Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory reproduktorové Furutech CF-201 NCF R 1set/2ks

Novinka

Furutech CF-201 NCF R 1set/2ks

Značka: Furutech NCF
nejnovější kreace od společnosti Furutech, nový TOP model pro zapojení reprokabelů. Nejnovější technologie NCF a kvalitní rhodiování. S CF-201 NCF (R) představuje společnost Furutech špičkové lopatky nabízející vynikající přenosový výkon s kontakty z rhodiované čisté mědi. Jedná se o první konektor této značky, který využívá technologii Nano Crystal² Formula (NCF). Tento materiál, který je výsledkem mnohaletého výzkumu a vývoje, podporuje optimální vodivost signálu. Díky tomu tyto konektory umožňují navrhovat hotové reproduktorové kabely nejvyšší kvality. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

5 490 Kč včetně 21 % DPH 4 538 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech CF-201 NCF R 1set/2ks

FURUTECH CF-201 NCF (R) /jeden set = dva kusy/
Zástrčka s rhodiovaným konektorem z čisté mědi NCF Alpha Treatment Ø5,5 mm (pár)
Furutech CF-201 NCF (R) Fourches Plaqué Rhodium NCF Traitement Alpha Ø5,5mm (La paire)
S CF-201 NCF (R) představuje společnost Furutech špičkové lopatky nabízející vynikající přenosový výkon s kontakty z rhodiované čisté mědi. Jedná se o první konektor této značky, který využívá technologii Nano Crystal² Formula (NCF). Tento materiál, který je výsledkem mnohaletého výzkumu a vývoje, podporuje optimální vodivost signálu. Díky tomu tyto konektory umožňují navrhovat hotové reproduktorové kabely nejvyšší kvality.

Furutech CF-201 NCF (R) Fourches Plaqué Rhodium NCF Traitement Alpha Ø5,5 mm (La paire)
Tlumicí kroužek NCF
Furutech NCF je speciální krystalický materiál se dvěma "aktivními" vlastnostmi. Za prvé vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé přeměňuje tepelnou energii na dálkové infračervené světlo. Tento materiál je kombinován s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro další tlumicí vlastnosti. Díky tomu je Nano Crystal² Formula dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem, který je exkluzivní pro značku Furutech.

Alfa α Proces
Společnost Furutech rovněž vyvinula dvoustupňový proces kontaktní úpravy při velmi nízkých teplotách, který výrazně zlepšuje výkon vodičů. Tento proces Alpha začíná fází hluboké kryogenizace všech kovových částí. Společnost Furutech používá špičková chladiva (kapalný N2 nebo He) k dosažení teplot mezi -196 °C a -250 °C. Tento proces dává vodičům stabilnější strukturu, což podporuje lepší elektrickou vodivost.

Ve druhé fázi tohoto procesu Alpha α jsou tytéž díly vystaveny patentované demagnetizační úpravě. Ta využívá řízeného útlumu k úplné eliminaci magnetizace, což opět zlepšuje vodivost.

Furutech CF-201 NCF (R) Fourches Plaqué Rhodium NCF Traitement Alpha Ø5,5 mm (La paire)
Technické vlastnosti

SPECIFIKACE
Typ výrobku Piky
Materiál kontaktů Čistá měď
Pokovení kontaktů rhodiem
Použité ošetření α (Alfa) kryogenní proces
Materiál NCF    
Maximální průměr kabelu Ø5,5 mm
Typ montáže K přišroubování nebo připájení
VŠEOBECNÉ
Rozměry Ø15,2*70 mm
Hmotnost 38,8 g

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru