutech FI-E38 (G) - zástrčka Schuko (EU) FI-28 IEC konektor G
Špičkový výkonový konektor Schuko

Vysoce kvalitní kabelová zástrčka Schuko. Všechny kovové části byly vyrobeny z nemagnetických materiálů (bronz a měď OCC).

Hodnocení
16A 250V AC

Funkce:

ciste 24K zlato základ vodiče Čistá měď α (Alpha)
Systém uzemnění (uzemnění) (patent USA č .: 6 669 491)
Tělo z nylonu / sklolaminátu obsahující uhlíkové částice, které absorbují vibrace a rezonance
Určeno pro průměry kabelů od 6,6 mm do 17,5 mm
Rozměry: FI-E38 (G) --- průměr 39,6 mm x celková délka 90,5 mm
Kovová kabelová svorka zlepšuje přilnavost a snižuje mechanicky a elektricky způsobené zkreslení

Nahoru