Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Analogové kabely Reproduktorové kabely Nordost Superflatline / super plochý kabel

Nordost Superflatline / super plochý kabel

Značka: Nordost
Pokud máte problému umístit klasický kabel podíl stěn, ať již pro svou délku mnoha metrů kolem místnosti, nebo proto že je na cestě řada překážek, je toto ideální řešení, Veďte kabel přímo přes místnost pod kobercem, pod soklovou lištou, stěnou ze sádrokartonu apod. Právě k tomu je tento kabel určen. Ideální na boční a zadní surround. Kabel reproduktoru SuperFlatline je skutečnou klasikou Nordost. Tento vysoce vyhledávaný produkt nabízí detail, čistotu a čistotu v celém frekvenčním spektru, od subsonických minim až po ultrazvukové maxima. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

6 490 Kč včetně 21 % DPH 5 364 Kč bez DPH
+

Popis - Nordost Superflatline / super plochý kabel

Kabel reproduktoru Nordost Superflatline - super plochý reprokabel - jen 2,25mm výška!

Pokud máte problému umístit klasický kabel podíl stěn, ať již pro svou délku mnoha metrů kolem místnosti, nebo proto že je na cestě řada překážek, je toto ideální řešení, Veďte kabel přímo přes místnost pod kobercem, pod soklovou lištou, stěnou ze sádrokartonu apod. Právě k tomu je tento kabel určen. Ideální též na boční a zadní surround. Kabel reproduktoru SuperFlatline je skutečnou klasikou Nordost. Tento vysoce vyhledávaný produkt nabízí detail, čistotu a čistotu v celém frekvenčním spektru, od subsonických minim až po ultrazvukové maxima. 

Kabel reproduktoru SuperFlatline je skutečnou klasikou Nordost. Tento vysoce vyhledávaný produkt nabízí detail, čistotu a čistotu v celém frekvenčním spektru, od subsonických minim až po ultrazvukové maxima. Kabel reproduktoru SuperFlatline se skládá ze šestnácti vodičů 23 AWG s plným jádrem, plochých, obdélníkových měděných vodičů. Tyto vodiče procházejí inovativním procesem extruze přesného FEP, který snižuje kapacitu a dramaticky zvyšuje šířku pásma kabelu, což zvyšuje přesnost a rychlost přenosu signálu. Tento vysoce kvalitní univerzální kabel lze použít v jakémkoli systému.

Při použití v konfiguraci koncovek je SuperFlatline schopna přenášet vysoké proudy (až 12,5 A při 300 V), zatímco její 16 vodičů může snadno usnadnit bi-wiring nebo bi-amping. Kromě působivé kvality výkonu, kterého tento kabel může dosáhnout, umožňuje plochá geometrie SuperFlatline běžet délky pod koberci pro snadnou a diskrétní instalaci.

Specifikace:

Izolace: Fluorovaný ethylen propylen (FEP)

Vodiče: 16 x 23 AWG

Materiál: 99,9999% OFC Ploché obdélníkové vodiče

Rychlost šíření: 91%

Konfigurace: koncovek (14 AWG), Bi-Wire nebo Bi-Amp

Zakončení: Pozlacený rýč nebo banán se zástrčkou Z

Nahoru