Hledat
CZK Měna
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop E-SHOP Konektory reproduktorové Furutech CF-202 NCF R 1set/2ks

Novinka

Furutech CF-202 NCF R 1set/2ks

Značka: Furutech NCF
S CF-202 NCF (R) představuje společnost Furutech špičkové banánky nabízející vynikající přenosové vlastnosti s kontakty z rhodiované čisté mědi. Jedná se o první konektor značky, který využívá technologii Nano Crystal² Formula (NCF). Tento materiál, který je výsledkem mnohaletého výzkumu a vývoje, podporuje optimální vodivost signálu. Díky tomu umožňují tyto banánky navrhovat hotové reproduktorové kabely nejvyšší kvality. Více

Vyberte variantu

Skladem > 3 ks

6 590 Kč včetně 21 % DPH 5 447 Kč bez DPH
+

Popis - Furutech CF-202 NCF R 1set/2ks

FURUTECH CF-202 NCF (R) /jeden set = 2kusy/
Banánky z rhodiované čisté mědi NCF Alpha Treatment Ø5,5 mm (pár)
Furutech CF-202 NCF (R) Fiche Banane Plaqué Rhodium NCF Traitement Alpha Ø5,5mm (pár)
S CF-202 NCF (R) představuje společnost Furutech špičkové banánky nabízející vynikající přenosové vlastnosti s kontakty z rhodiované čisté mědi. Jedná se o první konektor značky, který využívá technologii Nano Crystal² Formula (NCF). Tento materiál, který je výsledkem mnohaletého výzkumu a vývoje, podporuje optimální vodivost signálu. Díky tomu umožňují tyto banánky navrhovat hotové reproduktorové kabely nejvyšší kvality.

Furutech CF-201 NCF (R) Fourches Plaqué Rhodium NCF Traitement Alpha Ø5,5 mm (La paire)
Tlumicí kroužek NCF
Furutech NCF je speciální krystalický materiál se dvěma "aktivními" vlastnostmi. Za prvé vytváří záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu. Za druhé přeměňuje tepelnou energii na dálkové infračervené světlo. Tento materiál je kombinován s keramickými částicemi o velikosti nano a uhlíkovým práškem pro další tlumicí vlastnosti. Díky tomu je Nano Crystal² Formula dokonalým elektrickým a mechanickým tlumicím materiálem, který je exkluzivní pro značku Furutech.

Alfa α Proces
Společnost Furutech rovněž vyvinula dvoustupňový proces kontaktní úpravy při velmi nízkých teplotách, který výrazně zlepšuje výkon vodičů. Tento proces Alpha začíná fází hluboké kryogenizace všech kovových částí. Společnost Furutech používá špičková chladiva (kapalný N2 nebo He) k dosažení teplot mezi -196 °C a -250 °C. Tento proces dává vodičům stabilnější strukturu, což podporuje lepší elektrickou vodivost.

Ve druhé fázi tohoto procesu Alpha α jsou tytéž díly vystaveny patentované demagnetizační úpravě. Ta využívá řízeného útlumu k úplné eliminaci magnetizace, což opět zlepšuje vodivost.

Furutech CF-201 NCF (R) Fourches Plaqué Rhodium NCF Traitement Alpha Ø5,5 mm (La paire)
Technické vlastnosti

SPECIFIKACE
Typ výrobku Banánové zástrčky
Materiál kontaktů Čistá měď
Pokovení kontaktů rhodiem
Použité ošetření α (Alfa) kryogenní proces
Materiál NCF    
Maximální průměr kabelu Ø5,5 mm
Typ montáže K přišroubování nebo připájení
VŠEOBECNÉ
Rozměry Ø15,2*60,5 mm
Hmotnost 33,4 g
 

Hodnocení

Pro hodnocení produktu musíte být přihášen/a

Nahoru