Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Řezaná metráž Oyaide volná metráž Oyaide Tunami V2 /v metráži/

Oyaide Tunami V2 /v metráži/

Značka: Oyaide
Kabel má neuvěřitelně pevné a konturované basy !! Je ideální k zesilovačům kterým je třeba pomoci dynamikou, k zesilovačům domáciho kina, subwoferům, ale ghlavně k filtracím nižší střední třídy !! Těm pomůže opravdu hodně. Tloušťka vodiče je neuvěřitelných 5,50mm x 3, takže síla a dynamika mu vůbec nechybí. Co je však nutno říct, nehodí se moc k jiným přístrojům /předzesilovač, streamer, CD přehrávač apod. Tady bych řekl že jsou určitě lepší kabely.  Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

2 399 Kč včetně 21 % DPH 1 983 Kč bez DPH
+

Alternativy

3 894 Kč včetně 21 % DPH
4 785 Kč včetně 21 % DPH
1 280 Kč včetně 21 % DPH

Popis - Oyaide Tunami V2 /v metráži/

Zde si můžete vybrat délku kabelu dle Vašich potřeb... 

a také typ zakončení dle svých potřeb buď tady v odkazu Alternativy, nebo v sekci koncovky/230V silove

Kabel má neuvěřitelně pevné a konturované basy !! Je ideální k zesilovačům kterým je třeba pomoci dynamikou, k zesilovačům domáciho kina, subwoferům, ale hlavně k filtracím nižší a střední třídy !! Těm pomůže opravdu hodně! Tloušťka vodiče je neuvěřitelných 5,50mm x 3, takže síla a dynamika mu vůbec nechybí. Co je však nutno říct, nehodí se moc k jiným přístrojům /předzesilovač, streamer, CD přehrávač apod. Tady bych řekl že jsou určitě lepší kabely. 

Tunami V2

"TUNAMI" je výkonný, vysokorychlostní a dynamický kabel nové generace. Pletený vodič PCOCC-A s krátkým roztečí, který má plochu průřezu 5,5 m2, aktivuje přenos vysoce výkonného signálu. Jeho napěťová výdrž je 600 V a maximální proud je 30 A. Pro ochranu proti hluku jsme speciálně vyvinuli třívrstvou stínící strukturu. Odmítá nejen vnitřní a vnější sum, ale také okamžitý sum způsobený vibracemi.

Z hlubokého ticha TUNAMI můžete dokonce cítit atmosféru předvedení zdroje zvuku. Ode dne našeho založení v roce 1952 jsme měli ve společnosti Oyaide Electric příležitost uplatnit řadu nejmodernějších technologií specifických pro náš specializovaný kabelový obchod. Naše výrobky odrážející tyto výhody nabízejí bezkonkurenční výkon. Kromě toho společnost TUNAMI dosáhla zvýšení bezpečnosti, což bylo prokázáno vymazáním E.

TUNAMI V2 ztělesňuje ideální spojení nejmodernějších technologií a řemeslného zpracování.

Nahoru