Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Audioquest Type 5 SW / koncovky série 300 silver

Audioquest Type 5 SW / koncovky série 300 silver

Značka: Audioquest
Dokonalá kombinace bezzrnně znějících vodičů Perfect-Surface Copper + Sonic-Signature plus Long-Grain Copper umožňuje hladký a přirozený „nedostatek charakteru“. Pevné vodiče. Uhlíkové vodiče a vodiče se směrovým řízením zajišťují efektivní potlačení šumu a minimalizují modulaci šumu a zkreslení zesilovače. V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, v textu níže, kde mi prosím napište Vaše potřeby. Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu!  Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

Popis - Audioquest Type 5 SW / koncovky série 300 silver

poznámky k objednávce:

V případě že potřebujete určitou délku kabelu, či specifické zakončení, doporučuji využít poptávkový formulář, kde mi prosím napište Vaše potřeby.

Rád Vám pomohu s upřesněním objednávky a kalkulací ceny za materiál. Kompletace kabelu je v ceně materiálu! využijte poptávkový formulář

doporučené použití reprokabelů Audioquest ve Vašem systému: doporučené použití reprokabelu Audioquest ve Vašem systému

 

Pokud potřebujete na zakončení vidličky serie 300, napiste to do poznámky k objednávce. Není problém i na jedné nebo druhé straně.

 

Audioquest Type 5

Model reproduktorového kabelu Type 4 byl poprvé představen kolem roku 1983. Nebyl to nejhezčí kabel, ale výkonová výhoda jeho polypropylenové izolace byla dramatická a velmi ceněná. O několik vývojových kroků později byla aktuální verze Type 4 představena v roce 1995 - design, jehož základ je tak dobře vyvážený, že se od té doby nezměnil - a stále se nemění.

Kabel reproduktoru s nízkým zkreslením a nízkým šumem typu 5 je v zásadě typu 4 s lepším kovem as vodiči, které jsou trochu dále od sebe, což snižuje interakci mezi sousedními vodiči o 35%.

PEVNÝ MĚDĚNÝ VODIC PERFEKTNÍ POVRCH MĚDI + / DLOUHODOBÁ MĚDĚNÁ SONIC-SIGNATURE VODIČE

Dokonalá kombinace bezzrnně znějících vodičů Perfect-Surface Copper + Sonic-Signature plus Long-Grain Copper umožňuje hladký a přirozený „nedostatek charakteru“.

Pevné vodiče

Eliminujte drsnost a zmatek v důsledku interakce s vlákny.

ZRUŠENÍ SUMU

Uhlíkové vodiče a vodiče se směrovým řízením zajišťují efektivní potlačení šumu a minimalizují modulaci šumu a zkreslení zesilovače.

STAR-QUAD GEOMETRIE

Vyvážená geometrie Star-Quad snižuje rozmazání času při zachování dynamiky a čistoty.

Nahoru