Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Neotech NES 3003 MKII / Neotech NC-01675 Rhodium

Novinka

Neotech NES 3003 MKII / Neotech NC-01675 Rhodium

Značka: Neotech
Asi ten nejzajímavější reprokabel co jsem kdy měl k dispozici, a že jsem jich měl! Váží jako dobře vykrmený prase, tlustý jako kabel ČEZu vysokého napětí a je tam asi 80 vodičů! No prostě děs! Od první vteřiny zapojení do systému hraje skvěle! Rychlost, hudební prezentace na úrovni koncertu, neuvěřitelně detailní zvuk!!, dynamika, deep basy jaké jsem ještě ze svých reprobeden nikdy neslyšel! Zázrak, zázrak!! Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

25 600 Kč včetně 21 % DPH 21 158 Kč bez DPH
+

Popis - Neotech NES 3003 MKII / Neotech NC-01675 Rhodium

NEOTECH NES 3003 MKII
Reproduktorový kabel UP-OCC monokrystalická měď 3mm v každém vodiči, 3mm postříbřené vodiče v každém vodiči /80 drátků v každém vodiči x 4 !!

kabel je verzi single wiring

hodnoceno poslechem:

Asi ten nejzajímavější reprokabel co jsem kdy měl k dispozici, a že jsem jich měl! Váží jako dobře vykrmený prase, tlustý jako kabel ČEZu vysokého napětí a je tam asi 80 vodičů! No prostě děs! Od první vteřiny zapojení do systému hraje skvěle! Rychlost, hudební prezentace na úrovni koncertu, neuvěřitelně detailní zvuk!!, dynamika, deep basy jaké jsem ještě ze svých reprobeden nikdy neslyšel! Zázrak, zázrak!!

Mám naposloucháno asi 200 reprokabelů za čtyři roky, takže dost! Ale tohle je hudební zjevení. Nedoporočuji k regalovým reprobednám a ke všem kde jsou terminály vysoko. Kabel je opravdu hodně těžky je to 24mm2 mědi, silné stínění a PVC oplet. Určitě je nutné dát na kabel voštinové konektory a to ty od Neotechu, kam jinam umístit 8mm vodiče, jinam se to prostě nevejde! Mrkněte na fotky hovoří za vše.

 

Reproduktorový kabel Neotech NES-3003 MKII je výsledkem dnes uznávaného mistrovství v používání mědi OCC (Ohno Continuous Cast), přičemž asijská značka je lídrem v integraci této pokročilé technologie úpravy mědi tekutým dusíkem a řízenými teplotami chlazení, která nabízí čistotu 99,9 % ( 9N ).

Vnitřní konfigurace tohoto kabelu je založena na hybridní struktuře dvou vodičů (černého a bílého) na určité topologii a dvou dalších na jiné topologii (červeného a černého), které ruší indukční a kapacitní účinky.

Zvláštností kabelu NEOTECH NES 3003 MK3 je opletené a páskované stínění, což je originální řešení, které u jiných výrobců reproduktorových kabelů nenajdete a které se používá jen zřídka a které výrazně snižuje šum bez zvýšení kapacitních účinků. PVC plášť zakončující kabel je plně antistaticky ošetřen.

Kvality tohoto kabelu jsou založeny na dokonalé rovnováze mezi barvou zvuku, posazením a definicí, které obvykle stojí proti sobě. Jedná se jistě o jeden z nejlépe fungujících kabelů na trhu pro každého amatéra, který chce zvýšit rozlišení svého Hifi systému, aniž by obětoval jeho vyváženost a neutralitu s čitelností basů umocňující kvalitu zvukové scény mezi reproduktory.

Neotech NES-3003 MKII Câble HP Cuivre Hybride Multibrins UP-OCC Plaqué Argent 8x1.3mm² Ø19mm
Neotech NES-3003 MKII Câble HP Cuivre Hybride Multibrins UP-OCC Plaqué Argent 8x1.3mm² Ø19mm

recenze ze zahraniční:

Recenze Astin Trew Ltd; "Tento reproduktorový kabel je velmi otevřený, má přirozený nezabarvený zvuk, rychlý a detailní, aniž by byl agresivní.  Mikrodetaily a 3D "zvuková scéna jsou působivé - a velmi nízká hladina šumu.  Pytle detailů a hudební barvy ve všech frekvencích, aniž by byly klinické. Perfektní!  Nyní jej používáme jako náš nejvyšší referenční reproduktorový kabel při vývoji našich zesilovačů."

NES-3003 II je další speciálně navržený hybridní reproduktorový kabel 9AWG (6,0 m2) se zvýšeným dynamickým rozsahem a transparentním a přesným zvukem. Skládá se z měděného vodiče UP-OCC a vodiče UP-OCC z postříbřené mědi a polyethylenové izolace s nehořlavým pláštěm CL3.

Tento kabel se skládá ze čtyř měděných vodičů UP-OCC slaněných v Polypropylenové vnitřní izolaci, která je po vnitřní izolaci obalena spirálovými vodiči UP-OCC Silver-Plated. Čtyři vodiče jsou pak obaleny PVC izolací se stupněm CL3 a vnějším pláštěm z PVC s antielektrickým účinkem.

Společnost Neotech je dlouhodobě lídrem ve výrobě vodičů a kabelů s použitím "monokrystalické" mědi UP-OCC, kterou vyvinul profesor Ohno z Čínského technologického institutu v Japonsku. Měď UP-OCC je nejméně 99,99998 % čistá a má průměrnou velikost krystalu 125 metrů. Srovnejte to s průměrnou velikostí krystalů bezkyslíkaté mědi, která je 0,02 metru (3/4"). Měď a stříbro UP-OCC jsou dnes považovány za špičkovou technologii měděných a stříbrných vodičů.

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru